For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

Nfotojakes - Profil | So 17.2.2018 14:36:41

Povedený odznáček 😂

    Nbaitruner2 - Profil | So 17.2.2018 14:33:31

    kykyn1 >> Čau jo viděl jsem je tam někde ve stánku a cena myslím 20Kč 20-25g za 1ks.

      Nfotojakes - Profil | So 17.2.2018 14:32:39

      Novinky od Moss.sk i se super výkladem

        N1Mara - Profil | So 17.2.2018 14:32:26

        drvoštěp >> Jo, ta byla loni tak hnusná, že po jednom kousnutí letěla do popelnice :-))

        jako čekal jsem tam tebe se štrůdlem, ale nikde jsem tě neviděl :-))

          Nfotojakes - Profil | So 17.2.2018 13:43:42

          Zvedacka závaží na prute

            Nčolkař,zloch - Profil | So 17.2.2018 13:32:30

            1Mara >> držíš dietu,měl sis dát zeleninu...

              Nfotojakes - Profil | So 17.2.2018 13:32:01

              Další lodičky

                Nčolkař,zloch - Profil | So 17.2.2018 13:30:56

                fotojakes >> hlavně mi tam prosím jednu schovej na zítra,tu starou na autě už mám odřenou,díky.

                  NDědek - Profil | So 17.2.2018 13:00:47

                  vedro >> přesně, za pár let si bude FF 2018, pamatovat jen to, že se z té kaše málem posrááál :-)))

                    Nvedro - Profil | So 17.2.2018 12:53:12

                    1Mara >> Aspoň máš zážitek na který se nezapomíná ...:)

                      Ndrvoštěp - Profil | So 17.2.2018 12:47:25

                      1Mara >> Máš jít na klobásu ;))

                        NDědek - Profil | So 17.2.2018 12:44:54

                        1Mara >> Jak malé děcko... :-))) Bramborovou kaši jedině doma, ve školce, či ZDŠ

                          N1Mara - Profil | So 17.2.2018 12:31:23

                          fotojakes >> Dal jsem si tu jejich br. kaši s řízkem, ta kaše bramboru nevidělo a hnus jaký svět neviděl ! .-))

                            Nfotojakes - Profil | So 17.2.2018 12:29:31

                            Na jídlo jsou fronty, ale běží rychle

                              Nfotojakes - Profil | So 17.2.2018 12:28:38

                              Tomáš Blažek

                                Nfotojakes - Profil | So 17.2.2018 12:06:30

                                Tak kdo si bude ubírat na váze? 😂

                                  NDědek - Profil | So 17.2.2018 12:01:42

                                  byli jste se někdo podívat na stánek Sarfixu? Ve které hale je?

                                    Nfotojakes - Profil | So 17.2.2018 11:56:05

                                    MAXXSKATER >> tak se stav ještě 😉

                                      Nfotojakes - Profil | So 17.2.2018 11:55:48

                                      Dědek >> to jo😂

                                        NDědek - Profil | So 17.2.2018 11:50:39

                                        fotojakes >> tam se musí fajně prdět :-)))

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro