Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 20:41:06

Umely_stimul >> Čůůůs

    NCalex - Profil | Po 6.11.2017 20:35:52

    Umely_stimul - >> Ahoj, díky za pozvání do tohoto veleváženého klubu. Prosím ale o udělení statutu pouze HOST, jelikož na funkci admin jsem ještě nedozrál a taky nemám svoji výheň ani kovadlinu..Pouze kladivo..:-))))) Děkuji. Rád se podívám na Vaše skvělá umělecká veledíla.....Jinak mám ryb.školu a něco k tomu......to by mi jako šlo....Dík,Libor.

      NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 20:33:21

      Valím spát.Mějte se tu chlapi

        NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 20:25:08

        Buffalo1969 >> njn,jsem zapoměl,že jste z jedného kraje. Tomu nemožeme chcát na vanilky :-)

          NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 20:19:14

          Umely_stimul >> Maťák hantec góme, pač je ze štatlu. To budem muset vygómat jinó Enigmu...:-)))

            NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 20:17:12

            Buffalo1969 >> No jen,že kdybych já tu začal mluvit po našimu a ty tím tvým hantécem,tak tu možeme pičo.at i do maťáka bo tomu nebude rozumět :-)

              NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 20:15:05

              Umely_stimul >> čemu se řechtáš??, Copa seš Šemík? :-P

                NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 20:13:00

                Buffalo1969 >> žbluňu mám v gagoru,jak se tu řechtám

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 20:12:45

                  Umely_stimul >> tak vono hákovat je normální. Nefachčíjó jenom lemry, duchny a morčata. Tu poslední votázku měl Dolfa ufachčit ješte než ho v Berlíně vyhlásili za Amíka..:-)

                    NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 20:07:27

                    Umely_stimul >> doval kastrol, ufachčíme betelnó žbluňu.:-)

                      NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 20:07:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 20:03:10

                        Buffalo1969 >> tu chčiju magi v kostkách :-)

                          NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 19:55:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Umely_stimul >> hanácke moc nedám, ale hantec mně baví jak sviňa. Počkej až jednó lópnu štvrtku. To povalí jak cuk po roli nebo jak nakopnutý morče po štatlu..:-)

                            NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 19:51:42

                            Buffalo1969 >> Tak jsem pochopil dobře :-) . Na tebe je třeba enigmu,aby tě člověk přelouskal :-)

                              NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 19:48:42

                              Umely_stimul >> no rybník ...po hanácko..:-)

                                NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 19:47:08

                                Buffalo1969 >> JJ jsou moje radost,ale někdy i nervy,tak jako všecky pořádné baby :-) . Jinak kolaté potok,myslíš kačok?? tak cca do dvou ha

                                  NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 19:42:26

                                  Umely_stimul >> děvčice radost pohledět.....:-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 19:41:53

                                    Umely_stimul >> jak máš ten kolaté potok velké?..:-)

                                      NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 19:31:31

                                      Buffalo1969 >> Díky kamaráde.Člověk musí pořád něco vymýšlet,když se tím živí :-)

                                        NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 19:30:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        A jedno foto,ženy kovářovy :-) a dcerky ;-)