Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NP!F - Profil | So 11.11.2017 23:04:04

Umely_stimul >> na to reálne nie je čas. Nerobím si ilúzie, že by trochu lepší kováč nezarobil viac ako ja mojim smiesnym snazenim v práci, ale na to učenie by som potreboval sakra viac času ako reálne mám. Mňa v podstate zaujíma koľko by som musel investovať na nejaké hrajkanie sa pred sezónou na vlacku...

    Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 22:58:05

    1568 >> Za mýho mládí comp nebyl a bouchali jsme baby (;) ;))

      Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 22:56:17

      Umely_stimul - 11.11.2017 21:03:45 >> Maximálně posledního teratokového vojáka.Na mě to THC nějak nefunguje ;))

        Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 22:52:06

        P!F >> Kluci a kľučky, reálne čo všetko treba, keď chce človek s nejakým kovaním začať? Vyhen, kovadlina, kladivo? Čisto pre radosť ako hobby.---- Hlavně materiál na kování, svaly a cikány co nejdál od baráku ;))))

          Npoldeci - Profil | So 11.11.2017 21:57:08

          P!F >> Paľo dojdi na ryby na Slanú a možme sa zastaviť u kováča,ja vždy čumím čo má nové, na dvore vystavené
          http://ottolaszlo.com/slovak.html

            N1568 - Profil | So 11.11.2017 21:52:39

            Nějakou chvíli to tu koumám a asi budu muset kouknout do starýho compu po fotkách pitchovin co jsem ve věku bezstarostnýho mládí bouchal:-))

              N1568 - Profil | So 11.11.2017 21:48:28

              P!F >> Hlavně chuť!!!:-)))Něco dělat:-))Ostatní jde samo:-)

                Nhadalicek - Profil | So 11.11.2017 21:25:53

                P!F >> ještě kleště:-) a útinku,to by měl být základ...

                  NUmely_stimul - Profil | So 11.11.2017 21:24:41

                  P!F >> vlastně ve finále máme sraz,tak dojeď a něčemu se přiučíš :-)

                    NUmely_stimul - Profil | So 11.11.2017 21:18:37

                    P!F >> Já tak začal před dvěma roky. Jen ze srandy a dneska jsem utopený v zakázkách :-) Jestli mi prozradíš,jak a kde vyřídit povolenku v talošce lombardii,tak přijedu osobně k tobě domu a naučím tě vše co umím :-)

                      NP!F - Profil | So 11.11.2017 21:14:57

                      Kluci a kľučky, reálne čo všetko treba, keď chce človek s nejakým kovaním začať? Vyhen, kovadlina, kladivo? Čisto pre radosť ako hobby...

                        NUmely_stimul - Profil | So 11.11.2017 21:14:28

                        drvoštěp >> njn my ještě pro mistra dvojkolo.Já jsem byl jediný kdo uměl s autogénem a tak jsme pro něho a jeho robku udělali dvojkolo, doufám,že mu to skříplo koule,když se mu to rozrazilo :-) ale viděli jsme jeho starou a ta měla kozy níž než on koule a tak jí do dnes litujeme :-)

                          NUmely_stimul - Profil | So 11.11.2017 21:11:36

                          Hawk123 >> Njn,já před 23 lety :-) . V hlavě jen kozy a podobné zvířata a kladivo mi přišlo jako blbost,co nikdy v životě nebudu potřebovat :-)

                            NUmely_stimul - Profil | So 11.11.2017 21:03:45

                            drvoštěp >> přijeď na sraz a nabiju ti takového špeka ,že my všichni budeme mít odchytáno a ty budeš v kovárně dodělávat,spartakiádní přehlídku :-)

                              NUmely_stimul - Profil | So 11.11.2017 20:59:51

                              Vetesnik.J >> Pokud bych si mohl tipnout co sem vložíš od cizího tvůrce,tak jsem si byl jistý z tvojí tvorby,že to bude dílo plné propracovaných detailů . Přesně tak. Toto umění jde mimo mé chápání,ale na vše jednou dojde ;-) .Toto jsou díla hodné mistrů,stejně tak jako dokonalé ostré a odolné nože,mačety,meče mistru kovářských. Klobouk dole :-)

                                Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 19:38:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Vetesnik.J >> Kup mi pořádnýho špeka a ráno ti vykovu celou famílii ;))))

                                  NVetesnik.J - Profil | So 11.11.2017 19:04:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Toto jsem dnes zahlédl na netu. Ten Claudio Bottero fakt umiii

                                    Nhadalicek - Profil | So 11.11.2017 18:39:00

                                    Calex >> přesně tak:-) Spróčka je taky mají...

                                      NCalex - Profil | So 11.11.2017 18:25:50

                                      hadalicek >> LC nemaj chybu,neskutečný držáky. To mně může zase naštvat, že LC má i TICA......nějakej Long Cast Galant, CO TO JE ???? Proč, když jediný LC jsou Shimano...:-))))))))))))))

                                        Nhadalicek - Profil | So 11.11.2017 18:09:51

                                        Calex >> tyto navijáky mám asi 10let a ty bych za žádnou cenu neprodal i kdyby na chleba nebylo.-)sice kapry už moc nechytám ale mám vše..
                                        Do jedné chvíle jsem byl zarytý šimanista ale co jsem zkusil daiwu tak jsem názor změnil..ALE LC jsou moje srdcovka.