For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

N1Mara - Profil | So 17.2.2018 20:20:01

já 2 >> Kdo nezná MRK, jako by nebyl :-))))

    Njá 2 - Profil | So 17.2.2018 20:17:34

    numen >> On ten mrk má neskutečnou moc... Někdy mě to až zaráží jakou

      Nnumen - Profil | So 17.2.2018 20:16:43

      já 2 >> dnes se na sta stavělo 57 lidí jen co se hlásilo k Mrku. To je hodně. Parádní sraz Mrku. A to na zítra se nahlásili další!

        Njá 2 - Profil | So 17.2.2018 20:13:09

        numen >> Však já ti nic nevyčítám... ale ve čtvrtek jsme spolu kecali docela dlouho

          Njeden3 - Profil | So 17.2.2018 20:12:53

          numen >> ahoj...vsak me ten vas stanek tak inspiroval,ze zase bude penezenka v nejblizsi dobe pekne brecet :-)))

            Nnumen - Profil | So 17.2.2018 20:10:22

            já 2 >> já nepoznal lidí :-)))) někdy mě to stálo prcka. Naštěstí jsem neřídíl!

              Njá 2 - Profil | So 17.2.2018 20:05:03

              numen >> Mě si nepoznal

                Nnumen - Profil | So 17.2.2018 20:03:12

                cmanamanas >> já si tu výstavu užívám. Spousty mrkmanů znám jen tady z Mrk a mám je možnost poznat naživo. A že se jich u nás na stánku objevilo :-)

                  Ncmanamanas - Profil | So 17.2.2018 19:47:31

                  fheavy >> hoj Karle , dobrý 😀 ale ..... potom povykladam😊

                    Nfheavy - Profil | So 17.2.2018 19:42:04

                    cmanamanas >> nazdar tak co libilo ??

                      Ncmanamanas - Profil | So 17.2.2018 19:36:17

                      numen >> slušnost, vstřícnost a Zdvořilost z vás jen srší .😁........
                      A teď vážně nemůžete mít jen kladné reference , chtěl sem okouknout novinky nebyly vše 😎 nevadí potkal sem kamarády pokecal za něco utratil víc než bylo v plánu , ale to je na dlouhé vyprávění 😂😂😂😂😂

                        Nvlčák.cz - Profil | So 17.2.2018 19:05:04

                        Petrův zdar.Jsou na výstavě feeder pruty od Dome Gábora.

                          Nčolkař,zloch - Profil | So 17.2.2018 19:03:53

                          numen >> mám tam sraz s Pepanem D,prý se k tobě chystá,tak to vezmem jedním vrzem

                            Nnumen - Profil | So 17.2.2018 18:54:07

                            cmanamanas >> dát si prcka je zdvořilost! Jsem slušný kluk

                              Nnumen - Profil | So 17.2.2018 18:52:59

                              čolkař,zloch >> ne jsem hned v první hale na konci od hlavního vstupu. Koukneš ke stropu a vidíš napis. Už se těším.

                                Nčolkař,zloch - Profil | So 17.2.2018 18:42:37

                                numen >> pokud měl stejnou jako na zakončení sezony,tak byla slušná,zítra dovezu solidní meruňkovici od kamaráda.Jsi ve stejné hale jako MRKteam?
                                Na přívlač se vyprdni,dravci na Labi nejsou...

                                  Ncmanamanas - Profil | So 17.2.2018 18:40:02

                                  numen >> t by vám šlo chlast d...y R,n,R😇😁

                                    Nnumen - Profil | So 17.2.2018 18:37:47

                                    Spousta známých. Krásná akce.

                                      Nnumen - Profil | So 17.2.2018 18:35:17

                                      Tohle byla velká paráda

                                        Nnumen - Profil | So 17.2.2018 18:33:31

                                        Asi začnu vláčet. Ten kajak se mi začíná líbit.

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro