For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

numen - Profil | So 17.2.2018 18:32:29

Ráno jsem s Danielsem stihl slivovičku od vlka. Balantynku od MM a ochutnal jsem i kukuřičné bojlii. Trochu medu a chutnalo by to jako má snídaně.

    fotojakes - Profil | So 17.2.2018 18:28:35

    Jakub v obležení

      fotojakes - Profil | So 17.2.2018 18:28:06

      Grand Prix za sekci kaprariny

        drvoštěp - Profil | So 17.2.2018 18:15:27

        Klobasa1 >> Tak příště to snad vyjde ;)))

          kubas. - Profil | So 17.2.2018 17:46:05

          fotojakes >> Moc pěknej odznak ;-)...

            Klobasa1 - Profil | So 17.2.2018 16:59:43

            drvoštěp >> Dva jégry, aura mi poprvé naživo klesla a spadla do kalhot, jsou to veliké osobnosti s tou největší aurou na celém Mrku, styděl jsem se jak malej kluk před nima, tak jsem dal radši už venku panáka na kuráž.:-)) Jinak milý a sympatičtí kluci, oni jen přísně vypadaj. Hygieny se oni strašně bojí, proto jim krásná páteční slečna nebo paní schovávala flašky radši pod pultem:-)) Kdyby jsi se na chvilku zastavil a nešel jen kolem, taky by ti taky nalili, poručil bych jim to a hotové vyřízené:-))))))

              chendler - Profil | So 17.2.2018 16:50:41

              Je jeste nekdo,nebo zejtra pojede na FF,z okoli nymburka?? Chtel jsem jeste neco koupit a nestihl jsem to. Byl by nekdo ochoten???

                fotojakes - Profil | So 17.2.2018 16:46:53

                Na stánek se dají natáhnout lidi různým způsobem 😂 mikbaits v tomto směru působí každoročně inovativně...

                  mslavk3 - Profil | So 17.2.2018 16:36:46

                  Chlapi, kdo byl na FF, byl tam k vidění Sporzex Carboflex Class x ???

                    vedro - Profil | So 17.2.2018 16:12:47

                    drvoštěp >> Jenom jestli štrůdl jíš , já mam třeba radši jablečnej závin...

                      fotojakes - Profil | So 17.2.2018 16:00:04

                      U flajzaru prezentují s úsměvem 😉

                        drvoštěp - Profil | So 17.2.2018 15:26:34

                        1Mara >> Není stánek jako stánek, dík za budíček ;))

                          fotojakes - Profil | So 17.2.2018 15:20:00

                          Rybí dobroty

                            1Mara - Profil | So 17.2.2018 15:01:29

                            drvoštěp >> Takových Carp stánků tam bylo mraky, příště si tam otevřu taky stánek :-)))

                              fotojakes - Profil | So 17.2.2018 15:00:00

                              Soft pelety

                                fotojakes - Profil | So 17.2.2018 14:51:55

                                Quantum

                                  MAXXSKATER - Profil | So 17.2.2018 14:50:57

                                  1Mara >> Jak říkáš Drvoštěp, tak u stánku Carp-B bylo vše parádní - slivovice, koláčky i uzené. :-)))

                                    MAXXSKATER - Profil | So 17.2.2018 14:50:12

                                    fotojakes >> Jako rád bych, ale už včera jsme zase odjeli domů ... Budu muset vydržet do příště. .-)

                                      drvoštěp - Profil | So 17.2.2018 14:47:21

                                      1Mara >> Všechen štrůdl na stánku Carp-B

                                        fotojakes - Profil | So 17.2.2018 14:47:05

                                        Avid trakař

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro