Rostliny u vody

Poznáváte stromy a keře u vody? Léčivky, rostliny s repelentními účinky, rostliny vhodné k jídlu, přípravě nápojů ?
Autor diskuse: mirmen - Profil , 16.4.2018 všeobecné - ostatní

Nmirmen - Profil | So 9.9.2023 16:25:52

Procházka bez prutů, kapři na mělčině, chvílemi hřbetní ploutev z vody, hloubka místy jen 10-30 cm, z mobilu se nepovedlo vyfotit.

    Npepa-č - Profil | Pá 1.9.2023 8:29:24

    woody >> díky! to bude ono

      NDenny - Profil | Pá 1.9.2023 3:14:38

      mirmen >> Nestehovali jsme se nijak daleko, jen par mil. Dalo by se rici, ze jsme zustali na miste, protoze ty dve mestecka jsou temer spojena. Takze z jednoho, ktere ma prezdivku ptaci mesto, do druheho, ktere ma prezdivku ledove mesto. Takze prakticky temer vse stejne, rozdil jen v tom, ze hned za barakem mame les a z druhe strany 300 metru k jezeru. Ta ryze je zde povolena i sbirat, aspon tam, kam chodim, jak je to v jinych lokalitach jsem nezjistoval. Da se i koupit. Zkusili jsme a vubec nam nechutnala, jsme nauceni na tu klasiku a asi i tim dostatkem jidla trochu rozmazleni. Jako rostlina ale zajimava, vubec netusim, co ji v prirode konzumuje. Ptactvo jsem u te ryze nikdy nevidel, takze mozna ondatry, mysi, opravdu
      nevim. Doufam, ze nas v dohledne dobe dalsi stehovani neceka, je to docela peklo :-(

        Npepa-č - Profil | Čt 31.8.2023 23:03:52

        prosim: co to je? ( biotop zahrada) diky

          Nmirmen - Profil | Čt 31.8.2023 12:29:23

          ZMS >> nádhera .. a je tam obzor a všechno, co člověk vnímá ... syrovost, dravost , čas ... ... a vědomí, že v zimě zima vládne :-) ... a pochopení, že člověk musí být obezřetný, protože za chybu se tvrdě platí

            NZMS - Profil | Čt 31.8.2023 6:33:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            mirmen >> tak ještě nějaké místo

              Nmirmen - Profil | St 30.8.2023 23:46:52

              Denny >> doufám, že ne z bláta do louže :-)
              Co jste zvolili? Klidně na SZ.
              Za horkem, chladem ?
              Lepší rybařinou ?
              Fotka krásná.
              Prý tu rýží indiáni vytloukali přímo do člunů.

                Nmirmen - Profil | St 30.8.2023 23:44:27

                ZMS >> moc se mi líbí.
                Mám taky svý srdcový místa.
                Jsou to ale naprosto opuštěný louže a říčky , nikde nikdo.

                  NDenny - Profil | Ne 27.8.2023 0:34:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Stehovali jsme se, tak nebyl cas na Mrk. Fotek ale mam opravdu dost a dost, jen je ted zpracovat.
                  Jeden z druhu divoke ryze - Northern wild rice (Zizania palustris)

                    NZMS - Profil | Pá 25.8.2023 19:45:12

                    mirmen >> Ano,chytám v Norsku v moři 25let.Z břehu málo,většinou z lodě.Tady jsem ale párkrát ze břehu chvilku chytal a chytil makrely a minitresky obecné.Chůze po břehu je dost náročná,vůbec dostat se k vodě je těžké.Párkrát jsem sebou praštil,dobře to dopadlo. Na snímku je nejlepší "vystrčené" místo,po odlivu se tam dalo stát,klouzalo to...Makrely byly pěkné,přes 40cm.Není jich tam moc,je to 68°.
                    Jinak ryb se z lodě nachytalo dost,ale nic výjimečného,do metru,nefotil jsem. 7 chytacích dnů,cesta letadlem.

                      Nmirmen - Profil | Pá 25.8.2023 17:33:56

                      ZMS >> zkoušel jsi tam chytat? Z loďky, břehu?

                        NZMS - Profil | Čt 24.8.2023 7:30:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Nejen rostliny u vody,ale i ve vodě. No rostliny......https://cs.wikipedia.org/wiki/Chaluhy. Mořský břeh Vesterålen před několika dny.
                        https://cs.wikipedia.org/wiki/B%C5%99%C3%ADza_p%C3%BD%C5%99it%C3%A1 a Sorbus norvegica , jeřáb norský.
                        Kdyžtak mě opravte !

                          Nmirmen - Profil | St 23.8.2023 22:46:37

                          Lasskoun >> nemusí, mění se obsahy látel v průběhu růstu, skladování. Ta z mého letošního pěstování je jemnější než před pár lety.

                            NLasskoun - Profil | Ne 20.8.2023 22:07:55

                            mirmen >> ... ahoj ...
                            ... gynostemmka nemusí být pouze nahořklá ... může chutnat i nasládle ... ":o) ...

                            ... něco jsem k tomu před lety napsal např. aj zde https://www.mrk.cz/diskuse.php?idzapisu=14930349&id=729052 ...

                              Nšnitlik - Profil | Ne 20.8.2023 21:14:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Včera Zevar uprostřed Nežárky

                                Nmirmen - Profil | So 19.8.2023 7:51:47

                                nofish >> mně moc chutná nahořklá gynostemma, samostatně i do vlastních směsí .... např. s yerbou matté, s marockou mátou ..... někdy i s ibiškem .... rooibosem .

                                Obcas ji studenou míchám s mattoni nebo s ochucenou minerálkou , do termosky s ledem .

                                https://farmaciepropraxi.cz/pdfs/lek/2017/03/05.pdf

                                něco i zde

                                https://www.bylinkyprovsechny.cz/byliny-kere-stromy/byliny/2195-gynostema-petilista-ucinky-na-zdravi-co-leci-pouziti-uzivani-vyuziti-pestovani

                                  Nnofish - Profil | St 16.8.2023 2:02:02

                                  mirmen >> mám to od nich. Tu drcenou/mletou. V návodu je zalít a nechat louhovat. Když nic, tak mi to prostě chutná. Mám tu spoustu sypaných čajů, ale ta čaga je nějak lepší. Nebo mi to prostě jen chutná. Abych zas moc nevychvaloval tak ještě kouřový čaj od Miloty.
                                  Já ji vždycky chtěl zkusit, roky čuměl na břízy a nikde nic. Pak jsem ji našel na třešni u rybníka, ale v létě a to se pak nemá sbírat. Stejně jako roky jsem hledal sírovce a letos na dvou stromech a na obou jsem to tak dlouho odkládal, že z oranžové byli už šedí. Jak si nejsem jistý, tak to raději koupím, protože než to vygooglim, je po. Nakonec tak skončím i s bedlama a můžu zabalit sběr venku :-)
                                  Vlastně ne, mám tu ještě šípkovou alej, ale to už mi zas říkali že na víno ji, ale sušené na čaj je nějaký problém, se v tom už nevyznám.

                                    Nmirmen - Profil | Út 15.8.2023 16:05:59

                                    nofish >> používáš průmyslový extrakt z čagy nebo vaříš drť ( 10 min var a pak 10-15 minut luhovat, poté cedit )?.
                                    Nebo jiný způsob přípravy?
                                    Adžiku jsem zatím používal jen na přírodní kuřecí řízek.

                                      Nnofish - Profil | Út 15.8.2023 1:21:58

                                      mirmen >> čaga je prý hodně zdravá. Já ji tam vzal poprvé na zkoušku když jsem bral střeva a koření na klobásy. Na rychlo na gril se netrápim s mícháním směsi. No, nepiju to úplně denně, spíš když včas vstanuy nebo o víkendu. Mi ten čaj z ní chutná.
                                      Koření adžika, na maso, výborné.
                                      Docela slušný sortiment všeho možného do kuchyně. Právě že se mi líbí výběr ve velikostech balení.
                                      To není reklama, jen když jsem to tu viděl, tak klidně potvrdím, že u nich má smysl nakupovat. Nejsou úplně nejrychlejší, ale nelituji.