Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

NWillow - Profil | So 25.11.2017 11:12:49

kubah >> WFT má carbon brzdu.

    Nkubah - Profil | So 25.11.2017 11:01:32

    skwor >> zkusil jsem napsat MM, ten má všechny tři - tak jak to vidí on :-)

    Zauber CF x Zauber L x Penzill

      Nskwor - Profil | So 25.11.2017 10:27:15

      kubah >> A v tištěném katalogu (ke zkouknutí na webu WFT) jsou ty údaje, jako má Adler. Tak si vyber :)

        Nkubah - Profil | So 25.11.2017 9:05:55

        skwor >> hele, koukej :

        https://www.sumcari.cz/WFT-navijak-Penzill-Spin-II-​4000-d32695.htm

        Pravdu mám já. Adler tam má špatnou váhu od začátku.

          Nkubah - Profil | So 25.11.2017 8:54:29

          skwor >> vidím :-)

            Nskwor - Profil | So 25.11.2017 8:35:38

            kubah >> Jestli je to něco v jiném kabátě, tak to, co máš ty :) Koukni na váhy, CR váží o pár desítek gramů míň.

              Nkubah - Profil | So 25.11.2017 7:26:47

              PepanD >> jojo, mám ho stále na plavačku...

              Za sebou má feeder, vláčku...

                NPepanD - Profil | Pá 24.11.2017 22:02:52

                chřenovák >> Tak to máš Romane pravdu.

                  Nchřenovák - Profil | Pá 24.11.2017 22:01:44

                  PepanD >> a šlapat bude dál 👍👍

                    NPidess - Profil | Pá 24.11.2017 22:00:13

                    PepanD >> taky mam jeden kousek:))

                      NPepanD - Profil | Pá 24.11.2017 21:58:05

                      kubah >> To Sírio mám ještě taky. Kupoval jsem ho tehdy v Mivardi. A pořád šlape jak hodiny.

                        Nkubah - Profil | Pá 24.11.2017 21:18:15

                          NTomVl - Profil | So 18.11.2017 18:22:07

                          kubah >> :☺

                            Nkubah - Profil | So 18.11.2017 18:02:17

                            TomVl >> jasně - konstrukčně úplně jak mé Black Arcy :-)

                              NTomVl - Profil | So 18.11.2017 17:57:55

                              kubah >> ten jsem neviděl respektive pouze jako ty na webu. Ten je konstrukčně jiný. Páčku má dole a ne pod hlavou jako verum....

                                Nkubah - Profil | So 18.11.2017 17:48:16

                                TomVl >> tak :-)

                                Oni se snad liší jen kličkou a u Adlera mají náhradní cívku... Procházel jsem to právě...

                                http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/nav​ijak-ryobi-verum-fd-2

                                http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/6-1-Navijak​y-RYOBI/0/5/2234-RYOBI-VERUM-3000

                                Ještě na RSP je podle údajů lehčí, ale tomu se nedá věřit...

                                  NTomVl - Profil | So 18.11.2017 17:45:39

                                  kubah >> nehorší na tom je, že nevím co je vyšší řada? :))))))😁😉