Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NBuffalo1969 - Profil | Po 6.11.2017 19:30:09

Umely_stimul >> šikovný ručičky....twl seš studnice nápadů...:-)

    NUmely_stimul - Profil | Po 6.11.2017 19:26:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zdar chlapi.Moc teď nestíhám,tak jsem tady nic nepřidával,tak to musíte taky potáhnout :-) .Předělávám kovárnu a do toho hafo práce kolem rybníku,tak jsem prostě mimoň. Zkusím něco najít ,ať se to rozhýbá :-)

      NUmely_stimul - Profil | Ne 5.11.2017 10:07:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Zdar všem. Dneska sem fouknu trochu té zámečnické .

        NCalex - Profil | So 4.11.2017 19:57:22

        OG >> Je šikovnej jak vopice, s jeho talentem by bylo kovat motyčky na vokopávání řepy škoda :-)))))))

          NOG - Profil | So 4.11.2017 19:38:11

          Calex >> a šikovnej, stačí si prohlédnou jeho galerii
          http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t​=2061&p=25

            NCalex - Profil | So 4.11.2017 19:21:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            OG >> Bednář začínal vod píky, je študovanej v oboru......mladej kluk....

              NOG - Profil | So 4.11.2017 19:08:42

              Calex >> Já musím ještě trochu doladit výheň a pomalu začínám shánět věci na výrobu mačkadla a na důchod si udělám malou nožířskou dílnu :-))))

                NCalex - Profil | So 4.11.2017 19:02:49

                OG >> Jak pojedu do Čenkovic, tak se tam stavím....

                  NOG - Profil | So 4.11.2017 18:59:42

                  Calex >> jasný, za ten damašek Marcel nechce extra sumu, já od něj bral pásovice N690

                    NCalex - Profil | So 4.11.2017 18:57:26

                    OG >> Nemám doma výheň ani kovadlinu.....Radši zajedu do Orliček a kus pásoviny se vzorem koupím. Přijde mně to lacinějc. :-)...........
                    http://www.bemetal.cz/damascenske-polotovary/&od=0

                      NOG - Profil | So 4.11.2017 18:54:12

                      Calex >> myslím, že nožíři spíš používají ten chlorit železitý.

                        NCalex - Profil | So 4.11.2017 18:50:45

                        OG >> Tak na vyleptání vzoru je to chlorovodíková, jsem si nebyl jistej.....

                          Ndrvoštěp - Profil | So 4.11.2017 18:41:07

                          Pvl >> Jak ? Rukama ;)))

                            NOG - Profil | So 4.11.2017 18:39:47

                              NCalex - Profil | So 4.11.2017 18:13:45

                              Vetesnik.J >> Kdysi jsem to někde četl, myslím si to též........

                                NVetesnik.J - Profil | So 4.11.2017 18:10:56

                                Calex >> nevím to stopro,o nožířinu jsem se nikdy moc nezajímal ale podle mě když tě zmizí kresba tak to znovu naleptáš a přeleštíš a hotovo

                                  Nhadalicek - Profil | So 4.11.2017 17:31:52

                                  Calex >> o tomto vím kulový ale myslím že by to něco mělo vydržet,uvidíme třeba nám k tomu někdo něco řekne...

                                    NCalex - Profil | So 4.11.2017 17:07:53

                                    hadalicek >> Takže to asi není napořád.....Když bych ji přeleštil, tak ta kresba zmizí?

                                      NPvl - Profil | So 4.11.2017 16:21:49

                                      drvoštěp >> .....jak ? :o§))

                                        Ndrvoštěp - Profil | So 4.11.2017 16:01:27

                                        Tak jsem na chvilku zabrouzdal mezi kameníky. Kolegovi jsem vybíral lomový kámen na krb.Byl jsem jak pan Lorenc. Prstem jsem ukazoval na jednotlivé kusy a ostatní nakládali ;))))