Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

F16 - Profil | Čt 16.11.2017 21:48:10

Umely_stimul >> Ahoj.To nejde odolat:-) krásné jádro jsi založil ...

    hadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:47:25

    Buffalo1969 >> Nechci tě odrazovat ale dnes už se blbě začíná..nevěřil by jsi kolik je sběratelů rybářského retra..proto to byl jeden z důvodu proč jsem skončil,a druhý z důvodu peněz...Co jsou dnes někteří ochotni zaplatit je až neuvěřitelné,ano dělal jsem to taky ale ve finále jsem z toho ani neměl radost...Za to co vidíš na fotce by nějaké nářadí do kovárny bylo..I na buchar by zbylo:-)

      hadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:42:28

      F16 >> Díky:-)

        Buffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 21:42:07

        hadalicek >> vnuknul jsi mi myšlenu. Až nebude ve vercajku co vylepšovat, začnu sbírat retro..:-)

          Umely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:41:40

          F16 >> Jsem věděl,že se ukážeš :-) Ahoj

            F16 - Profil | Čt 16.11.2017 21:41:06

            hadalicek >> to je krása...

              hadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:38:22

              Buffalo1969 >> jsou i jiný borci co toho maj více:-)dneska už se tomu nevěnuju ale mám to pořád v obýváku na zdi:-)

                Buffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 21:35:29

                hadalicek >> ty pýýýtcho....:-O

                  Umely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:35:14

                  hadalicek >> Rozumím :-)

                    hadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:34:46

                    Umely_stimul >> dlouho:-)

                      Buffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 21:34:25

                      Umely_stimul >> jojo, prohlížel jsem si to

                        Umely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:34:13

                        hadalicek >> Jak dlouho dokážeš do té vitrýny koukat ??? Je to fakt nádhera

                          Buffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 21:33:53

                          Umely_stimul >> to je jasný..:-)

                            hadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:33:32

                            Umely_stimul >> :-))))

                              Umely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:32:11

                              hadalicek >> Jak se říká u nás na Ostravsku .Pičo maras :-)

                                Umely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:31:26

                                sliver >> njn to je tak,když tu něco plácnu do etéru a houno tomu rozumím,ale nedal za to moc,tak asi bylo fakt 110 ,ale jestli S nebo celý zbytek abecedy fakt nevím,zítra to u něho vyfotím a hodím foto.Repasuje akorát přední nápravu

                                  hadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:31:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Umely_stimul >> Tak kdyžtak napiš a já mu sem ještě nějaký dám:-)mám toho plnou vitrínu:-)

                                    Umely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:29:52

                                    Buffalo1969 >> Ale když by přijel i vetešník,tak ten si myslím kovářsky svařovat umí,ten nám ukázal i jak udělat kvalitní základ na damaškový nůž :-)

                                      sliver - Profil | Čt 16.11.2017 21:27:19

                                      Umely_stimul >> MB je jedině 1000 nebo 1100. 110 jsou ty novější, S, L, LX, LS, R atd.

                                        Umely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:25:43

                                        hadalicek >> Tak to by ocenil můj táta,ale ten to tu jen sleduje bez profilu. :-) Zítra tu bude nad tvýma fotkama slintat :-) a hledat tu mojí slivku :-)