Plynový outdoorový vařič

Koupil bych nějaký outdoorový vařič na plynové kartuše.
Doporučte a pište klady i zápory, dostupnost kartuší, jednoduchost i složitost ovládání a zkuste vydržet psát k tématu co nejdýl. Stejně se to zvrhne v hádky, ale třeba se včas něco dozvíme.
Dikes
Autor diskuse: fofo - Profil , 22.10.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 27.1.2019 14:55:20

drvoštěp >> tak skladný zase není:) ale vejde mezi hrnky do tašky:)

    Nnofish - Profil | Ne 27.1.2019 14:53:09

    Slavíček >> já nechci být mezi těmi co neměli strach :-)

      Nnofish - Profil | Ne 27.1.2019 14:52:40

      drvoštěp >> no tak to rozhodně.

        NSlavíček - Profil | Ne 27.1.2019 14:51:35

        nofish >> Strach z plynu nemam mam i horaky na letovani a vareni izolace vlastni vyroby .

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 14:49:23

          NeBeroun alias Qwert >> Jestli se nepletu tak když se složí tak se vejde pomalu do krabičky od cigaret ? U nás si ho jeden koupil z alíku před vánocema asi za 15 doláčů. Zpracování na 1*

            Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 14:44:19

            nofish >> Furt je lepší střepina z plechu 0,05 jak 0,5 😂😂😂

              Nnofish - Profil | Ne 27.1.2019 14:40:26

              drvoštěp >> tak já mám celkem strach i z toho originál campingazu co máme oba, že to něco vyvede, nemělo by, ale jak vidím bombu 10cm od hořáku, je mi to podezřelé :-)
              pavouk z číny hořel hodinu v dílně o samotě, než jsem mu začal trošku věřit.

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 14:40:10

                Slavíček >> Tak čaj, kafe, Expres menu, nějaký ten párek, vejce, polotovary z domova. Ale když je počasí a chytnu žravou tak bych kuchtil, to zas jo😁

                  NPindˇa - Profil | Ne 27.1.2019 14:38:49

                  Slavíček >> 6 kusu nyní ještě sleva beru jich 12 ks rozdělíme se 3 https://www.total-fishing-tackle.com/catalogsearch/​result/?q=Coleman+-+Screw+Top+Gas+Canister+C500+x6

                    NSlavíček - Profil | Ne 27.1.2019 14:36:17

                    drvoštěp >> Byla doba kdy jsem taky varil u vody .Dnes varim pouze caj polevku max si neco ohreju.Clovek nejak zlenivel .

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 14:36:12

                      nofish >> Napsal jsi to za mě😁

                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 14:32:28

                        Slavíček >> Mě ten Campingaz stojí -+ 40,+Kč a přesně mi pasuje do tašky. A pokud jedeme se sousedem tak stejně tahá 2kg protože je fajnšmekr a furt žere😁. p.s doufám že to tu něčte jinak budu muset jezdit svym autem😁😁😁

                          Nnofish - Profil | Ne 27.1.2019 14:30:03

                          jurasoft >> porovnával jsem svůj campingaz a nějaký černý, no name. Byly naprosto stejné. Teda bez připojení na tu bombu. Takže bych na campingaz moc nespoléhal, že je to záruka něčeho lepšího.
                          Ono jde hlavně o to, že člověk nesmí vymýšlet kraviny s připojením vařiče k bombě. Pokud použije originál díly a nehrabe do toho, nemělo by to nic udělat, je to všechno jištěné. Horší je, taková ta lidová tvořivost, u plynu a elektřiny to není sranda.

                            NSlavíček - Profil | Ne 27.1.2019 14:25:52

                            drvoštěp >> Na me je ten varic zbytecne velkej.Od varice cekam aby byl lehky zabiral malo mista.Mam 2 vybavy co mam u rodicu pouzivam var plus plneny kartuse ale v panelaku v uzavrenem sklepe je riziko neco takoveho skladovat tak budu volit variantu na propichovaci kartuse . Jsou v pomeru co stoji original od colemana var levny .A pokud je nechce clovek plnit je nesmysl davat o tolik vic .Ta 190g na propichniti jde koupit kolem 40 kc .Coleman 450 g 180kc

                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 14:23:08

                              jurasoft >> Jsem psal pokud tam půjde dát T kus. A naproti bydlí topenář. Neboj se mám se rád, nejsem sebevrah... Když tu čtu jak si tu borci plní doma bombičky samodo tak se vždy oklepu💀👻💀

                                Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 14:10:03

                                nofish >> Jasný ten by praskl jak mýdlová bublina. Mě se líbí ten nápad ( kombinace obojího) hned bych měnil. Večer v dílně mrknu jestli to jde v rámci bezpečnosti udělat a vsadit T kus. Pokud ne tak se nic neděje, přežiju to😁

                                  NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 27.1.2019 12:18:20

                                  Zdar, koupil jsem tento.. je malý, lehký prostě přesně to, co na rybách potřebuju..
                                  https://www.rockpoint.cz/opilio

                                    Nfheavy - Profil | Ne 27.1.2019 12:11:51

                                    fofo - >> zalezi dost na tom kam chodis ,dostupnost autem ci pesky,velikost, vaha a vydrz varice apod.

                                      Nfheavy - Profil | Ne 27.1.2019 11:50:20

                                      drvoštěp >> no ja osobne mam jak campingaz tak Var oboji vpoho na vicedenni vypravy na bezny vareni,co se tyka odlevani olova tak o tom tahle diskuze urcite Neni. aspon teda ne v zadani autora
                                      co se tyka campingazu je jednodussi na nasazeni- bajonet Var či Coleman je na sroubovani,
                                      cartuse jsou bezne dostupne jak vetsi tak mensi ve sportovnich potrebach nebo spis v prodejnach cyklistiky apod./aspon u nas/

                                        Nnofish - Profil | Ne 27.1.2019 11:42:19

                                        drvoštěp >> jj, viděl jsem to. Ale nevím co to unese. Jako ten tvůj velký určitě ne, ten hrnec by to asi rozlámal.