Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NPvl - Profil | Ne 29.10.2017 21:12:28

rover >> drvoštěp je ještě stará škola , bylo mu to částečně proti srsti a pak už bylo "pozdě" Vy mladí nemáte žádný zábrany :o§))

    Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 21:11:08

    rover >> Taky jsem neodešel s prázdnou. Ale mohlo být lépe.

      Nrover - Profil | Ne 29.10.2017 21:07:28

      drvoštěp >> Tak to já jsem naopak u ČSAD nezaváhal

        Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 21:05:36

        Pvl >> Ne, kluci z dílen a od fochu. Zastavil jsem naštěstí malej kontejner který vezl nové zabalené náhradní díly na pily na skládku.Akciovka krachovala a oni nenápadně zavírali opravnu lesní techniky.

          NPvl - Profil | Ne 29.10.2017 20:59:17

          drvoštěp >> drvoštěp - 29.10.2017 20:55:19 >> 20:55:19 Je to tak Potřeboval jsem upravit pískovcovou desku I když byl maník v pohodě vše OK, ale ten bordel kolem reklamu nedělá -- to navíc

            NPvl - Profil | Ne 29.10.2017 20:56:05

            drvoštěp >> Ti co odváželi , plakali smíchy jak s tebou vyjebali ? :o§)

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 20:55:19

              Pvl >> Heslo dne - Pořádek a čisto, úraz nemá místo !

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 20:54:05

                rover >> Když se u lesů rušili dílny tak jsem trochu zaváhal. Vše naložili a odvezli do sběru. To bylo pláče.

                  NPvl - Profil | Ne 29.10.2017 20:51:04

                  hadalicek >> On je to puntičkář a nejspíš svině na pořádek :o§))

                    Nhadalicek - Profil | Ne 29.10.2017 20:49:57

                    Pvl >> Ta jeho kovárna vypadá spíše jak laboratoř:-)to už je jiný level:-)

                      Nrover - Profil | Ne 29.10.2017 20:49:12

                      drvoštěp >> Vozíš často, vozíš rád ... :-)

                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 20:46:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        hadalicek >> Z kovárny ve Škodovce jsem si nic neodnesl... To já bych odvezl dva plný náklaďáky ;)))

                          NPvl - Profil | Ne 29.10.2017 20:46:52

                          Umely_stimul >> Tak mne napadlo zadat jeho jméno na Seznam .. A ejhle :o§)) má stránky hurá
                          http://www.kovarpohl.cz/

                            NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 20:45:52

                            Pvl >> to víš že jo..:-))))

                              NPvl - Profil | Ne 29.10.2017 20:42:52

                              Buffalo1969 >> Však víš jak jsem to myslel :o§)

                                NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 20:38:43

                                Pvl >> pivo ju netáhne, kuřalka nechutná a doma si pocucáváme Šardonku..:o)

                                  NPvl - Profil | Ne 29.10.2017 20:37:14

                                  Buffalo1969 >> Je to lepší než kdyby chodila do nálevny :o§)

                                    NPvl - Profil | Ne 29.10.2017 20:36:07

                                    Umely_stimul >> Člověče ,teď jsem si vzpomněl u nás "kluk" dělal uměleckou kovařinu .Nevím jestli ještě dělá Taky byl vyučený něco jiného, mám dojem, že černý řemeslo .Takže to nebyl zase takový skok jako u tebe .

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 20:29:01

                                      Pvl >> kdyby jsi viděl co občas koupí moje žena, tak by jsi nechápal. Je fakt, že si to nechá posílat z Francie, ale to jsou regulérně starý omlácený kovový věci jako věšáky, svícny kovový koše atd. Jenom nad tím kroutím hlavou.
                                      Prej z toho čpí historie. Ale když je to nějaká kovaná věc, tak je to fakt nádhera.

                                        NPvl - Profil | Ne 29.10.2017 20:25:27

                                        Buffalo1969 >> No však právě :o§))))))) Ahoj ahoj