For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

10Máchal10 - Profil | So 17.2.2018 22:21:17

já 2 >> srandu chápu a jsem pro každou příležitost udělat nějakou. Ale tohle mě sere. Kubu znám ne nějak moc ale jo... A tohle by ne nasralo.... My Češi máme jednu špatnou vkastnos a to je závist a ten kdo to nalepil tak musí závidět jak prase, A ten kdo to viděl a nezdelal to a musí být největší chudat jaký může být.....

    Caldas - Profil | So 17.2.2018 22:20:50

    10Máchal10 >> ale , jsem člověk co nedělá kaprařinu pro byznys, promiň ... snad se se toho nikdy nedočkám, ani mé děti.... musel bych se stydět kam ta láska k rybám a přírodě dospěla

      kubas. - Profil | So 17.2.2018 22:19:07

      10Máchal10 >> Děláš mistrovi BJ mastra?

        kubah - Profil | So 17.2.2018 22:17:06

        10Máchal10 >> Máchale,Tebe čeká šibenice !

          kubas. - Profil | So 17.2.2018 22:16:18

          Caldas >> Moc dobrý :-))).

            já 2 - Profil | So 17.2.2018 22:14:24

            10Máchal10 >> Kdyby nic jinýho, je to sranda. Hoď se do klidu neber to tak vážně...

            Ještě nikdy jsem nepotkal extremistu co by měl smysl pro humor

              10Máchal10 - Profil | So 17.2.2018 22:12:51

              Caldas >> doufám že za tohle dostaneš od někoho pořádně po pic... Curaka jeden ukurveny... Pic.. jedná že to sem dáváš, kokot.... jeden... Chcipni v pekle

                cmanamanas - Profil | So 17.2.2018 22:11:14

                numen >> to vypadá dobře su zvědavý co budu mít já , hlavně nesmim mluvit s manželkou mám zákaz ( sú prej chytrý jak rádio).😁

                  já 2 - Profil | So 17.2.2018 21:51:13

                  Caldas >> Tahle zelená potvora taky... tomu se říká osvěta

                    numen - Profil | So 17.2.2018 21:42:58

                    cmanamanas >> večeře proběhla. já se jdu naložit do vany a chrnět. Zítra to bude ještě náročné.

                      cmanamanas - Profil | So 17.2.2018 21:39:16

                      numen >> šohaju Oz obhlídku neznám 😀😑jinak již v domácím 😁

                        Vendys 65 - Profil | So 17.2.2018 21:12:54

                        Čauves kolegové, jezdím pravidelně na výstavu, lidí bylo požehnaně, něco jsem si nakoupil ( jen pár blbostí ) dal si klobásu s kámošem mazal domů. Za mě za jedna.

                          jpavlicekmrk - Profil | So 17.2.2018 21:09:29

                          Stanek MRKu dnes fungoval naplno :)

                            numen - Profil | So 17.2.2018 21:09:11

                            Caldas >> mazec:-)))))

                              1Mara - Profil | So 17.2.2018 21:01:39

                              Caldas >> :-))))))))

                                C@rpSt4r - Profil | So 17.2.2018 20:40:31

                                Soutez o nejvetsiho kapra 😂 kapr 50cm z nej 70cm a 110cm 😂

                                  já 2 - Profil | So 17.2.2018 20:25:27

                                  Hurvinek >> Tak ten já vzdal.. jednak by si na mě asi nevzpomněl a pak byl pořád tak obleženej, že mi ho bylo až líto

                                    numen - Profil | So 17.2.2018 20:23:37

                                    cmanamanas >> narazil jsem ještě na fotku oz obhlídky

                                      Hurvinek - Profil | So 17.2.2018 20:20:53

                                      Pokec u Martina M. neměl chybu. Díky Martine

                                        já 2 - Profil | So 17.2.2018 20:20:45

                                        1Mara >> Koho nezná mrk, neexistuje

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro