Kde zrovna prší?

zde bych uvítal aktuální informace o dešti, povodních a jiné hlášení..
Autor diskuse: u x a - Profil , 1.10.2018 všeobecné - revíry, cestování

myslíte že sucho je diky chování lidí na planetě a nebo se jen jedná o nepředvídatelný cyklus planety..

A) ano je to cyklus50%

B) může za to řepka a nevratné PE flašky11%

C) počasí nad čr je řízeno ruskem..38%

D) můžou za to díslové auta2%

Od 29.4.2019 hlasovalo 114 čtenářů.

Nstormandnature - Profil | Po 27.9.2021 18:18:29

Třebíč zatím lehce přes 4 mm. Za celý září zatím největší "chcanec".

    Nphoenix410 - Profil | Po 27.9.2021 18:12:36

    Velké Bílovice stále prší a prší. Dnes na ryby asi nevyjedu.

      NKáceč - Profil | Po 27.9.2021 16:28:35

      Za půl hodiny plný všechny nádrže pod okapama.

        Njariss - Profil | Po 27.9.2021 16:13:22

        Praha Modřany - cca od 15ti h drobný déšť, radar ukazuje déšť trvalejší, uvidíme ráno.

          NKáceč - Profil | Po 27.9.2021 15:58:15

          Parádní chcavec.

            NKáceč - Profil | Ne 26.9.2021 22:32:16

            stormandnature >> to sem málokdy dojde, Krušný hory to nepustěj.

              Nstormandnature - Profil | Ne 26.9.2021 22:25:22

              Káceč >> no, podle radaru vás to přešlo a dál prd. Nevím, jaká je předpověď. V dojčlandu, kousek za hranicema jsou i bouřky a pravděpodobně s kroupami.

                NKáceč - Profil | Ne 26.9.2021 22:21:58

                stormandnature >> momentálně nic, ale podle radaru by mělo až do rána.

                  Nstormandnature - Profil | Ne 26.9.2021 22:13:49

                  Káceč >> se máte. U nás celý září, kromě lehkýho mrholení ani prd.

                    NKáceč - Profil | Ne 26.9.2021 20:31:01

                    Tak zatím po dešti.

                      NKáceč - Profil | Ne 26.9.2021 20:10:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Právě začalo a solidně.

                        NWillow - Profil | So 11.9.2021 14:58:45

                        stormandnature >> Tady teď proběhla malá bouřka.Jinak naposledy pršelo 2.9. a ten teplý vítr to trochu vysušil.Aspoň mohli zeměděleci dosekat obilí.

                          Nstormandnature - Profil | So 11.9.2021 14:43:48

                          Willow >> u nás nechcalo od začátku září. Přes den Azuro a hic, ráno kolem sedmi stupňů. Včera jsme byli v "lese" a je to zas úplně vyschlý.

                            NWillow - Profil | Út 31.8.2021 7:06:04

                            ÚO včera zas pršelo celé odpoledne a teď zas leje....
                            Kde furt odborníci berou to sucho..?

                              Nstormandnature - Profil | Ne 29.8.2021 22:01:17

                              Třebíč dnes 11mm. I párkrát zahřmělo. Zrovna jsme chtěli s malou ven. Na západě sluníčko, na východě prosvítalo modrá obloha. Jen nad náma pás mraků a chcanec.

                                Nu x a - Profil | Ne 29.8.2021 9:25:16

                                Možná změním zadání diskuse " kde zrovna neprší?":-)

                                  NKáceč - Profil | So 28.8.2021 14:02:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Žlutice, po silnici potoky vody.

                                    NWillow - Profil | So 28.8.2021 13:38:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak dlouho nepršelo.Od rána zas prší.

                                      NKolis - Profil | Út 24.8.2021 21:17:27

                                      V HO sucho....a erteple sa kopů bez svíčky.... 😋🤣

                                        Nmlíčnák - Profil | Út 24.8.2021 17:22:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Nestrašte s deštěm,erteple musí ven ...

                                          Červené karty: Hurvinek, supinna