Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 23:26:39

P!F >> Řetěz z pily asi né.Do toho se zvěř nedostane. Já házím řetězy( použité) do korun stromů a už 36 let čekám na sklizeň ;))

    NKáceč - Profil | So 11.11.2017 23:25:11

    drvoštěp >> nikdy bych nenechal lištu nebo řetěz v lese. Ani pověšený na stromě, jak to některý dřevorubecký kokoti dělaj. Ty lakýrko :-)

      N1568 - Profil | So 11.11.2017 23:24:55

      drvoštěp >> Ale jó,dyť néni potřeba to hrotit:-)Ale ptal se,tak sem odpověděl:-)Byť dobrá kovadlina je dneska drahej špás:-(

        NP!F - Profil | So 11.11.2017 23:24:16

        1568 >> moju svokru nedám, tie medovníky a moravské koláče, bol by som blb...

        Ale dovez, skúsime...

          NP!F - Profil | So 11.11.2017 23:22:56

          1568 >> fajn. Pár tisíc eur ok, ale kde mam dočerta zohnať prachy na lúku???

            Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 23:22:22

            1568 >> Káceč je na stejný straně potoku ;)) Ale on má lakýrky a já gumáky ;)

              N1568 - Profil | So 11.11.2017 23:21:54

              P!F >> Co takhle místo manželky zkusit tchýni?Jednu zbytečnou a nepotřebnou bych na zkoušku klidně dovez!!!:-)

                NP!F - Profil | So 11.11.2017 23:21:39

                drvoštěp >> čo píše Káceč je možno sranda, ale videl som niekde z Fínska fotku soba so zarastenou reťazou cez krk a jednu prednú, nevyzeralo to pekne.... Radšej do šrotu.

                  Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 23:20:33

                  1568 >> Ještě tu jsou bazary, burzy a výprodeje .Nic není tak horký.

                    NP!F - Profil | So 11.11.2017 23:18:28

                    poldeci >> kľudne, kováč je ale úplne iná liga ako je môj smer. Chcem si nájsť nejaké miesto kam udrieť kladivom, aby ma nezavreli za vraždu manželky :)

                    Robím si srandu, škoda kladiva, poslúcha... Ale na slanú kľudne dojdem, akurát blbosť na jeden deň, je to sakra od ruky...

                      N1568 - Profil | So 11.11.2017 23:18:20

                      drvoštěp >> To mělo bejt Kácečovi

                        N1568 - Profil | So 11.11.2017 23:17:08

                        drvoštěp >> Ale jo,když jen pro radost,rak stačí oheň na louce a zadní péro z Žigula!:-)))

                          NKáceč - Profil | So 11.11.2017 23:15:24

                          drvoštěp >> srnčí si pošmákne...

                            N1568 - Profil | So 11.11.2017 23:14:31

                            drvoštěp >> Nuly???Zkus vygooglit novej buchar?:-))Výheň,koks,kleště,materiál,kladiva,sekáč​e a milión dalších " drobností"!!:-)Bych řek,že jsem ještě dost lacinej:-)

                              NKáceč - Profil | So 11.11.2017 23:14:14

                              P!F >> investice takřka nulové. Oheň rozdělat umíš, kus železa taky najdeš a kladivo asi mít budeš. Do začátku to úplně stačí.

                                Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 23:12:28

                                Jestli budete mít někdo zájem o lišty a řetězy z motorových pil, tak se ozvěte. Já je jinak hážu do lesa...

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 23:10:09

                                  1568 >> Ti ujely nuly ? ;)))

                                    NP!F - Profil | So 11.11.2017 23:08:55

                                    1568 >> to je v pohode, bál som sa, že to bude viac.

                                      N1568 - Profil | So 11.11.2017 23:08:06

                                      P!F >> Cca. 120000 eur.A to nepočítám náklady na živobytí a rodinu

                                        NP!F - Profil | So 11.11.2017 23:08:06

                                        drvoštěp >> cigánov tu nemáme. Tak trochu som sa sem sťahoval aj preto. Nemám ich rád, moja polovička sa ich bojí, ja som prudká povaha, zlá kombinácia.

                                        O materiál sa nebojím, nemám ilúzie že by som sa dostal na úroveň, že budem klepat nejaké extra nože či niečo podobné, kus pasoviny sa vždy v stodole nájde.