Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:03:00

hadalicek >> Já topení nerozumím,jen jsem se o víkendu někde přisral a teď tu hážu machry :-)

    NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 18:59:58

    PYTLAKS >> Já tomu chlastu moc nedal,pil jsem houbu. takže padl litřík vína na litr kofoly,potřeboval jsem být ráno fit a valit domu,bo robota na mně čekala :-(

      NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 18:58:33

      PYTLAKS >> hranolky a hranolky a hranolky a pak zase hranolky a řízky a hranolky

        Nhadalicek - Profil | Po 30.10.2017 18:58:10

        Buffalo1969 >> nestraš..

          NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:57:25

          PYTLAKS >> my jsme Rusko, jenom to ještě nevíme..:-DDD

            NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 18:56:49

            Umely_stimul >> tož to jo,tak jako jste nic nežrali:-))

              NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 18:56:16

              Buffalo1969 >> v rusku snad,ale tu?.-)

                NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:56:06

                hadalicek >> je to malá dědina uprostřed lesa, s elektrikou je to tam bída.

                  Nhadalicek - Profil | Po 30.10.2017 18:55:29

                  Umely_stimul >> jasně lepší je svařovat kovářsky:-) taky mi plasty nesedli i když s tím dělám každý den:-)

                    Nhadalicek - Profil | Po 30.10.2017 18:54:11

                    Buffalo1969 >> Tady u nás opravdu nebyl žádný výpadek,bydlím kousek od MB a ani tam myslím že žádný nebyl..tedy aspoň v praci nikdo neříkal..jinak my máme kotelnu na plyn ak všechno jde přes řídící jednotku a čerpadla,tož taky bychom byli bez tepla:-)

                      NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 18:52:15

                      PYTLAKS >> já skoro nepil voe

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:51:50

                        PYTLAKS >> no a??? českej člověk dokáže všechno...:-DDDD

                          NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 18:51:45

                          Umely_stimul >> kdyby jste u teho nelopali jak prokoplí tož na pohodu by to bylo:-)

                            NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 18:50:48

                            Buffalo1969 >> v elektrickým kotlu?.-)

                              NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 18:50:42

                              PYTLAKS >> Já zodpovědnost nenesu,byl jsem jen podrž taška,svařovat plasty je pod mou úroveň ;-)

                                NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:50:21

                                hadalicek >> máti kéruje v Bk a celý sídliště včera od rána jelo na jednu fázi a to i byty. Kotelny nejely vůbec. Zásuvky jely na 150 V. Nahodili to až dneska před večerem, ale kotelny ještě furt nejedou.

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 18:49:39

                                  Umely_stimul >> asi jste zatavili nějaků trubku a ucpali ju nebo snížili o dost průtok:-))

                                    Nhadalicek - Profil | Po 30.10.2017 18:49:13

                                    Buffalo1969 >> jojo viděl jsem tu odbočku.

                                      Nhadalicek - Profil | Po 30.10.2017 18:48:00

                                      Buffalo1969 >> aha tak v tom případě to chápu.. u nás nevypadl proud ani nepamatuju tak mi to přijde zbytečné..a to nevypadl ani včera při tom orkánu..

                                        NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:47:54

                                        hadalicek >> on tam čerpadlo má, ale ty výpadky jsou tam pořád. Včera tam nejela elektrika 18 hodin.