For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

fheavy - Profil | Ne 18.2.2018 17:32:07

kubah >> coo,vypada ze potrebuje poradnej prut uplne nekam jinam nez do ruky))😍

    kubah - Profil | Ne 18.2.2018 17:27:54

    fheavy >> neblbni Karle... Kůže, do ruky pořádný prut a bude Tě mlátit :-)

      fheavy - Profil | Ne 18.2.2018 17:25:34

      vundu >> ja sem tam sice nebyl ale podle fotek se mne nejvic libi u tubertiny)))

        kkki - Profil | Ne 18.2.2018 17:16:22

        Šplíchy >> Není zač.

          Šplíchy - Profil | Ne 18.2.2018 17:15:28

          kkki >> Už jsem dostal několik odkazů kde hledat. Ale děkuju

            mrkef - Profil | Ne 18.2.2018 16:56:22

            v hrabárně se dalo něco najít ... po stovce za kus ..
            bude co trhat ... :o)

              kkki - Profil | Ne 18.2.2018 16:44:08

              Šplíchy >> Já jsem si udělal screenshot, tak kdybys chtěl, můžů ti ji poslat do SZ.

                drvoštěp - Profil | Ne 18.2.2018 16:43:17

                vundu >> Moje jikernačka nechá pozdravovat a děkuje za flašu.

                  skwor - Profil | Ne 18.2.2018 16:08:26

                  vundu >> Tak teď už je mi jasný to s tím tříděním gum :)) Ty Swimmery jsou 14 nebo 20cm?

                    vundu - Profil | Ne 18.2.2018 15:46:36

                    ...neco malo jsem nakoupil.....za me FF opet velmi podarena akce-super lidi, diky vsem

                    p.s. jikernacka ma co tridit :-))))))

                      Pvl - Profil | Ne 18.2.2018 15:10:20

                      fotojakes >> Už se napouští ? .o§)

                        fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 15:08:41

                        Už se balí, je čas odplout 😂

                          vundu - Profil | Ne 18.2.2018 14:28:45

                          ...toz vec se ma nasledovne.....
                          celych 250km jsem odjel na pohodu, uz se valim s jikernackou(je jen v neklize :-)))))..) u tv ja si teda delam poradek v tech par gumickach, co jsem koupil....
                          vsechny co znam jsem moooc rad videl a taky jsem poznal dalsich par mrkmenu a vsichni v pohode....
                          specialni diky patri Pinasovi, Poustakovi, Cabimu, Kubasovi,xDanielsovi...proste a zkratka vsem, ktere jsem velmi rad videl a prohodil treba i jen par slov....
                          strochu me teda s*al Kubik, kdyz jsem u Minatrixe zkousel cagan a snazil se do me tak nejak zduchat abych slezl od bazenku....asix mel strach, ze by byl az ten druhy, kdyby se melo rozhodovat ve zkusenostech u zminovaneho bazenku :-))))...timto i tebe zdravim Petre ;-)

                            fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 14:24:29

                            Majorcraft

                              vundu - Profil | Ne 18.2.2018 14:23:30

                              10Máchal10 >> ty uz to prestan hulit, nebo to zacni alespon minimalne redit...a taky zkus nekdy otevrit oci .....
                              ze mas kubika rad jeste neznamena, ze se budes vulgarne vyjadrovat k tem, co jej v lasce nemaji...doufam ze jsi si stihl vsimnout, kolik bylo libi u fotky a kolik nelibi...a ted si predstav, ze ty libici ti napisi neco podobneho, co jsi napsal ty Caldasovi-gomes jak to myslim-asi ne, ale nevadi, i omezeni tupci bezi ve stadu....

                                fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 14:05:09

                                Stánky Třeboňské a Vodnanske rybářské školy

                                  fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 14:01:54

                                  Někteří prodejci se stále usmívají 😉

                                    fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 14:00:33

                                    Jet Fish

                                      Alaniska - Profil | Ne 18.2.2018 13:30:49

                                      Zo je tak, kdyz Anezka nevidi tatu 3 dny. Pak ma stizene pracovni podminky. Slusi mu to, ze? 😊

                                        jozkovicz78 - Profil | Ne 18.2.2018 12:56:14

                                        fishmen17a >> vdaka .. pozriem sa na to :)

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro