Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

Nskwor - Profil | Čt 30.11.2017 19:39:56

milans14 >> Ten z Tvého odkazu náhradní cívku má. Klasickou obyčejnou stříbrnou, ale má.

    Nmilans14 - Profil | Čt 30.11.2017 19:36:41

    kubah >> Neprovokuj, víš, žy ty CF už dělají jen s pevnou kličkou, ale zase na druhou stranu zas až tak by mi to nevadilo...

      NWillow - Profil | Čt 30.11.2017 19:31:26

      kubah >> Mně přijde to WFT víc vymazlený:-)i když to jsou skoro stejné navi.

        Nkubah - Profil | Čt 30.11.2017 19:29:37

        milans14 >> od Adlera myslím dostaneš většinu Ryobi s NC...

          Nkubah - Profil | Čt 30.11.2017 19:29:11

            Nmilans14 - Profil | Čt 30.11.2017 19:28:35

            Willow >> Tak ono moc Ryobi nemá v balení nc..

              Nmilans14 - Profil | Čt 30.11.2017 19:28:02

              kubah >> Jj. Já si ani nevšiml, že dávám odkaz na 3000..

                NWillow - Profil | Čt 30.11.2017 19:25:24

                milans14 >> Ten je pěknej,cenově skoro stejně ale zas nemá n,c.

                  Nkubah - Profil | Čt 30.11.2017 19:24:55

                  milans14 >> jak jsem Ti psal- ber nějakou tu 4000...

                    Nmilans14 - Profil | Čt 30.11.2017 19:16:14

                    Willow >> No uvidíme, třeba to WTF ( 4000) co má MM vypadá dobře i v praxi. Dnes jsem se díval na nějaká videa..

                      NWillow - Profil | Čt 30.11.2017 19:14:03

                      milans14 >> Mně se to zdá malý,u Ryobi je ta 3000 menší než u jiných podobných navi ve stejné velikosti.
                      Když Ryobi tak 4000 a větší.Koukal jsem že 4000 nemají,škoda.

                        Nmilans14 - Profil | Čt 30.11.2017 19:05:38

                        Willow >> Zdravím Milane, budu potřebovat osadit korum 360 90g a skyline 360 80g.

                          NWillow - Profil | Čt 30.11.2017 19:00:25

                          milans14 >> To máš na nějaký krátký a lehký prut.?

                            Nmilans14 - Profil | Čt 30.11.2017 18:45:32

                            kubah >> No uvidíme jak dojdou finance.. ten co chytá MM ( WFT Penzill Spin 4000 II ) také vypadá dobře.

                              Nkubah - Profil | Čt 30.11.2017 18:41:55

                              milans14 >> myslím, že za tu cenu hodně dobrý kup...

                              Naviják je vážně povedený...

                                NPepanD - Profil | Čt 30.11.2017 18:12:57

                                milans14 >> Mám ho, a jsem spokojen.

                                  Nmilans14 - Profil | Čt 30.11.2017 13:54:32

                                  kubah >> No zrovna jsem to chtěl napsat, že stále narážím na CF ale s pevnou kličkou..

                                    Nkubah - Profil | Čt 30.11.2017 13:47:27

                                    milans14 >> už asi neseženeš - všude mají tyhle s pevnou kličkou, které mě osobně se jednak nelíbí a hlavně nepraktická přeprava...

                                    https://www.obrazky.cz/?q=ryobi+zauber+cf#utm_sourc​e=search.seznam.cz&utm_medium=link&utm_term=ryobi%2​0zauber%20cf&utm_content=lista

                                      Nkubah - Profil | Čt 30.11.2017 13:42:32

                                      milans14 >> Zauber CF 4000 New