For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

Nnumen - Profil | Ne 18.2.2018 20:24:54

Plžík >> šel jsem kolem nějakého koutu, kde se velká skupina lidí Hrabala v krabicích s nápisem slevs90%. Zvláštní pohled...

    NPlžík - Profil | Ne 18.2.2018 20:22:02

    numen >> Jj, jak u větnamců,. Na výstavě se má vystavovat a né aby to tam bylo jak na trhu.

      Nnumen - Profil | Ne 18.2.2018 20:19:30

      Dnes jsem konečně prošel celou výstavu. No někteří si to spletli s tržnici a výprodejem.... Trochu to kazilo dojem.
      Ale jinak super akce.

        NPlžík - Profil | Ne 18.2.2018 20:10:54

        vundu >> To je v pr..i, když tě vynechaj.:-)))

          Nvundu - Profil | Ne 18.2.2018 20:09:08

          Carp Team Quattro Ne >> vsude?? tak to jsi toho asi moc neprosel :-))))))))anebo jsi se spatne dival

            Nvundu - Profil | Ne 18.2.2018 20:08:09

            fheavy >> ze sportu mam nejradeji grupac...teda ovsem pouze v pripade, ze se mohu ucastnit :-))))))

              NLeďáček - Profil | Ne 18.2.2018 20:05:33

              Jiří , moc pěkná fotodokundamentace ! Byli tam snad všichni ! Jen tak dál !

                Nfheavy - Profil | Ne 18.2.2018 18:54:29

                vundu >> ja muzu ted utect tak akorat na hory a zimni sporty uz neprovozuju 30let))

                  NCarp Team Quattro Ne - Profil | Ne 18.2.2018 18:53:50

                  Nevím proč ale všude jsem viděl FOX,nic proti ale všeho moc škodí.Asi s Foxem jsou dobré obchody.Jinak to hodnotím kladně až na ty natažené ceny u některých vystavovatelů.

                    Nvundu - Profil | Ne 18.2.2018 18:52:55

                    fheavy >> jo Karle, kazda sranda neco stoji.....nas to prej ceka taky...ale jsem v klidu, jikernacka rikala, ze jak to bude aktualni da mi vedet, at muzu utect na ryby :-))))))))))

                      Nvundu - Profil | Ne 18.2.2018 18:51:30

                      kubas. >> jo kamarade, tak to ji neznas...ale dam ti malou napovedu, ma jednoduchy vkus a za navi co jsem si vzal sebou na FF by prej mela jednu nejakou lodicku (mysleno tenisky na nohy) na druhou bych musel prodat druhej navi, nebo sportaky...rikal jsem ji co to stalo a prej jsem blazen a taky rikala, ze do cervna by me to mohlo stacit, tak jsem se zacal krenit a rekl ji ze jo, ze dalsi varku objednam az tak v cervenci....tak to jo, to prej muzu :-))))))))) ja myslel ze se vyvratim...:-)))))))))))
                      p.s. zapomel jsem na ty zavrtavacky ...ale nevadi,mam poukaz ;-)
                      p.s.2 sehnal si nekoho??

                        Nfheavy - Profil | Ne 18.2.2018 18:51:02

                        vundu >> jo rad bych se s tebou potkal ale vyklizel sem cast bytu a stehoval se dnes k mladejm,nova voda ,hajzlik,koupelna tak 2 tydny mimo )))

                          Nkubas. - Profil | Ne 18.2.2018 18:29:45

                          vundu >> Hlavně ji neříkej kolik to stálo a ze by za to mela ctvery kabelky, troje boty a patery šaty :-))).

                            Nvundu - Profil | Ne 18.2.2018 18:25:41

                            fheavy >> jj tam bylo peknych veci povicero....
                            jinak jsem se tesil i na tebe, ale ty nikde,jinak pekne pruty byly i u spra a sportaky taky hezky....

                              Nvundu - Profil | Ne 18.2.2018 18:24:13

                              drvoštěp >> no vubec nemate zac a jsme radi ze bile je dle gusta, snad bude bude chutnat .-))))

                                Nvundu - Profil | Ne 18.2.2018 18:23:08

                                skwor >> to jsou 14-ky ;-)

                                  Nvundu - Profil | Ne 18.2.2018 18:22:48

                                  bubula >> byl tam normark, sportex mrk.cz a jeste neco malo....

                                    Nbubula - Profil | Ne 18.2.2018 17:46:26

                                    MB >> Bylo mi to divny, ze jsem o nej nikde nezakopl. Myslel jsem , ze jsem ho jen prehlidl. :-)

                                      NMB - Profil | Ne 18.2.2018 17:40:56

                                      bubula >> tam byl jen stánek MRKu :c)

                                        Nbubula - Profil | Ne 18.2.2018 17:34:02

                                        Ahoj, kdo všechno vystavovalv hale 7? Nejak jsem se tam zamotal a uplne ji vynechal. :-(

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro