Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NUmely_stimul - Profil | Pá 10.11.2017 7:40:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dobré ráno všem. Popojedem :-) Blíží se vánoce a je třeba do něčeho fouknout stromek.

    Nkolib - Profil | Pá 10.11.2017 7:18:31

    Umely_stimul >> to vypadá dobře... něco takového bych koupil robce na zahrádku :-) máš toho dost???

      NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.11.2017 8:18:47

      Calex >> jo takhle......to jsi mně ale vůbec nepochopil. Mně je šuma fuck kdo to vymyslel. Potřeboval jsem vědět, jestli s tím navi má někdo místní zkušenost. :o)

        NCalex - Profil | Čt 9.11.2017 8:15:12

        Buffalo1969 >> Shimano baitrunner vymyslelo i název dalo. Možná dobrejch 25let ho dělá a zdokonaluje. Je to drzost od ostatních firem to takhle nazývat.....mají pouze nějakou ,,volnoběžku,,.

          NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.11.2017 8:01:39

          Calex >> .

            NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.11.2017 8:01:29

            Calex >> jak to že ne, v popisu je to jasně uvedený. Takže všechny volnoběžky kromě šimpáňa nejsou baitrunnery??? To slyším poprvní..:o)

              NCalex - Profil | Čt 9.11.2017 7:55:29

              Buffalo1969 >> Zdar, to ale není baitrunner. Jedinej baitrunner je Shimano......Měl jsem chvilku BTR 4000D na H a nic moc.....Co mi drží, tak BTR 6000 OC na kaprákách ale ty už jsou na feeder velký......

                NBuffalo1969 - Profil | St 8.11.2017 7:46:14

                pozdravPánbůhvespolek..:-)

                  NBuffalo1969 - Profil | Út 7.11.2017 21:26:22

                  savana hokna všem..:-)
                  kua dneska večer nějak nestíham. Hledam nějaké solidní volnoběžkové naviják na feeder prut. Su z teho jakési celé vodpálené.
                  Něco v takové podobě.
                  http://www.sarfix.cz/Korum-KMR-reel-4000-d27.htm

                    NUmely_stimul - Profil | Út 7.11.2017 20:59:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    A dneska cosi pro zahradníky :-)

                      NUmely_stimul - Profil | Út 7.11.2017 20:57:38

                      miroslave >> Zdar. Datum se bude ladit až po novém roce,ale předpokládá se,že by to mělo být během dubna. Zase se to udělá anketou a zkusíme doladit datum vhodné snad pro všechny,co by chtěli přijet.Díky za příslib účasti

                        Ndrvoštěp - Profil | Út 7.11.2017 11:32:46

                        Calex >> Gumový byly na fiskars. Do roka odešly. Ale vůbec to nevadí.Jak budou držet na dřevěném ? Já to viděl ( kopii) jenom přišroubovaný.

                          NCalex - Profil | Út 7.11.2017 11:28:16

                          drvoštěp >> Ale ty ochranný objímky nemaj chybu.....

                            Ndrvoštěp - Profil | Út 7.11.2017 11:09:11

                            Calex >> Ceny hezký ;( bych se bál to hodit do auta abych to neodřel.

                              NCalex - Profil | Út 7.11.2017 11:04:26

                              drvoštěp >> Je to dražší😂 Viděl jsem Fiskarsku přejet LKT a vona to ustála😂......
                              http://eshop.dileris.cz/productlist.aspx?pix_id=107​00

                                Ndrvoštěp - Profil | Út 7.11.2017 10:59:23

                                Calex >> Za ty peníze mám buď kalač a nebo štípací sekeru od Fiskars.Ty moje telata by to zlomily po druhý ráně ;)

                                  NCalex - Profil | Út 7.11.2017 10:54:48

                                  drvoštěp >> Tak to je smolík. Voní k těm kalačům jsou ještě objímky na topůrko ale do těch lacinejch to nepasuje.......tohle stojí komplet asi 1600kč.😂na kalač je to druhý......

                                    Ndrvoštěp - Profil | Út 7.11.2017 10:36:07

                                    Calex >> K těm topůrkům, pokud se blbě trefíš tak to odnese topůrko.Mě vadilo hlavně časem neustálé viklání . Bavím se o sekerách a kalačích.

                                      Ndrvoštěp - Profil | Út 7.11.2017 10:32:13

                                      Calex >> Tak to co vidím na fotu měl přesně kámoš(spolupracovník) na chatě. Večer si ze mě dělal prdel že nemám kus ukazováčku a druhý den si s tímhle úplně stejným nástrojem při zatloukání plotové trubky urazil kus ukazováčku ;))))) Tak si naše bezprstá parta říká Čechuza.