Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 13:29:15

Hawk123 >> Super! Jestli to není tajný, co to stojí ?

    NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.11.2017 12:54:04

    Pvl >> 😂😂😂

      NPvl - Profil | Pá 3.11.2017 12:51:50

      Buffalo1969 >> Jen jsem si podovolil ... Provokace ?? no to v žádném případě :o§)

        NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.11.2017 12:48:15

        Hawk123 >> kua to je skoro tak těžký jak já.😎

          NHawk123 - Profil | Pá 3.11.2017 12:45:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nedávný úlovek. Je to 180ka!

            NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.11.2017 12:34:26

            drvoštěp >> já dneska hotovo, už jenom radosti.

              NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.11.2017 12:33:40

              Pvl >> neprovokuj duchodče, ty máš plat jistější.😂😂😂

                Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 12:16:42

                Pvl >> Kde ty loňský sněhy jsou ;(

                  NPvl - Profil | Pá 3.11.2017 12:12:33

                  drvoštěp >> Nojo za sobotu je víc chechtáků :o§))))))))))))))

                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 11:12:49

                    Buffalo1969 >> Dnes jenom 4 fůry a padla. Sobota pokračování ;)))

                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.11.2017 11:10:34

                      Calex >> Ano a ještě jednu kratší.Hodim pak foto. Na tý delší mám střenky z pertinaxu. Tak mám dilema jestli nechat nebo udělat dřevěnou jako na tý druhý.

                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.11.2017 7:41:56

                        savana hokna všem..:-)

                        dneska je malá sobota, tak žádný moc velký vofuky a po poledňu hodit pastelky na kavalec a namotat betelný bahno...:-)

                          NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.11.2017 7:38:24

                          ŠUKI >> twl...neblbni...dá ti redku....:-)))

                          dyk je to kluk jak víno. Štíhlej, poslušnej, hodnej i Babiša beztak volil...:-))))

                            NUmely_stimul - Profil | Pá 3.11.2017 7:12:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dobré ráno všem.

                              NCalex - Profil | Pá 3.11.2017 6:55:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              drvoštěp >> Něco takovýho?....S tímhle se půlilo na zabijačce prase. Potřeboval bych udělat ostří asi ho odnesu do nožířství, fričkou z ruky to nedám......tam si s tím poradí....

                                Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 23:01:36

                                Umely_stimul >> Já je najdu ;)

                                  Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 23:00:42

                                  ŠUKI >> Sex je jenom promrdanej čas ;)

                                    NŠUKI - Profil | Čt 2.11.2017 22:57:30

                                    Umely_stimul >> Nezaviď :-))) Každé deko dole je na nás vidět no ni ? Dobře jsem si pokecal tož dobrú noči tobě,růžovce a všem nejen kovářům.

                                      NUmely_stimul - Profil | Čt 2.11.2017 22:50:53

                                      drvoštěp >> růžový brejle jsou pro půberťáky :-) stejně každému jednou spadnou

                                        NUmely_stimul - Profil | Čt 2.11.2017 22:49:58

                                        ŠUKI >> Máš slíbené,joooo?