Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

Nkubah - Profil | Po 27.11.2017 10:54:36

Knedla12 >> kolega Rytíř myslím má...

    NKnedla12 - Profil | Ne 26.11.2017 12:10:43

    Pánové, máte někdo spro passion 740 Match?
    Našel jsem na něj velice hezké recenze a podle všeho jej dělalo ryobi, tudíž to dávám sem :)
    chtěl bych ho na 360/80 method prut, díky

      Npectak - Profil | Ne 26.11.2017 11:55:23

      Pavouk2 >> Jde to jaksi vypodložkovat, známému to dělali v Ped-dar servis ... ale vrátí se to po čase. Nejlepší způsob je si tu kličku nechat vyměnit za pevnou, udělal jsem to tak já u své (5000) a pak i známý u své (3000), vyměnili mi to také tam.

        Nkubah - Profil | Ne 26.11.2017 11:55:16

        Pavouk2 >> myslím, že Adler servisáka má

          NPavouk2 - Profil | Ne 26.11.2017 11:50:32

          Dobrý den,
          Mám doma 3 navijáky Ryoby Arktica, 2 perfektní ale třetí ve velikosti 20 má velkou vůli v osazení klíčky. Je nějaký servis v CR?

          Děkuji za odpověď

            Nkubah - Profil | Ne 26.11.2017 11:45:36

            fheavy >> jo

              Nfheavy - Profil | Ne 26.11.2017 11:42:37

              kubah >> jenom jsem si to precetl,jestli je to pravda nevim,tak jsem to taky napsal,hledali jste rozdil nee???)

                Nfheavy - Profil | Ne 26.11.2017 11:41:08

                kaifo >> na mediu mam 2 roky shimano nasci 4000,ted jsem dokupoval druhy,ma tvrdsi a delsi brzdu coz znamnena ze neni uplne nejvhodnejsi na slabsi kmen vlasce do cca 0,18mm,davam na ne 0,20.
                na heavy a xheavy mam castizmy QD,slammery 460,ultegry 5500, no a na takovy MH jeste korum feed 5000/letos porizeny/ shimano baitrunner 4000 D,a na winklepicker pouzivam shimo super 2500 s bojovkou,to je tak ve strucnosti co pouzivam)))

                  Nkubah - Profil | Ne 26.11.2017 11:36:16

                  fheavy >> díky za dobrou info :-)

                    Nkaifo - Profil | Ne 26.11.2017 11:17:28

                    fheavy ... a ak sa môžem spýtať s akým navijakom si ty už dlhšie spokojný na feeder pri medium udici alebo heavy ..

                      Nfheavy - Profil | Ne 26.11.2017 11:12:04

                      kaifo >> ja je nepouzivam jedno ryobi /arctica 5000cf /jsem mel doma z adlera 2 dny A vratil jsem ho,
                      jen jsem psal mozny rozdil dle popisu na odkazu nic vic,
                      treba takovyho zaubera bych si asi dokazal predstavit na feederu,ale mam v oddeleni navijaku momentalne plno )))

                        Nkaifo - Profil | Ne 26.11.2017 11:05:44

                        fheavy ... ty používaš tieto navijaky ?

                          Nfheavy - Profil | Ne 26.11.2017 10:58:46

                          kubah >> rozdil jestli to teda neni tiskova chyba je v prevodovem pomeru
                          Slar ma 5,1:1 a slam 5:1 jinak asi nic

                            NPáca - Profil | Ne 26.11.2017 9:40:36

                            kubah >> taky jsem nikde nic nenašel jen jsem si nebyl jistý

                              NPáca - Profil | Ne 26.11.2017 7:41:03

                              Ahoj chci se zeptat jestli je nějaký rozdíl mezi modely Ryobi NCRT Slam a Ryobi NCRT Slam Slar.Díky.

                                NMartin M. - Profil | So 25.11.2017 11:59:30

                                kubah >> rozdil je treba i v tom, ze penzill ma mirne vetsi civku (vetsi prumer) pri stejne velikosti navijaku.

                                  Nkubah - Profil | So 25.11.2017 11:19:12

                                  černásmrt >> díky za info i za pěkné fotky

                                    Nčernásmrt - Profil | So 25.11.2017 11:18:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    kubah >> Mám Zaubet L i Penzill a jsou to identické navijáky.Jinak mám vyzkoušené zaubery, Arcticu, Slam, Verum, Applause a nikdy jsem s žádným Ryobi neměl problém, jsou to držáky.