Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

drvoštěp - Profil | Ne 8.7.2018 19:58:34

Smutek >> Krasavec, kde leží k vyzvednutí ???

    Smutek - Profil | Ne 8.7.2018 17:14:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    znáte tentok špalek?😊

      jariss - Profil | Pá 6.7.2018 13:03:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Pár úlovků umístěných v zámecké z v Náměšti nad Oslavou.

        Buffalo1969 - Profil | Ne 1.7.2018 7:42:02

        Tak najde se tady někdo kdo by to zmáknul?????

          drvoštěp - Profil | Ne 1.7.2018 0:51:59

          woody >> Do hodiny by vykoval tak dvacet nožů. Teda podle videa🤖🤖🤖🤖🤖&​#129302; Ale byla radost na to koukat.

            alfonz42 - Profil | So 30.6.2018 23:29:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            woody >> halířová záležitost 😊🤣🤣

              woody - Profil | So 30.6.2018 23:21:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Buffalo1969 >> to nemůže bejt drahý. Podle toho videa je to celkem jednoduchý 😃😃😃😃😃ԅ​15;😃😃😃

                Buffalo1969 - Profil | So 30.6.2018 17:21:58

                woody >> žejo, taky se mi to líbí jak sviňa. Zajímalo by mně, kolik by stála výroba takovýhle srandy od někoho z místních mistrů.

                  woody - Profil | So 30.6.2018 17:00:21

                  Buffalo1969 >> tak tohle je pecka.

                    Buffalo1969 - Profil | So 30.6.2018 14:13:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Sakra chlapi.......dva metry tu nekdákl pes...:-/

                    Tak posílam aspoň nějakou inspiraci kováříčkům.....:-)
                    https://www.youtube.com/watch?v=pky1jLrAKzs

                      PYTLAKS - Profil | Pá 27.4.2018 18:53:55

                      Buffalo1969 >> asi to majů jináč nastavené:-)

                        Buffalo1969 - Profil | Pá 27.4.2018 16:05:04

                        PYTLAKS >> ja se nebavim o Číně, ale o silnicich co po Evropě za par korun dělají Číňané. To je naprosto něco jinýho.😎

                          PYTLAKS - Profil | Pá 27.4.2018 15:56:20

                          Buffalo1969 >> kámoš byl několikrát v číně a říkal,že paráda:-)

                            Buffalo1969 - Profil | Pá 27.4.2018 13:46:54

                            PYTLAKS >> ja videl pár cinskejch dalnic v Polsku.....stacilo.😎

                              PYTLAKS - Profil | Pá 27.4.2018 12:59:33

                              Buffalo1969 >> číňani majů také dálnice o kterých se nám ani nesnilo:-)a za méně peněz:-)))

                                Buffalo1969 - Profil | Pá 27.4.2018 12:10:04

                                PYTLAKS >> tak to dělala buď Čína s nebo Slováci.😂

                                  PYTLAKS - Profil | Pá 27.4.2018 7:28:22

                                  Buffalo1969 >> ale špatně:-)

                                    Buffalo1969 - Profil | Pá 27.4.2018 7:18:32

                                    PYTLAKS >> ne po silnici, prej je k vám už dodělali....:-D

                                      PYTLAKS - Profil | Čt 26.4.2018 22:56:29

                                      Buffalo1969 >> vzduchem?.-)

                                        Buffalo1969 - Profil | Čt 26.4.2018 20:23:50

                                        PYTLAKS >> k vám na obecní úřad je to 142km...to není tak hrozný..:-)