For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

NMartin... - Profil | Ne 18.2.2018 9:47:18

fotojakes >> Jirko a co treba Spro? Ma tam stanek?

    Nmuna - Profil | Ne 18.2.2018 9:43:02

    Caldas >> Tak to jsi napsal moc pěkně, na tom něco bude...

      Nfotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 9:40:00

      Stánek boatstore a nové Belly boaty

        Nfotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 9:20:00

        Šumivé tablety do krmítka na stánku chytil

          Nfotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 9:09:31

          Vozítko na ryby i na práci

            NVydra revírní - Profil | Ne 18.2.2018 9:03:15

            Pike >> diky za objasnění.

              Nfotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 9:03:03

              Patron Fishing a jejich kombinátor

                Nclarence - Profil | Ne 18.2.2018 8:59:58

                yvana >> Je mi 60 let a komančů jsem užil dost a teď zase cenzura hlavně když jsou na bazaru grázlové a překupníci na to cenzura není.J

                  NŠplíchy - Profil | Ne 18.2.2018 8:52:12

                  yvana >> Prosím tě kde jí najdu ??

                    Nfotojakes - Profil | Ne 18.2.2018 8:51:19

                    Posezenicko u Nashe

                      NCaldas - Profil | Ne 18.2.2018 8:46:28

                      clarence >> Tohle příjmení nosí hrdě v ČR 1857 lidí, tudíž je možnost že z toho čísla někomu to vadilo. Aneb. Koho chleba jíš toho píseň zpívej 😃

                        NPike - Profil | Ne 18.2.2018 8:38:00

                        Vydra revírní >> Viděl jsi Marečku, podejte mi pero?
                        Jak Hujerovi nalepili na záda Tuček a Šlajs cedulku Ovoce, zelenina?
                        Tak tady místo Hujera byl mimozemšťan Alzák a na zádech měl vyjádření o mnohonásobném světovém rekordmanovi v lovu ryb.

                          NVydra revírní - Profil | Ne 18.2.2018 8:31:41

                          Muze mi někdo nastínit, co bylo bylo ve smazanem příspěvku? Díky.

                            Nyvana - Profil | Ne 18.2.2018 8:30:41

                            clarence >> Neboj se Alzák už je i v jiných diskusí:-)))

                              NMaxi Sob - Profil | Ne 18.2.2018 8:25:58

                              clarence >> Že by i na svobodném MRKu fungovala cenzura? Je něco prohnilého ve státě Dánském😞

                                Nsmike - Profil | Ne 18.2.2018 8:17:13

                                clarence >> pravda vyjde na jevo vždycky až s nejakym časovým odstupem :-)

                                  Nclarence - Profil | Ne 18.2.2018 8:09:30

                                  Caldas >> tak nám Alzáka smázli škoda škoda.J

                                    NSalmo - Profil | So 17.2.2018 23:55:10

                                    Ahoj kolegové rybáři.

                                    Dnes jsem na veletrhu For Fishing přišel o tašku se svým nákupem. Jednalo se o papírovou tašku Alza (tu, kterou všude rozdávali) a měl jsem v ní nákup za cca 1000 Kč.

                                    Obsah tašky:
                                    Pletená šňůra SAVAGE GEAR FINEZZE HD4, 0.10 mm, žlutá
                                    Plandavky o váze 38g, bronzové se vzorem šupin
                                    Cikáda 30g, zeleno žlutá
                                    Návazcový materiál Drennan Supplex 50m, průměr 0.107 a 0.16 mm
                                    Nymfy Crazy Fish crazy Allure 1.1, barva bílá
                                    Nějaká bižuterie v podobě jigových hlaviček, obratlíků a podobně.

                                    Naposledy jsem ji měl u stánku Nástrahy.cz v hale šest, a to před třetí hodinou. Když jsem platil, odložil jsem ji pod nohy a poté už tam nebyla. Rád bych věřil, že mi ji nikdo nevzal úmyslně a chtěl bych Vás takto poprosit o jakoukoliv informaci. Možná je to naivní, ale zkusit se má všechno. Díky moc.

                                      Njá 2 - Profil | So 17.2.2018 22:27:15

                                      10Máchal10 >> To je jedno jestli ho znáš. 1. věc ve stylu života jaký si vybral musí s tímhle počítat. Stejně jako má příznivce, má i odpůrce a nemusí to být jen o závisti. A pak je tady x dalších lidí lidí co se jen zasmějou a jedna věc je nalepit to na záda jemu, nebo maskotovi kterej každýho v republice štve...
                                      2. Způsob jakým si dal svou nelibost najevo o Tobě, potažmo Tvém chráněnci taky nic hezkého nevypovídá.

                                      Pokud Kubu znáš, uží si to, jestli si rozumíte, važ si toho jako dobrého přátelství, ale buď připraven, na to, že potkáš lidi co se na něj budou dívat zkrz prsty a další mraky lidí co se tomu rádi zasmějou.

                                      Mnohem víc mi vadí, když se zesměšňují lidé, kteří si něco vydřou a snaží se pracovat pro ostatní.

                                        NPepanD - Profil | So 17.2.2018 22:21:41

                                        10Máchal10 >> Ty už to nehul a bez těch vulgárních slov. Chodí tady děti.

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro