Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

Nmilans14 - Profil | Pá 1.12.2017 14:41:46

rájovec >> Já to asi blbě napsal Mirku, samozřejmě mě šlo o to zdolávání/motání...

    Nrájovec - Profil | Pá 1.12.2017 14:32:52

    milans14 >> No, mě jde líp to motání než technický popis navijáku, takový kolega Tom.VI by ti to rozebral dopodrobna, třeba se staví.

      Nkubah - Profil | Pá 1.12.2017 14:23:21

      rájovec >> Adler je super... Ochota, vše rychle a dobře vyřízeno... I ty záručáky, jak píšeš...

        Nrájovec - Profil | Pá 1.12.2017 14:21:27

        Willow >> Ne ne, přes Dobrušku jsem jezdíval na kole, ale to ty vrcholy byly holé :-). Tenhle kšeftík jsem zvládl z gauče, ale obchod čile komunikoval.

          Nmilans14 - Profil | Pá 1.12.2017 14:20:50

          rájovec >> Ahoj Mirku, já se v tom neorientuji - jinak po technické stánce je mezi nimi velký rozdíl ?

            Nmilans14 - Profil | Pá 1.12.2017 14:19:26

            kubah >> Jj. Jsou so podobné...

              Nrájovec - Profil | Pá 1.12.2017 14:18:53

              milans14 >> To jsou ty grafitový, co si je chválil kolega Berry, ten můj by neměl být horší i když má o ložisko míň:-))

                NWillow - Profil | Pá 1.12.2017 14:18:25

                rájovec >> Tos byl osobně u Adlera v Dobrušce.?
                Ses cestou kochal pohledem na zasněžené Orlické hory.:-)

                  Nrájovec - Profil | Pá 1.12.2017 14:14:17

                  Willow >> S vypsaným záručákem a velmi vstřícným přístupem a rychlým vyřízením, prostě špičkový kousek :-))

                    NWillow - Profil | Pá 1.12.2017 14:10:32

                    rájovec >> Za 2600kč s náhradní cívkou,carbon lamely.
                    Dobrej kup.

                      Nrájovec - Profil | Pá 1.12.2017 14:09:41

                      Willow - 1.12.2017 14:04:34 > Je daleko robustnější než Ultegra která to zvládala, tak si myslím, že by mohl :-) Je to hlinikáč, ne žádný grafit. . . .já bych mu teda věřil :-)) Ty ale taky nikdy nespíš :-)

                        NWillow - Profil | Pá 1.12.2017 14:04:34

                        rájovec >> Bude to na D WC stačit?:-)

                          Nrájovec - Profil | Pá 1.12.2017 14:01:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Pozdrav od Adlera a jeho nový kamarád :-)

                            Nmilans14 - Profil | Čt 30.11.2017 20:32:42

                            Kučík >> Díky.

                              NKučík - Profil | Čt 30.11.2017 20:30:20

                              milans14 >> Mám jeho bráchu https://www.aquazona.cz/e-shop/rybarske-potreby/nav​ijaky-11/s-predni-brzdou-1/navijak-ryobi-krieger-40​00.html
                              má víc ložisek,nemá pevnou kličku mám ho půl roku na feedru zatim se jeví dobře čas ukáže.

                                NKučík - Profil | Čt 30.11.2017 20:23:31

                                Willow - 30.11.2017 19:14:03 3000 a 4000 by měla být kromě civky stejná u ryobi L.

                                  Nmilans14 - Profil | Čt 30.11.2017 19:40:46

                                  skwor >> Jj, ten jo..