Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NUmely_stimul - Profil | St 21.2.2018 18:38:14

Ombré >> JJ už se těším.Jedu tam posedmé :-)

    NUmely_stimul - Profil | St 21.2.2018 18:36:39

    Zdarec všem .jen na skok pozdravit jsem přišel a zasejc mizím :-)

      Nhadalicek - Profil | Út 20.2.2018 20:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ombré >> v pohodě ono někdy není o co stát a radši bych vzal kladivo do ruky,chybí mi to:-)
      jinak jo byl,než to zamrzlo,byl jsem pochytat nějaký duháky:-)

        Nalfonz42 - Profil | Út 20.2.2018 20:25:39

        Ombré >> teď zrovna kovám kosu na balkoně a bafám u toho :-)))

          NBuffalo1969 - Profil | Út 20.2.2018 20:21:24

          alfonz42 >> 😂😂😂

            NBuffalo1969 - Profil | Út 20.2.2018 20:21:17

            Ombré >> pííc

              NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 20:19:35

              Miznu borci tak cus

                Nalfonz42 - Profil | Út 20.2.2018 20:19:16

                Ombré >> Já su kovanej lenoch :-)))

                  NBuffalo1969 - Profil | Út 20.2.2018 20:18:37

                  Ombré >> hownec....my jsme s Rudáškem všude..:-))))

                    NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 20:18:15

                    alfonz42 >> bez Rudiku a pak sem hod fotku at se muzem ozrat na pocest tvoji prace:-)

                      Nalfonz42 - Profil | Út 20.2.2018 20:16:15

                      Buffalo1969 >> woe... jsi mne naštval, jdu si něco ukovat :-))

                        NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 20:16:03

                        Sotva se mi zahreje palec na rychlejsi psani a zapaly bunky pro konverzaci tak zmiznete vseci pryc:-))

                          NBuffalo1969 - Profil | Út 20.2.2018 20:12:14

                          alfonz42 >> já už su skoro jak ty, žejo......😂😂😂

                            Nalfonz42 - Profil | Út 20.2.2018 20:11:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Buffalo1969 >> Tady se jednomu něco povede a ty už vožíráš celej Mrk :-)))

                              NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:55:24

                              Buffalo1969 - 20.2.2018 19:52:27 > no ja chci jeste cosi s moji drahou :-) a pak pujdu taky do betle. Zitra mam dalsi montaz a pernej den tak si dam hokej az vecer se zaznamu

                                NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:53:32

                                hadalicek >> ajoo takhle tak o tom vim uplny prd chlape. Uz si byl letos u vody?

                                  NBuffalo1969 - Profil | Út 20.2.2018 19:52:39

                                  Ombré >> 😂😂😂

                                    NBuffalo1969 - Profil | Út 20.2.2018 19:52:27

                                    Ombré >> už se stalo.....dneska povalim brzo do betle. Ve čtyri vstávam a hážu čučku na kystňu.

                                      Nhadalicek - Profil | Út 20.2.2018 19:48:46

                                      Ombré >> no já s tí nedělám tak úplně:-) né že bych něco nesvedl ale já to koučuju od PC:-)

                                        NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:47:54

                                        Buffalo1969 >> vis co du si dat taky :-)