- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vyrobení GLM Boilie
Ahojte, chci se zeptat jestli se z těchto ingrediencí v tomto poměru dá vyrobit boilie. Případně co doplnit nb odebrat? Předem děkuji za rady.Autor diskuse: tiago - Profil , 10.7.2018 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
30x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NRK - Profil | Pá 20.7.2018 18:10:32
Takže se nám to kapičku obrací. Někteří už chápou, že vyváženost koulí je nesmysl. A vlastně celé je to postavené na hlavu.Škoda, že mě Petře.J máš v ignoraci, protože dnes mluvíš tak, jako by jsi byl můj klon-:)
Jinak hezky jsi to napsal v 0:04:12hod. Tak to prostě je, evoluce😀
Jinak hezky jsi to napsal v 0:04:12hod. Tak to prostě je, evoluce😀
NPítrsák - Profil | Pá 20.7.2018 15:55:53
Petr.J >> Klasika.Blbecci z Nachoda maji taky porybnyho kamose kteryho si zvou i na svatbu.On jim nahlasi ze v noci bude zatah,vsem to sebere,oni jsou v pohode..
NPetr.J - Profil | Pá 20.7.2018 15:05:51
Také jsou porybní kteří v noci dělají zátahy a sbírají povolenky. Samozřejmě kamaradi jsou varováni. Sami potom v noci chytají. Kdo to trochu zná, asi ví o kom píši.
NJirka1976 - Profil | Pá 20.7.2018 14:47:18
Nevim uz presne kdy zacala moda zakladani CT , nekdy ve 2002 jsem chytal vice dni na male piskovne asi 80 m siroke . Mel jsem nakrmeno 30 m od brehu abych se vyhnul nahazovani z protejsiho brehu . Vecer dojeli naproti 2 rybari , postavili tabor . Rano ve 4 jdu nahodit a asi 20 m pred sebou mam polystyren a zrovna 1 od naproti nahodil k nemu . Tak jsem se ozval , borec dojel na clunu a ze co jako . Rikam mas pocit ze je to ok ? Prej jo , ja jsem s CT , ryby poustim a jestli uvidim zes zasakoval kapra pres 60 tak ti v noci ten vezirek otevru a pustim ho . Tak to me uz fakt vytocilo , trochu jsem ho serval , vytahl jsem ho i s clunem na breh at mi to jeste 1 zopakuje . Nakonec vse v pohode , bojka se posunula . Po 3 dnech oni 1 kapr do 50 , ja asi 6 kolem 60 . Prijel na vyzvedy co to mam za koule . Chytal jsem na masovy . Mel jsem tam zrovna na talirku par strouzku cesneku ke snidani a v konvici vodu na caj . Tak jsem na to hodil pohled , rikam , ale pssst , nech si to pro sebe , sparis , navliknes jak boilis . V poledne jsem odjizdel a vsadil bych se ze jel do obchodu a vecer uz chytali na sparenej cesnek . Napred namyslenej arogant s top vybavou , natrel mu to rybar s obyc vybavenim , zato ale dobrou znalosti reviru a nakonec skoro kamarad . Dnes na to s usmevem vzpominam .
NPetr.J - Profil | Pá 20.7.2018 14:43:25
Paci. >> Byl na docela odlehlém miste sám. Dojel tam lodi, oni přijeli po poli tereňákem.
Mě se stalo něco trochu podobného. Porybní měli s někým domluveno, že podrží místo. Ja tam jeden den přijel, druhý den kontrola a bylo mi vyčiněno vše možné i nemožné, včetně zákazu táboření a jestli tam budu chytat, přijdu o papíry. Odjížděl jsem jinam a už přijížděli jiní, asi kamarádi.
Mě se stalo něco trochu podobného. Porybní měli s někým domluveno, že podrží místo. Ja tam jeden den přijel, druhý den kontrola a bylo mi vyčiněno vše možné i nemožné, včetně zákazu táboření a jestli tam budu chytat, přijdu o papíry. Odjížděl jsem jinam a už přijížděli jiní, asi kamarádi.
