Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NPYTLAKS - Profil | So 11.11.2017 17:07:43

Buffalo1969 >> daiwa je daiwa:-)ale ne čína.-)

    NBuffalo1969 - Profil | So 11.11.2017 14:17:13

    Calex >> no tak to bych musel bejt hodně za vasrem. Na mejch 24 onklí a na nich 24 kolovrátků, to už by byl randál lovů....-)
    vlastně po dnešku 25....:-DDD

      NCalex - Profil | So 11.11.2017 14:15:31

      Buffalo1969 >> Když skončil Gammarus,tak jsem o Daiwě taky uvažoval...nakonec nav. pouze Shimano a pruty Sportex.......taková jistota....

        NBuffalo1969 - Profil | So 11.11.2017 14:10:21

        Calex >> no dneska jsem se o mně pokoušelo šímo, ale nakonec vyhrála Daiwa. Tak nějak na tý onkli seděla líp..:-)

          NCalex - Profil | So 11.11.2017 14:02:07

          Buffalo1969 >> To už bych musel bejt za vodou.......Naskočil jsem do Šíma hned jak to šlo a jsem celou dobu věrnej......:-)))))))

            NBuffalo1969 - Profil | So 11.11.2017 13:46:13

            Calex >> twl....už zas??? To ti ten japonské číňan platí za reklamu nebo co???....:-DDD

              NBuffalo1969 - Profil | So 11.11.2017 13:39:58

              Betelné deň všem.....kua borci nějak to tadyk nestíham...:-)

              https://www.youtube.com/watch?v=L-HsoROBvWc

                NHawk123 - Profil | So 11.11.2017 13:33:51

                Umely_stimul >> Člověk vždycky zalituje, taky jsem měl něco takovýho, ale ty jo v učení před 25 lety.... :D

                  Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 8:46:45

                  Calex >> Vím, jsem volnoběžkař ;)))

                    NCalex - Profil | So 11.11.2017 8:37:26

                    drvoštěp >> Bacha, tohle všechno jsou pouze volnoběžky.:-))))) Patent na baitrunnery má 30let POUZE Shimano. :-))))))))

                      Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 8:34:27

                      Umely_stimul >> Já chytal baitrunnery Cormorany 6000 a 10000 teď mám 3 Fox 2x 10000 a 1x 7000.

                        Ndrvoštěp - Profil | So 11.11.2017 8:32:03

                        Umely_stimul >> Já u lesů v prváku též kladivo a věšák pro babičku ;))

                          NCalex - Profil | So 11.11.2017 8:24:39

                          Umely_stimul >> Já už mám z BTR jen OC 6000....Jinak samý předobrzdy. Shimana jsem snad měl všechno kromě Stélly, ta je nad moje možnost. :-)))))

                            NUmely_stimul - Profil | So 11.11.2017 8:22:57

                            Hawk123 >> Zdarec.Jsem si vzpomněl na prvák ,když jsem se učil za automechanika.Na konci školního roku,jsme dělali všichni svoje kladivo. Škoda,že jsem ho někde prodrbal,bych měl pěknou památku :-(

                              NUmely_stimul - Profil | So 11.11.2017 8:19:54

                              Calex >> Tak to raději nebudu vytahovat,na jaké baitrunnery chytám já. To by fandy shimana odvezli :-)

                                NUmely_stimul - Profil | So 11.11.2017 8:17:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Nějak nám to tu vázne bando.To nemáte nikdo kousek ohnutého a rozklepaného železa ;-) ???

                                  NUmely_stimul - Profil | Pá 10.11.2017 16:38:59

                                  Pvl >> No to jsem zamyšlený bouchal na prázdno bez železa :-)

                                    Nkolib - Profil | Pá 10.11.2017 9:32:46

                                    Umely_stimul >> není problém potřeboval bych to na jaro. děkuji

                                      NPvl - Profil | Pá 10.11.2017 7:45:58

                                      Umely_stimul >> Kladivo jsem slyšel až u nás --když klepne na kovadlinu :o§)

                                        NUmely_stimul - Profil | Pá 10.11.2017 7:43:11

                                        kolib >> Ahoj,pokud to nespěchá,tak ti rád dodám. Teď nestíhám dávat ani příspěvky sem na mrk :-)