Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:46:57

Buffalo1969 >> savana hokna kemo lópni to tam:-) a dik

    NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:45:50

    hadalicek >> ajo nerez je svinarna na zdravi. Doufam ze delas aspon prilbou s privodem vzduchu? Ja blbec jsem tri roky delal nerez , sice ne denne ale delal a az pak jsem zjistil jak moc to je zli na jatra. Tak jsem s tim sekl a od ty doby nevzal ani jeden nerez kseft

      NBuffalo1969 - Profil | Út 20.2.2018 19:39:46

      Ombré >> kua betelné hák kemo, fakt betelné. Klobóček důle. Hodim sícnu na židlifóna a polknu vochtla špicový mandle rovnó do krku na tvoju počest.......:o)

        Nhadalicek - Profil | Út 20.2.2018 19:33:38

        Ombré >> v pohodě,jo jsem ale bohužel kovařinu nedělám, spíše z nerezem a nástrojovkou:-)

          NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:31:15

          hadalicek >> ajo promin blba otazka, uz jsme se tu kdysi potkali vid? A navic jsem zapomnel mrknout do karty

            NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:26:37

            Jsme tu se Stimulem jen dva nebo nas je tu vic?

              NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:26:05

              hadalicek >> dikec , ses taky kovar?

                NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:25:24

                alfonz42 >> tak jo jsme domluveni padni komu padni hlavne ze uz budu na rybach:-))

                  NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:24:08

                  ŠUKI >> diky asi to bude tim podnebim tady:-) ale myslim ze co tak jako ze vim a sleduju tak hodne dobri borci jsou z vysociny maji to tam naslapany co se dobrych kovaru tyce. Ale zase hnusny vino spis zadny:-)))

                    Nhadalicek - Profil | Út 20.2.2018 19:23:34

                    Ombré >> moc pěkná práce,fakt jo!

                      Nalfonz42 - Profil | Út 20.2.2018 19:20:31

                      Ombré >> No, zítra si půjdu podat, takže naděje žije :-)))
                      A až doděláš zábradlí, tak tě vezmu na ryby :-)

                        NŠUKI - Profil | Út 20.2.2018 19:19:27

                        Ombré >> Zajímavé že na tom jihu mají nejen dobré vínko ale také zručné kováře,fakt pěkné!!!!! Dejv se má co učit :-))))) ...tak a teď mi už neudělá ani jednu vidlu :-)

                          NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:13:11

                          Cus diky moc, tak to si musis pospisit protoze jak vyhraju ja ve sportce tak s tim koncim a jedu na ryby:-)))

                            Nalfonz42 - Profil | Út 20.2.2018 19:10:34

                            Ombré >> Pěkná práce, až vyhraju ve sportce, tak si postavím na chaloupce schody a ty mi tam uděláš zábradlí :-)

                              NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 19:02:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnes jsem dokoncil zakazku tak sem hodim par fotek at je tu toho vic a pomuzu Stimulovy se zachovanim kovariny v tomhle vlaknu:-)

                                NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 18:59:24

                                Umely_stimul >> na Padu je to super. Valite dolu do delty na hlavni tok nebo nekde vys? Byl jsem dvakrat dole u Porto Vira a celkem dobry je to neskutecne mohutnej tok byl jsem tehdy vyvalenej jak puk:-)

                                  NOmbré - Profil | Út 20.2.2018 18:56:35

                                  smike >> hergot to je krasnej darek:-))

                                    Nsmike - Profil | Út 20.2.2018 16:21:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Umely_stimul - >> vsecko nej, woe:-)

                                      NBuffalo1969 - Profil | Po 19.2.2018 8:12:07

                                      Umely_stimul >> tak mazej......a bacha na pády..-)

                                        NUmely_stimul - Profil | Po 19.2.2018 8:09:46

                                        No nic valím robit.Práce moc a čas letí jak utržený. Roboty haafo a do toho ještě valím 21.3. na pád. Tak musím do té doby všecko stihnout :-)