Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NPYTLAKS - Profil | Čt 26.4.2018 20:20:28

Buffalo1969 >> pár su dva:-))

    NBuffalo1969 - Profil | Čt 26.4.2018 20:18:46

    PYTLAKS >> a to máme k sobě pár kilometrů. ...😂😂😂

      NPYTLAKS - Profil | Čt 26.4.2018 19:44:32

      Buffalo1969 >> ty wole,to rozumím víc anderovi jak tobě.-))

        NBuffalo1969 - Profil | Čt 26.4.2018 19:43:10

        PYTLAKS >> přeložím...:-)))

        chlastu mam doma požehnaně, ale pořád jezdím autem, tak se musím kurewsky krotit...:-DDD

          NPYTLAKS - Profil | Čt 26.4.2018 19:41:44

          Buffalo1969 >> howno ti rozumím.-))

            NBuffalo1969 - Profil | Čt 26.4.2018 19:40:04

            PYTLAKS >> mam dost, ale su furt v háku a motam kulató lopató...:-/

              NPYTLAKS - Profil | Čt 26.4.2018 19:26:07

              Buffalo1969 >> musíš naskladnit:-)

                NBuffalo1969 - Profil | Čt 26.4.2018 19:07:56

                PYTLAKS >> já už nemam prakticky co pit, všecko už jsem vycucal..:-DDD

                  NPYTLAKS - Profil | Čt 26.4.2018 19:04:20

                  ŠUKI >> myslíš?.-)

                    NŠUKI - Profil | Čt 26.4.2018 18:45:45

                    PYTLAKS >> Dva měsíce všeci jenom pijů tak jako Umely_stimul :-)))))

                      NPYTLAKS - Profil | Čt 26.4.2018 18:37:27

                      ukradli vám kladiva nebo co?.-)

                        NPYTLAKS - Profil | St 21.2.2018 21:23:08

                        Buffalo1969 >> já jsem neměl nic,už je to dávno,aj ten pes co ho sejmul už to má za sebů

                          Nhadalicek - Profil | St 21.2.2018 21:21:51

                          Ombré >> Já ryby nejím,dostal jsem příkaz přinést domu rybu:-) ale pokud by nebyli ze soukromky tak plavou dál,a radši řeknu že jsem nic nechytl :-)

                            NBuffalo1969 - Profil | St 21.2.2018 21:21:26

                            PYTLAKS >> nazdar Tomíku......tak teď nevím, jestli mam bejt smutnej že umřel a nebo jestli mam bejt rád za to, že jsi měl králíka na smetaně..:o)

                              NPYTLAKS - Profil | St 21.2.2018 21:19:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Buffalo1969 >> měli jsem jedného,teho mi zakůsl sůsedův pes:-))

                                NBuffalo1969 - Profil | St 21.2.2018 21:09:12

                                čůz borcovníci....jak vám dupou králíkovci ???....:-)

                                  NOmbré - Profil | St 21.2.2018 21:03:38

                                  hadalicek >> tomu věřím, člověk občas prahne po změně, ma to snad každej, jinak krásni duhovci na pekáčku :-)

                                    NOmbré - Profil | St 21.2.2018 21:02:08

                                    alfonz42 >> parada:-) a jak to šlo ta kosa? klepals ji pořádně u toho bafáni? :-)

                                      NŠUKI - Profil | St 21.2.2018 20:12:41

                                      Umely_stimul >> To už je rok co jsme to oslavovali ??? Tož jubilantovi
                                      ŻYCZENIA URODZINOWE přeje synek od potoka :-))))

                                        NUmely_stimul - Profil | St 21.2.2018 18:39:48

                                        smike >> Díky kamaráde :-)