Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.12.2017 8:36:38

drvoštěp >> ty seš i pedagog?

    Ndrvoštěp - Profil | Ne 3.12.2017 8:35:42

    Buffalo1969 >> Učební pomůcka z učiliště.

      NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.12.2017 8:31:41

      drvoštěp >> dobrej zoubek..:-))))

        Ndrvoštěp - Profil | So 2.12.2017 23:09:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Buffalo1969 - 2.12.2017 22:48:20 >> Nasadil jsi vysokou laťku. Já musím dát věnec na vrátka a skrýt moji reklamu ;(

          NBuffalo1969 - Profil | So 2.12.2017 22:48:20

          drvoštěp >> nojo, ale těma dveřma se skoro nedá projít. Rok od roku je větší a ve vnitř je celej z eukalyptu. ......teda než ho vymění za jinej..:-))))
          edit.....ty ozdoby jsou origošky. jsou po prababičce někdy z roku 1930. nebo tak nějak.

            Ndrvoštěp - Profil | So 2.12.2017 22:43:26

            Buffalo1969 >>Sedí vedle mě a dostal jsi pochvalu. Já ten náš ještě nepřidělal ;))

              NBuffalo1969 - Profil | So 2.12.2017 22:38:28

              drvoštěp >> ta moja už mlátí věnce jak v úkole. Máme početnó rodinu...:-/

                Ndrvoštěp - Profil | So 2.12.2017 22:34:42

                Buffalo1969 >> Ještě že moje ho neviděla. Jinak by stojan ihned chtěla. My doma teď řešíme kde seženeme chvojí ;))) Já jsem v klidu, řeší to žena...

                  NBuffalo1969 - Profil | So 2.12.2017 21:45:56

                  Umely_stimul >> kua ten adventní svícen je parádní...twl...fakt jo.

                    NUmely_stimul - Profil | So 2.12.2017 21:03:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Zdar chlapi. Jako můžete si tu psát i když tu nejsem :-) . Nestíhám se ani vysrat viz foto a to se dělá ve stovkách kusu. Tak to tu odrbávám,ale o svátcích tu pořešíme vše možné i nemožné :-) .

                      NF16 - Profil | So 2.12.2017 17:58:46

                      drvoštěp >> Taky si myslím :-)))

                        Ndrvoštěp - Profil | So 2.12.2017 14:07:08

                        hadalicek >> V týdnu se budu pro jistotu jistit kovářem, nožířem z Mostu. Člověk nikdy neví ;)

                          Ndrvoštěp - Profil | So 2.12.2017 14:05:21

                          F16 >> Přesně ! ;))

                            NF16 - Profil | So 2.12.2017 13:48:02

                            drvoštěp >> jako, že nastala doba aby povstal Jan Žižka z Trocnova?:-)

                              Nhadalicek - Profil | So 2.12.2017 13:39:37

                              drvoštěp >> kdyby došlo tak je tu pořád😀😀😀

                                Ndrvoštěp - Profil | So 2.12.2017 13:20:39

                                F16 >> Pokud dělá kopí, halapartny a meče pro katy tak ať přidá. Budou se hodit ;)))

                                  NF16 - Profil | So 2.12.2017 13:00:10

                                  drvoštěp >> myslím, že těžce nestíhá.Vlastně nemyslí, vím :-)

                                    Ndrvoštěp - Profil | So 2.12.2017 11:25:37

                                    Umely_stimul - >> Co je, došlo železo ? ;))

                                      Nhadalicek - Profil | Pá 17.11.2017 16:24:14

                                      Umely_stimul >> mám to tam rád jezdil jsem kamarádem dvakrát ročně ale už jsem tam dlouho nebyl cca 4 roky..

                                        Nhadalicek - Profil | Pá 17.11.2017 16:22:36

                                        drvoštěp >> jojo vypadá to tak😀