Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NBuffalo1969 - Profil | Út 21.1.2020 10:00:30

Umely_stimul >> twl...to je paráda.🤓👍

    NUmely_stimul - Profil | Po 20.1.2020 17:26:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zdar všem.Zase jen na skok.To víte ,není čas protože příprava na dravce je v plném proudu. :-)

      NOmbré - Profil | Ne 24.11.2019 10:53:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Zdarec pánové, už dlouho jsem nic nevložil, tak tady je fotek. Kapr z poslední návštěvy u vody a trocha té kovařiny, teď dělám na něčem větším tak až to bude hotové hodím další fotky 😉

        NOmbré - Profil | Ne 17.11.2019 20:41:19

        Umely_stimul >> pěkná práce 😉

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 17.11.2019 15:59:23

          Umely_stimul >> 👍💣

            NUmely_stimul - Profil | Ne 17.11.2019 15:50:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dlouho nic nebylo. Bohužel tady už skoro nechodím,ale zkusím oživit.

              NKáceč - Profil | Út 25.12.2018 23:38:14

                Nhadalicek - Profil | Ne 2.12.2018 19:31:01

                Hawk123 >> ok beru na vědomí a pokud to vyjde určo se stavím,písní do sz kam mám případně dorazit:-)

                  NHawk123 - Profil | Ne 2.12.2018 19:28:44

                  hadalicek >> No nedělám velký věci, jen kudlu tu a tam.
                  Příští víkend budu zase na dílně, tak se stav.

                    Nhadalicek - Profil | Ne 2.12.2018 19:22:43

                    Hawk123 >> Kdyby jsi potřeboval pomocnou ruku kovářovu nebo jen na pokec, tak dej vědět bydlím kousek od tebe:-)

                      NHawk123 - Profil | Ne 2.12.2018 19:12:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      https://youtu.be/knMKKpGVRx0

                      Po dlouhé době dodělaný projekt - kovářský lis a první pokusná práce na tom. Na hobystu docela velký sousto. Z tý větší kulatiny mi vyšel nakovanej slušnej kuchynák, uvidíme jak se podaří.

                        NOmbré - Profil | Ne 2.12.2018 14:23:31

                        Díky 👍 snad ji nikdo nevezme , doufám že si ji majitel pořádně připevnil 😁

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 18.11.2018 17:10:11

                          alfonz42 >> 😂😂😂

                            Nalfonz42 - Profil | Ne 18.11.2018 17:06:24

                            Ombré >> To někdo ukradne i s poštovní schránkou 😃

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 18.11.2018 10:16:37

                              Ombré >> ale kua pěkně jsi to udělal......:-)

                                NOmbré - Profil | Ne 18.11.2018 10:12:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Čaute tady je malá drobnost aby řeč nestála 👍šnek byl dekorace poštovní schránky

                                  NBuffalo1969 - Profil | Po 12.11.2018 7:20:23

                                  alfonz42 >> ty kuješ tak maximálně nějaký pikle, ale to zjistím.....:-))))

                                    Nalfonz42 - Profil | Ne 11.11.2018 22:27:02

                                    Buffalo1969 >> Když se kuje není čas měnit dějiny 😉

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 11.11.2018 20:37:33

                                      halóóó................vy jste furt na dovolené?????

                                        NSmutek - Profil | Ne 8.7.2018 20:10:34

                                        drvoštěp >> na Helfštyně,