For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

fishmen17a - Profil | Ne 18.2.2018 12:46:06

jozkovicz78 >> Zkus se podívat na Beny Cargo.Na netu je spousta videí.Vypadá to dost slušně.I mě to zaujalo. http://www.benycargo.cz/pracovni-elektro-trikolky/b​enycargo-11s-2018/

    jozkovicz78 - Profil | Ne 18.2.2018 12:41:46

    fotojakes >> ahoj .. nevies, co je to za znacku toho vozitka - motorky ? dik

      fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 11:55:22

      Vodník že Slovenska

        fishmen17a - Profil | Ne 18.2.2018 11:54:18

        Doufám,že i letos budou nějaké videa z výstavy.Zatím se jich moc neobjevilo.

          fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 11:54:14

          Pořádná garáž

            Šplíchy - Profil | Ne 18.2.2018 11:15:23

            Děkuju

              fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 11:10:47

              Poslední zbytky

                JanPavka - Profil | Ne 18.2.2018 11:08:05

                Na stánku Black Bass byla k vidění část programu Tubertini

                  Helle - Profil | Ne 18.2.2018 10:54:23

                  Vždy jsem jezdil do Brna, ve čtvrtek jsem byl v Praze první krát. Praha se kvalitou a rozsahem s Brnem vůbec nedá srovnat ( samozřejmě v kladném slova smyslu). Brno bude mít velký problém ( letos to už vzdalo) vůbec jako výstava přežít.
                  Jel jsem na výstavu cíleně koupit plavačkový prut.( roky chytám feeder a na staré roky jsem usoudil, že změna je život) Nakonec jsem si pořídil Colmix Concord 5 m 20 gr.
                  Stánek Colmixu a lidé na něm si zasluhuje pouze a jen superlativy.
                  Já jsem byl maximálně spokojený.

                    1Mara - Profil | Ne 18.2.2018 10:49:47

                    fotojakes >> :-D

                      fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 10:49:05

                      1Mara >> jednání 😉

                        fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 10:48:49

                        Martin... >> jj, právě tam jdu

                          já 2 - Profil | Ne 18.2.2018 10:46:35

                          Mně hrozně zklamal trapper, měli toho malinko a když jsem tam byl já, byla tam jen jedna paní co neuměla ani cz, ani slovensky, ani anglicky... škoda

                            fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 10:40:00

                            Grilovačka s ochutnávkou

                              fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 10:30:00

                              Solidní výběr plavackovych prutů, jen se neprodávaji na místě

                                1Mara - Profil | Ne 18.2.2018 10:23:20

                                fotojakes >> Kde máš telefon ? :-))

                                  fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 10:20:00

                                  Pruty na stánku mikbaits

                                    fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 10:10:00

                                    Jeden z revírů na ff

                                      fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 10:00:00

                                      Hobby-g

                                        fotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 9:50:00

                                        Belly boat nejen na sumce

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro