Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NUmely_stimul - Profil | Ne 29.10.2017 19:26:04

Buffalo1969 >> Díkes,bylo to na zkoušku a už jsem to dělal 3-krát :-)

    NUmely_stimul - Profil | Ne 29.10.2017 19:25:35

    drvoštěp >> Jako by jsi mě znal :-)

      NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 17:58:33

      tuzemak >> proč ne, já mám skvělou ženu. I štvrtku mi naleje když se mi nechce do sklepa..:-)

        Ntuzemak - Profil | Ne 29.10.2017 17:42:02

        Buffalo1969 >> zapoměl si dodat,že ty sa klaníš i bez větru,každy den před manželkou.😜😜😜

          NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 17:28:21

          drvoštěp >> pětimetrovej cypřiš se mi ohýbal na zahradě až k zemi. O zbytku dekorčních stromů jako je třeba převislej buk ani nemluvím.

            Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 16:55:04

            Buffalo1969 >> Já čumím z okna a děsím se zítřka. Co bude v lese...

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 16:15:09

              Umely_stimul >> já mám sice doma autogen, ale v dnešní době ho zase tak moc nevytahuju. Zítra zrovna jedu připojovat nějakej kotel, tuším Viadrus. Samotížný topení, takže 2" potrubí a tavná láznička. Železo poteče a to je základ..:-)

                Nhadalicek - Profil | Ne 29.10.2017 15:49:49

                drvoštěp >> jo to jo ale někdy bych jim ten vercajk sebral z ruky:-) A jak už to tady padlo ,,řemeslo braň se! '' :-)

                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 15:39:39

                  drvoštěp >> já čumím do roztopenýho krbu v obýváku. Hmmm, kabelovku nemám.....:o)

                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 15:35:40

                    Umely_stimul >> ale tak tohle je excelentní. jen co je pravda..-)

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 15:27:53

                      hadalicek >> Ale motivace dobrá.

                        Nhadalicek - Profil | Ne 29.10.2017 13:34:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tohle je frajer,je to sice už umělecká kovařina ale pěkně se na to dívá.
                        https://www.youtube.com/watch?v=KTAkFRhW8iM&list=PL​fQ9RptnMTjdvh0IUhH7cfiQgOFz1rprc

                          Nhadalicek - Profil | Ne 29.10.2017 13:29:38

                          drvoštěp >> Občas na to taky kouknu ale někdy se nestačím divit co ty amíci vymyslí:-)

                            Nhadalicek - Profil | Ne 29.10.2017 12:47:05

                            Umely_stimul >> no vidíš a já chtěl jít na automechanika ale hlásilo se tam spoustu lidí a rozhodoval průměr známek,tak jsem se tam nedostal..ale nelituju toho..Akorát je škoda že nemám možnost to dělat..jeden čas jsem přemýšlel že si pořídím polní výheň a malou kovadlinu ale stejně bych to neměl kam dát..

                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 12:36:59

                              Umely_stimul >> Musíš vypnout bannery aby tě nerozptylovali ;)

                                NUmely_stimul - Profil | Ne 29.10.2017 12:29:48

                                drvoštěp >> proto mi trvá všecko tak dlouho :-)

                                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 12:27:57

                                  Umely_stimul >> Na googlu je nejvyhledávanějsí Chuck Norris a sex ;)))

                                    NUmely_stimul - Profil | Ne 29.10.2017 12:26:15

                                    drvoštěp >> Kabelovku nemám,tak googlím :-)

                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.10.2017 12:24:14

                                      Umely_stimul >> Já sleduji ohnivou výheň na kabelovce. Super pořad.

                                        NUmely_stimul - Profil | Ne 29.10.2017 12:22:38

                                        hadalicek >> Tu školu ti závidím.Já jsem vyučený automechanik a tak jsem měl jen v prváku zámečnickou praxi.Jinak jsem si dodělal maturitu jako strojař a tak teoreticky toho bych mohl vědět dost,ale všecko bych to vyměnil za kovářskou praxi třeba získanou učilištěm. Jsem samouk a musím na všechno přijít sám, furt něco googlim a tím pádem mi všecko dlouho trvá.