Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Nhadalicek - Profil | Pá 17.11.2017 16:22:07

Buffalo1969 >> nerezové trubky s trnem..

    NBuffalo1969 - Profil | Pá 17.11.2017 15:38:10

    hadalicek >> V čem ti ty pruty stojí?

      NUmely_stimul - Profil | Pá 17.11.2017 14:46:53

      hadalicek >> Tak to máš přesně o 200 kiláku dál. Byl jsem tam letos jednou ,ale taky jsem chtěl jet ještě před měsícem,ale práce mně nepustila :-(

        Ndrvoštěp - Profil | Pá 17.11.2017 14:08:45

        hadalicek >> To vypadá jako plot proti pádu do vody ;)))

          Nhadalicek - Profil | Pá 17.11.2017 12:39:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Umely_stimul >> Tak to ti závidím já to mám 1200km do Porto Tolle ale vyrazil bych:-)

            NBuffalo1969 - Profil | Pá 17.11.2017 9:02:13

            savana hokna a štvrtku všem..:-)

              NUmely_stimul - Profil | Pá 17.11.2017 8:58:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Zdar všem.Jedno foto z léta.To bude zase nekonečné čekání na červen. Ještě že to máme kousek do Itošky :-)

                Ndrvoštěp - Profil | Čt 16.11.2017 22:20:47

                Buffalo1969 >> Lidi nemají čím topit, tak musim ;((

                  Nsliver - Profil | Čt 16.11.2017 22:09:27

                  Calex >> originál měl většinu toho taky z laminátu, jen něco z hliníku. Ty prodejní ceny těch aut jsou nesmysl, to nemá tu cenu a taky to nikdo nekoupi. To už je lepší renovovat osmivalcove ameriky.

                    NCalex - Profil | Čt 16.11.2017 22:02:18

                    sliver >> Jojo, máš pravdu, embéčko bylo nejstarší :-)))) Měl jsem Š 110 Super :-))))) 1100cm3 a chlastala si benzín super.

                      Nhadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:58:17

                      Umely_stimul >> ok beru na vědomí:-)

                        NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:57:02

                        hadalicek >> hehe,to kdyby jsi dojel,tak ti dám co doma najdu,aspoň to bude ve správných rukou

                          Nhadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:56:16

                          Umely_stimul >> Vážím,když bych se k vám vydal na srazík tak bych vzal něco sebou kdyby někdo chtěl..

                            NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:55:43

                            hadalicek >> to není o chápání,to je na první pohled vidět

                              Nhadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:54:49

                              Umely_stimul >> ze srdce díky!,málo lidí to chápe..

                                NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:54:27

                                hadalicek >> Těch pochval si važ,já tak naposledy čuměl v 16-ti na své první leo,stejně jako dneska na tvou sbírku,asi stárnu kuwa :-)

                                  Nhadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:52:07

                                  Buffalo1969 >> jojo ale má to taky svoje:-)

                                    NCalex - Profil | Čt 16.11.2017 21:51:43

                                    sliver >> To jsou ty bodýkity :-))) Je pak z toho takovej českej Tráboš....Je jasný že na RS v origo už dnes nic není,proto i ty ceny. Pokud ho někdo má, tak s tím ani nejezdí....

                                      NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:50:52

                                      F16 >> Tak za to taky může,nějaká ta promile :-) Hadalicek mi tou sbírkou úplně vyrazil dech,hlavně proto,že je na tom přesně vidět,kolik tomu dal času a o penězích nemluvě a hlavně srdce. Je to fakt nádhera

                                        NBuffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 21:50:17

                                        hadalicek >> je to krásná podívaná, fakt jo.