Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

NWillow - Profil | St 20.12.2017 12:31:57

Knedla12 >> Rolničku třeba 10-15x za rok.Stačí aby se mně trochu začal kroutit vlasec nebo šňůra a už ji rozdělám ,komplet odmastím a pak znovu lehce máznu .Navi 2x za rok nejdříve na letní provoz a pak na podzim,zima provoz.

    NKnedla12 - Profil | St 20.12.2017 12:00:37

    kubah >> Jak často tak čistíte navijáky? Třeba jedou za 50 lovů, každou sezónu ikdyž jste s nima byl třeba jenom 10x?
    Chci se teď trošku začít víc starat o kolovrátky, tak se ptám jako úplný vůl :))

      NFikuus - Profil | St 20.12.2017 11:40:35

      kubah >> jj, to bych chtěl letos taky udělat. Ale vaham ohledně výběru oleje. Chytám s nima v letě i v zimě a dostavaji dost zabrat a nechci aby mi to mazadlo tuhlo, nebo aby to byla nějaka sračka...

        Nkubah - Profil | Út 19.12.2017 20:38:22

        Fikuus >> navijáky si doma rozebírám i čistím atd. sám, ale ještě dělám něco do práce, aby bylo volno až do příštího roku :-)

          NFikuus - Profil | Út 19.12.2017 18:14:50

          já 2 >> To máš sice pravdu :) ale zaslouží si aspoň malou údržbu. To Vážně tady nikdo neví jak a čím ho mazat? :D

            Nnukleon - Profil | Út 19.12.2017 12:57:59

            kubah >> este som ho nemazal tak viem odkial nezačať. DIK

              Njá 2 - Profil | Út 19.12.2017 12:53:39

              Fikuus >> pro majitele zauberů sezóna nikdy nekončí

                Nkubah - Profil | Út 19.12.2017 12:41:31

                nukleon >> WD Ti rozpustí původní vazelíny a......

                  Nkubah - Profil | Út 19.12.2017 11:37:32

                  Fikuus >> WD 40 tam rozhodně nedávej.....

                    Nnukleon - Profil | Út 19.12.2017 11:12:23

                    Willow >> Hlavne ze maže či? hehehheheheheheh A neyebe mi. To bude až žačnem mazat grafitovou vazelinou

                      NWillow - Profil | Út 19.12.2017 10:35:37

                      nukleon >> Ti jebe.!!!!
                      WD 40 do navi nepatří.!!!!!!

                        Nnukleon - Profil | Út 19.12.2017 10:27:27

                        Fikuus >> Ja mam zauber asi 3/4 roka a nemazal som este ale ked budem tak na 100 percent asi WD

                          NFikuus - Profil | Po 18.12.2017 20:19:23

                          Zdravím, jak se po sezoně staráte o své ZAUBERY? Kde a čím je mažete? díky, Petruv zdar

                            NKnedla12 - Profil | Po 18.12.2017 16:41:48

                            Aby toho nebylo málo, přidal se ještě jeden pacient, takže dojde celkem 5ks :D
                            V obchodě velice vstřícní, dokonce komunikují v AJ což hodně potěšilo. Teď ještě aby poslali jak mají.

                              NKnedla12 - Profil | Ne 17.12.2017 21:58:08

                              Specialista >> Taky s tím počítám, kdyby tam byla tak by to byl ještě bonus navíc. Na těch stránkách nebylo nic, ale to nebylo ani u navijáků které je normálně mají, tož uvidíme

                                NSpecialista - Profil | Ne 17.12.2017 21:52:22

                                Knedla12 >> PayPal je totalsračka. Nefunkční skoro u poloviny transakcí přes Ebay. Volal jsem i na jejich linku.. Už jen převodem.
                                Tak jo, těším se
                                Předpokládám že budou bez NC

                                  NKnedla12 - Profil | Ne 17.12.2017 21:45:13

                                  Specialista >> Trošku peripetií proběhlo, ale nakonec jsem objednal a zaplatil převodem, PayPal mě nešel. Každopádně se přidal ještě jeden pacient tak ten může taky poreferovat až dojdou.
                                  Jeden vyšel na nějakých 1700, což u nás bude cena odhaduju minimálně 2x tak vyšší, dokonce jsem četl že má být 183e, což je ještě daleko víc. K tomu jsem si objednal 0,22 vlasec od shimana a budou na prutu od daiwy, takže to bude takové multikulti :D

                                    NSpecialista - Profil | Ne 17.12.2017 19:58:44

                                    Knedla12 >> tak doufám, že je sem postneš na fotu, nejlépe s prvními dojmy..

                                      NRomanS - Profil | Ne 17.12.2017 13:10:05

                                      Willow >> no mě spíš o to že ho prostě nějak změnili, ale asi mu jen převlíkli kabát