Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

milans14 - Profil | Čt 30.11.2017 13:32:02

kubah >> To je co za typ Ryobi? Nemohu to poznat. Díky.

    nerf - Profil | St 29.11.2017 22:11:53

    kubah >> Jakože mi to od RSP přijde slušně drahý. Např. původní klasický Zauber CF ve velikosti 30 za téměř dva a půl tisíce? Uf uf. Kupoval jsem od Poláka včetně dopravy za 1700. Dost možná od toho samého Poláka, od kterého to objednává RSP.

      kubah - Profil | St 29.11.2017 22:01:52

      nerf >> v jakém smyslu, prosím ?

        Willow - Profil | St 29.11.2017 21:43:11

        kubah >> Ty Cynos mají uhlíkové lamely v brzdě,za ty prachy top navi.

          nerf - Profil | St 29.11.2017 21:26:27

          milans14 >> tyvoe, to jsou slušný pálky...

            kubah - Profil | St 29.11.2017 17:29:50

            vedro >> a jinak původní model měl rychlosklopnou kličku...

              kubah - Profil | St 29.11.2017 17:26:09

              vedro >> původní kvalitní verze ? Oni jsou nějaké "nekvalitní" ?

                vedro - Profil | St 29.11.2017 17:12:04

                vedro >> Je to model FD .

                  kubah - Profil | St 29.11.2017 16:46:22

                  milans14 >> já je kupoval v akci, stejná cena jako nyní ten WFT...

                    Fikuus - Profil | St 29.11.2017 16:45:42

                    Ahoj Ryobáři! Má někdo zkušesnot s modelem AP Power Slar? Chci ho zkusit koupit na heavyfeedry a možna i na tvrdší vlačku. Díky, Petr

                    http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/6-1-Navijak​y-RYOBI/0/5/1978-RYOBI-AP-POWER-SLAR-4000

                      milans14 - Profil | St 29.11.2017 16:39:27

                      kubah >> Jasně , to už je "trošku" výše

                        kubah - Profil | St 29.11.2017 16:36:57

                          milans14 - Profil | St 29.11.2017 16:36:53

                          kubah >> Když už jsi mě nasměroval na toho Adlera - tohle také nevypadá vůbec špatně (tedy dle mého laického vidění) : http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/7-1-Navijak​y-WFT/0/5/2242-WFT-Penzill-Spin-4000-II

                            milans14 - Profil | St 29.11.2017 16:30:47

                            kubah >> Jo, nevypadá zle. Mě se tedy líbí ta kombinace černo zlatá, ale samozřejmě barva "nechytá" . Ty používáš které Ryobi ?

                              milans14 - Profil | St 29.11.2017 16:28:52

                              Colasrumem >> Díky.

                                Colasrumem - Profil | St 29.11.2017 15:52:17

                                milans14 >> i to nejlevnější Ryobi ti to co píšeš odtahá naprosto v klidu.

                                  kubah - Profil | St 29.11.2017 14:12:53

                                  milans14 >> Velikost 4000, chybu neuděláš žádným :-)

                                    milans14 - Profil | St 29.11.2017 13:48:30

                                    Zdravím příznivce RYOBI a dovolím si zde požádat o názor širší Ryobi veřejnost. Dostal jsem typ od kamaráda ne několik typů navijáků Ryobi, tak prosím do kterého by jste šli - typ i velikost (osobní zkušenost) . Navijáky budou případně použity na Korum 360 90g a Skyline 360 80g. Chytání pouze na stojáku a váha krmítek max. 45g . Děkuji.

                                    1/ http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/nav​ijak-ryobi-verum-fd-2

                                    2/ http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/nav​ijak-ryobi-arctica-2

                                    3/ http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/nav​ijak-ryobi-applause-cr-fd-2

                                    4/ http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/nav​ijak-ryobi-zauber-fd-3

                                      vedro - Profil | Po 27.11.2017 22:32:50

                                      Kdyby náhodou někdo měl zájem , nechám dva nav. Ryobi Zauber4000 ( původní kvalitní verze ) za 4000.- oba. Jeden je koupen letos v srpnu a byl jen jednou u vody , druhý je asi o rok starší a byl asi třikrát u vody . Mám k nim i jednu náhr.cívku - v ceně . Navi jsou nové , v pořádku , nevyužité .