Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Nhadalicek - Profil | So 4.11.2017 14:41:42

Calex >> nějaký druh kyseliny,používá se to na to aby u damašku vystoupila kresba na povrch..pak to dolešťuje pod vodou...
ale HAWK 123 by ti mohl říc více...

    NCalex - Profil | So 4.11.2017 14:18:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zdravím, ruský video a nůž z ocelových lan.......Prosím Vás o info, do čeho to borec v 8m 40s
    namáčí....Děkuji.
    https://www.youtube.com/watch?v=-szM0eB_sRA

      NHawk123 - Profil | Pá 3.11.2017 18:49:51

      drvoštěp >> :D :D :D

        Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 18:38:41

        Hawk123 >> Tak díky za rozšíření vědomostí.Budu machrovat ;))

          NHawk123 - Profil | Pá 3.11.2017 17:59:05

          drvoštěp >> Jak říkám, tohle funguje bezvadně.

            Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 17:08:55

            Calex >> Jj, ten dolní je klasika. Ten druhej asi nechám na špinavou práci, silný kosti na morek atd.Jelikož řeznickou pilku nemám.

              NCalex - Profil | Pá 3.11.2017 17:00:34

              drvoštěp >> Ten dolní je hezkej, ten vrchní nevím na co bych ho použil.....Když se takhle dívám na videa z Asie, tak tam používaj sekáčky místo nožů hodně.......

                Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 16:47:15

                Hawk123 >> Tak sehnat pražce, to už jsem taky viděl.

                  NHawk123 - Profil | Pá 3.11.2017 14:56:03

                  drvoštěp >> Nesehnal jsem takovej špalek. IMHO to tlumí vibrace líp. Nejlepší by bylo kdybych si svařil kaslík na míru na písek akorád pod podstavec kovadliny a do něj písek a žádný dřevo. Měl jsem problémy i se sudem, nejdřív jsem si myslel, že bude 60ka stačit, ale jak vidíš i 200ka je skoro málo a dává velikosti tý kovadliny úplně jinou perspektivu.

                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 14:03:41

                    Hawk123 >> Tak to vidím poprvé sud s pískem. Když mi občas volají kováři a nebo brusiči tak chtějí dubovej špalek. Na tom sudu s pískem se bude dělat a nebo to je nějaký fígl na potom ?

                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 14:00:51

                      Buffalo1969 >> auuuuuu jako že jsem přeplatil ? A nebo už to vidíš v akci ? Tu větší používám na sraženou zvěřinu když porcuji maso pro bullmastify.

                        NHawk123 - Profil | Pá 3.11.2017 14:00:11

                        drvoštěp >> Je to půlka dvoustovky sudu plná písku - bylo to myslím asi 170 kilo a navrchu je dřevo. Akorát jsem si ho - idiot - mohl uříznout o 5 čísel vyšší. :D

                          Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 13:58:04

                          Hawk123 >> Na čem stojí ?

                            NHawk123 - Profil | Pá 3.11.2017 13:56:15

                            drvoštěp >> Kámoš co dělá sedačky říká,že i basa piv v autě udělá při čelním nárazu paseku jak cyp a že ta kovadlina by mě zredukovala na dva rozměry.

                              NHawk123 - Profil | Pá 3.11.2017 13:55:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              HonzaV >> 250 km- Kupoval jsem to od nějakýho dědy v Kašperskejch horách - 250 tam a 250 s naloženým.

                              A už je usazená, dostat jí nahoru byl trochu vopruz :D

                                NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.11.2017 13:43:20

                                drvoštěp >> auuuuuuuu😗😱

                                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 13:40:04

                                  Calex >> Tady foto sekáčů. Koupeno od jednoho souseda alkoholika za 10 prázdných flašek od piva které směnil hned u čongů za 2l vína v plastu ;))) No, nekup to.

                                    NHonzaV - Profil | Pá 3.11.2017 13:37:16

                                    Hawk123 >> no ty woe!!! :-D líbí se mi ty provázky tam, máš smysl pro detail :-))))
                                    jak daleko jsi s tim takhle jel??

                                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 13:34:03

                                      Hawk123 >> Chtěl bych vidět jak by se kovadlina chovala při čelním nárazu ;)))

                                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 13:32:04

                                        Buffalo1969 >> Já ještě jednu fůru ;( Doma jsem teď dostal na hubu. Stará mi koupila k svátku dražší víno a když jsem si vzal její auto tak jsem za jízdy slyšel jak něco lítá pod sedačkou. No, našel jsem ho a večer se podíval na dno. Teď na to přišla a lískla mě jednu ;)))