Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

hadalicek - Profil | Po 30.10.2017 18:46:21

P!F >> jo to možná jo ale v dnešní době já osobně bych to nechal udělat na čerpadlo..

    Buffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:45:24

    PYTLAKS >> třeba tím topil..:-)

      Buffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:44:59

      hadalicek >> jasný, systematický vypadávání elektriky. Má i otevřenou expanzku. Přípojky k tělesům jsou 1" a sem tam 3/4".

        P!F - Profil | Po 30.10.2017 18:44:06

        hadalicek >> je fajn že to môže fachat aj bez elektriky, čo keby... Keď nepotrebujem akumulacku, tiež to nechám.

          Umely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 18:44:06

          PYTLAKS >> Jakto?? já se tam potil jak hovedo.Musí to asi ještě odvzdušnit

            PYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 18:42:54

            Umely_stimul >> ale netopí to lulo:-))

              hadalicek - Profil | Po 30.10.2017 18:41:59

              Buffalo1969 >> čumím na to jak blázen že si ještě někdo nechá dělat samotíž..je tam nějaký důvod proč to zákazník chtěl?

                Buffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:41:45

                Umely_stimul >> jojo....wod Macochy...-)

                  Umely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 18:41:02

                  Buffalo1969 >> jj též jsem lepil u kámoše pvc,sranda práce :-) . Ty jsi z jihu?

                    Buffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:39:38

                    Umely_stimul >> celej barák samotížky už jsem nedělal aspoň 15 let. Je doba trubek z mědi, uhlíkaté oceli a plastu, to už s ohněm nemá nic společnýho....:-/

                      Umely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 18:37:10

                      Buffalo1969 >> Tak hlavně že to fachčí :-) .čistá práce

                        Buffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:34:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Umely_stimul >> já si dneska opravdu jenom hrál. Klasická topenarina.

                          Umely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 18:32:40

                          Buffalo1969 >> JJ ten lenoch sedí.Já dnes dopoledne přemýšlel co budu dělat odpoledne a odpoledne jsem si nemohl vzpomenout co jsem to chtěl dopoledne :-) . Takže dneska KOPR :-) se mi to vymstí zítra :-) .Doma mi autogen nejede,bo jsem vyplýtval kyslík na převoz ryb :-)

                            Buffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 18:28:59

                            Umely_stimul >> no nazdar...pěknej lenoch.-)
                            Nám je tady vyžrali důchodci....:-/

                            Já měl dneska v práci po dlouhý době v prackách autogen a náramně jsem si to užíval.

                              Umely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 18:24:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak ještě jedna rybářská,protože dneska kovářská nezabrala na nějakou vážnější diškus.Jinak takových línů se u nás povaluje po vodách severní moravy mraky ;-)

                                Umely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 7:39:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Zdar všem. Ať jde práce od ruky ;-)

                                  drvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 21:20:27

                                  Pvl >> Já byl v lese a převážel jsem mašinu do dílen a tak to zjistil a něco zajistil. To já se zase nestydím ;))

                                    rover - Profil | Ne 29.10.2017 21:19:42

                                    Pvl >> To už jsme téměř všichni Pavle, těch pár let rozdílu nehraje roli.

                                      rover - Profil | Ne 29.10.2017 21:13:47

                                      drvoštěp >> Dnes už je to jedno, ...ale i tak dobře :-)

                                        Buffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 21:13:08

                                        pánové...odcházím chrápat. Je radost to tady číst.
                                        Dobrou všem a zítra háku zdar..:-)