NPaci. - Profil | Pá 20.7.2018 14:19:33
Petr.J - Je to strašný, tohle si nesmí nikdo dovolit. Zastal se ho někdo?
NPetr.J - Profil | Pá 20.7.2018 14:07:53
Paci. >> Nevim, já je neviděl. Chytal jsem několik set m od kámoše co se mu to stalo.
NPítrsák - Profil | Pá 20.7.2018 13:42:59
Petr.J >> Tyhle lidi jdou pres mrtvoly,je jim vsechno jedno,nejdulezitejsi jsou kila,fotka,chlouba a aby byli videt.Kerky,pusinky,kliniky neresim to je me jedno,dulezity je se chovat jako clovek.Sam mam kerku a spousty pocmaranejch znamejch a kamosu a jsou v klidu.
NPetr.J - Profil | Pá 20.7.2018 13:19:16
Pítrsák >> To je hodně přes čáru. A takoví šmejdi se potom fotí, líbají a klinikuji na stránkách rybářských časopisů a rybou ze svazové vody. Tento termín, svazová voda, je pro většinu těch machrů něco. Bohužel nikdo nerozlišuje už termín svazový kaprodrom, kterých přibývá jako hub po dešti.
NPítrsák - Profil | Pá 20.7.2018 13:12:59
Petr.J >> To uz je fakt moc co mi rikal,on tam byl sam a mohlo to dopadnout vseljak.Rikal ze tohle tam nepamatuje,vzdycky se vsichni tak nejak respektovali,ale tohle je pres caru!
NPetr.J - Profil | Pá 20.7.2018 12:52:33
Pítrsák >> No nikdo mi to tu s těmi kameny nevěřil. Nevím jestli tohle nebyla jedna z posledních věcí co mi to znechutila.
NPetr.J - Profil | Pá 20.7.2018 12:49:16
Jirka1976 >> To je přesné, někdy na začátku 90. let prvni pokusy a světě div se, i to chytalo
To bylo nadšení. Úplně nesrovnatelné s tim, když si teď něco koupim. Ještě loni jsem si teda stále válel sám a byl spokojený. Prostě mi ta domaci výroba těšila, najednou to je ale pryč. Zásob surovin mám doma tak ještě na několik let a koulí co zůstaly od loňska taky hodně, ještě ty koule asi schytam, tak po odpolednech, když vyhlédnu místo, které opustili profici a pěkně nakrmili 😂 Musím ale konstatovat, že prohodit misto hrsti kukuřičky a lovit na brčko, nebo ty fídry, pěkně jako dříve krmelec, nebo vláčka, o to vše jsem se lety kaprariny připravil. Stoji to pár korun a zážitky super. Nejde o ty peníze, ale ta pestrost a ne věčné čekání....
To bylo nadšení. Úplně nesrovnatelné s tim, když si teď něco koupim. Ještě loni jsem si teda stále válel sám a byl spokojený. Prostě mi ta domaci výroba těšila, najednou to je ale pryč. Zásob surovin mám doma tak ještě na několik let a koulí co zůstaly od loňska taky hodně, ještě ty koule asi schytam, tak po odpolednech, když vyhlédnu místo, které opustili profici a pěkně nakrmili 😂 Musím ale konstatovat, že prohodit misto hrsti kukuřičky a lovit na brčko, nebo ty fídry, pěkně jako dříve krmelec, nebo vláčka, o to vše jsem se lety kaprariny připravil. Stoji to pár korun a zážitky super. Nejde o ty peníze, ale ta pestrost a ne věčné čekání....
Nhaas - Profil | Pá 20.7.2018 11:16:30
Nestačím koukat jeden extrakt a tolik tlachání pořád dokola ......ryby neberou že tu jedete takové bomby ?
Čtenáři této diskuse také sledují
NCcMoore a vše kolem něj3769
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NKrátkodobá kaprařina x9945
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NNakupoval někdo v Anglii1186
NZlatá kaprařská malina1332
NLexikon boilies komponentů901
NLithiové baterie - srovnání1546
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












