Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Nmiroslave - Profil | Út 7.11.2017 10:24:49

Zdravím Pánové. Kdy pak se koná tato akce. Rád se ji účastním. Děkuji za kladnou odpověď.
S pozdravem Miroslave.Petrův zdar. A hodně ještě bohatých a trofejních letošních úlovků.

    NBuffalo1969 - Profil | Út 7.11.2017 7:23:00

    savana hokna všem. Dosrknu blekné vasr a mažu hróti nějaké vál...:-)

      NCalex - Profil | Út 7.11.2017 6:38:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      drvoštěp >> To mi ani neříkej, měl jsem od hajnýho půjčenej kalač jak hovado s navařenou trubkou.....dostal jsem zadarmo velikej topol....už bych to nechtěl zažít......
      Právě že profi sekery mají hodně topůrka z tohodle ořešáku, tak se ptám, od tý TONY nejsou zas tak drahý. Tohle bude repase.😂

        Ndrvoštěp - Profil | Po 6.11.2017 22:58:34

        Buffalo1969 >> Váhu neřešte !!! Jak začnete hýbat se spodní vodou tak to smrdí krchovem. Moje heslo je - Ať si patolog užije ;)))

          Ndrvoštěp - Profil | Po 6.11.2017 22:55:44

          Vetesnik.J >> Dobroušeno nemám, kámoš slaví útěk od antibiotik a má chmury z auta;)

            Ndrvoštěp - Profil | Po 6.11.2017 22:52:51

            Calex >> Na krásu dřevo, na práci plast Fiskars.Když si vzpomenu jak jsme měli místo dřevěných násad přivařené roury... Ale ber to že jsem lesní trubka ;))

              NHawk123 - Profil | Po 6.11.2017 22:01:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Vetesnik.J >> To je moc pěkný! Já si musím udělat něco podobnýho. To první z leva je v tom stylu, ale udělal jsem ho zaříznutím 3ky zbirovie palice.

                NCalex - Profil | Po 6.11.2017 21:41:38

                drvoštěp >> Doprčic, dědku ty seš tady taky? Když Tě tu mám.........Je stejně kvalitní topůrko hickory z TONY za 250Kč jako nějaký značkový hickory za 600Kč? Nebo používáš na topúrka seker a kalačů něco jinýho ??

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 21:31:34

                  Vetesnik.J >> taky lítam...třeba vloni jsem postupně vyletěl jenom nahoru..:-))))

                    NVetesnik.J - Profil | Po 6.11.2017 21:30:54

                    Nejhorší období se blíží a už mám i naložené maso do udirny. Ta udirna mi dává fest :))

                      NVetesnik.J - Profil | Po 6.11.2017 21:22:53

                      Buffalo1969 >> to mě povidej Ja během roku litam nahoru dolu 10kg :)) ale směrem dolu se to moc nezastaví :)))

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 21:20:24

                        Vetesnik.J >> no.....já měl taky 184cm a 133kg. Pak mně mrdlo nebo co to bylo a za dva roky jsem shodil 30 kilo.....:-/
                        Pak jsem zase 15 nabral a včíl 7 shodil. Takové váhově nestabilní su jakési..:o)

                          NVetesnik.J - Profil | Po 6.11.2017 21:18:33

                          drvoštěp >> a už mas dobrouseno? :)))

                            Ndrvoštěp - Profil | Po 6.11.2017 21:18:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Calex >> Pokud se ještě jednou omluvíš za ty fasádní kurvy tak dostaneš redku ;))

                              NVetesnik.J - Profil | Po 6.11.2017 21:14:42

                              Buffalo1969 >> mám ho akorát k me Hanácké postavě :)) 187cm a 132 kg. S kilovim bych vypadal blbě 😃

                                Ndrvoštěp - Profil | Po 6.11.2017 21:14:37

                                Vetesnik.J >> My na učilišti v prváku. A kdo byl vůl a skočil mazákům na to že když pilník namočíš do oleje aby lépe brousil tak brousí kladivo do teď ;)))

                                  NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 21:11:34

                                  Vetesnik.J >> twl dobrej málotok..:-)
                                  Já teda svoje vždycky zlomil v topůrku a páč se mi nechtělo měnit, tak ho vyhodil. Vrcholem mýho kovářskýho umu jsou špice z kulatiny a rádoby kování majzlů..:-)

                                    NVetesnik.J - Profil | Po 6.11.2017 21:06:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tož když se tu zmínilo kladivo tak kdo jste si svoje dělal? Moje kovatko 1,7kg a topurko z jasanu.

                                      NCalex - Profil | Po 6.11.2017 21:01:18

                                      Buffalo1969 >> Zdar, jak se přijde na to, kdo tady je host?....Dřív to bylo dole, teď tam nic nevidím.....Pozval jsem OG, je to šikula, má rád psy a kdo má rád zvířata, má rád i lidi. :-)))))))))))))) Dopředu se radši vomlouvám za ty dva mrtvý strakapoudy co mi ničily nemovitost, to jsem nebyl já ale můj kocour, je to holt šelma......Děkuju za pochopení.....

                                        NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 20:49:31

                                        Calex >> nazdar Libor..:-)

                                        Kua tady by se uzený hodně rychle spálilo, ale jinak je tu dobře a je tady prdel..:-) Vyméšlíme nějakó enigmu, aby ten náš hantec nebyl tak lehce gómatelné. Já taky nésu kovář, ael mám doma asi desetikilovó kovadlinu, švajc ale víc ne-e....:-)