- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vyrobení GLM Boilie
Ahojte, chci se zeptat jestli se z těchto ingrediencí v tomto poměru dá vyrobit boilie. Případně co doplnit nb odebrat? Předem děkuji za rady.Autor diskuse: tiago - Profil , 10.7.2018 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
30x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NPetr.J - Profil | Ne 22.7.2018 10:20:59
Paci. >> Nenechám se znechutit, pouze nějak cítím, že mezi ortodoxními kapraři už nemám co pohledávat.
NPaci. - Profil | Ne 22.7.2018 10:06:47
Petr.J - Petře nenech se znechutit. Svět je různorodý a buďme rádi, že jsme jiní. Přeji ti pohodu u vody.
NPetr.J - Profil | Ne 22.7.2018 9:53:37
Ljuva >> Lujavo ja myslim ze o glm tu bylo napsano vše. No ale chápu, ze se te moje prispevky hluboce dotkly a tudiz tuto diskuzi opouštím a blokuji. Verim ze jsi si hluboce oddechl, ze takovy zbehlik od kaprariny uz se tu nebude vyskytovat. Vim ze jsem zrádce. Nakonec co ja byl za kaprare, kdyz jsem nelibal, neklinikoval, nesukal. I jsem kapry jedl. Ne mezi takovou elitu ja nepatrim. V debatach, jestli dat 50nebo 53g glm poradit neumim, chytal jsem na levny koule, no vsechno špatně. Tak to přeju hodně libacich a klinikovacich kapru.
NPetr.J - Profil | Ne 22.7.2018 9:47:30
Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.7.2018 20:30:46 >> Protoze mi to ten poskozeny řekl. Kdybych byl s nim, to bychom se jim asi postavili. On jezdi ale nejradeji dal od rybářů a ja tam za nim chodil vzdycky pres den na pokec.
NSlavíček - Profil | So 21.7.2018 15:20:09
haas >> Je hnus kdyz se takhle nekdo chova co by potrebovali tak dat od nekoho po hube.
NPítrsák - Profil | So 21.7.2018 13:31:09
Ja daval pouze do chytacich 50g/kg a pouzival jsem ho do obalovaci pasty spolu s dalsimy rozpustnymi vecmi a fungovalo to.Davkovani do krmnych v davce 5-10g jsem nikdy nezkousel.
Nhaas - Profil | So 21.7.2018 9:09:30
Slavíček >> ,😂😂 oukej měl jsem pouze snahu objasnit tu prisernost toho útoku
NSlavíček - Profil | So 21.7.2018 8:57:00
haas >> Kameny z oblibou pouziva jedno fanaticky verici hnuti ale ty kapry urcite nechytaji a navic vlada ma aspon v necem rozum a nechce je sem prijimat .Ale venujme se tematu .
Nhaas - Profil | So 21.7.2018 8:47:58
Ljuva >> tak to mohli být jedinne ŽIŽKA BAITS ... jediné tihle jsou schopni útočit kameny
NLjuva - Profil | So 21.7.2018 1:09:06
Petr.J >> tohle je diskuze o glm boilie tak nevím co tu brečíš
NDědek - Profil | Pá 20.7.2018 20:47:44
Petr.J >> Jak tak koukám, ještě budeš nakonec nenáviděný kaprářskou familií za to, že sis dovolil začít chytat na feeder. No raději odsud mizím. Za co soudruzi, za co.
NSlavíček - Profil | Pá 20.7.2018 20:41:15
Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.7.2018 20:30:46 >> Radku osobne jsem temito lidmi z hnusen a jaky jsou dnes lidi vidim kazdou chvili na labi. Osobne nejhorsi zkusenost mam ze sumcari .Vidi ze tam sedim sedne si naproti vozi to cloveku pod nohy a jeste se divi ze jsem nasranej .To ma clovek chut mu hned do toho clunu udelat par der at si zaplave a probere se .
NRadek Fox - Profil | Pá 20.7.2018 20:30:46
Petr.J >> Pane, nechci se v tom rýpat. Je však podivné, že píšeš, jak se ti šmejdi házející kamení po kolegovi, což samozřejmě odsuzuji, fotí s kapry v časopisech, líbají s kapry atd. Na druhou stranu níže odpovíš Pacimu na otázku, kdo to byl, že nevíš, jelikož jsi je neviděl. Nezlob se, ale nějak mi nejde do hlavy, jak jsi došel k závěru, že to byli mediální kaprobijci? Děkuji za vysvětlení, možná jsem někde něco důležitého přehlédnul. R.
Čtenáři této diskuse také sledují
NCcMoore a vše kolem něj3769
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NKrátkodobá kaprařina x9945
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NNakupoval někdo v Anglii1186
NZlatá kaprařská malina1332
NLexikon boilies komponentů901
NLithiové baterie - srovnání1546
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...










