Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

NWillow - Profil | Ne 17.12.2017 13:03:11

RomanS >> Víš co píše Numen,že prej ty převod.poměry moc řešíme,ale já vím že 4,8:1 je lepší než 5,7:1.;-)

    NRomanS - Profil | Ne 17.12.2017 12:31:55

    kubah >> koukám že slamu snížili převod a možná už bude vhodnější i na medium feeder na krmítka 50 g, ale je teda pěkně škaredej :D edit: nesnížili někde sem četl že starý slam má převod 1:5,2 asi špatná infromace na webu.

      NKnedla12 - Profil | Ne 17.12.2017 12:04:04

      Specialista >> zauber pro 2x

        NSpecialista - Profil | Ne 17.12.2017 12:02:49

        Knedla12 >> co budeš brát?

          NKnedla12 - Profil | Ne 17.12.2017 12:01:00

          Pánové a dámy, večer budu objednávat z www.tackle-deals.eu takže kdyby někdo chtěl (ideálně Brno), můžeme se poskládat na poštovným, které stojí 16e.

            NKnedla12 - Profil | Ne 17.12.2017 11:07:45

            kubah >> Právě že kdyby někdo objednával tak se k němu přidám, ten nový bude asi dost podobný starému

              Nkubah - Profil | Ne 17.12.2017 10:57:07

              Knedla12 >> Tak L nebo až bude ten nový PRO

                NKnedla12 - Profil | Ne 17.12.2017 10:56:33

                kubah >> Jojo, na 95% jsem rozhodnutý pro něj, chci ale něco bez té pevné kličky jako má CF, jinak bych bral ty

                  Nkubah - Profil | Ne 17.12.2017 10:51:57

                  Knedla12 >> Zauber...

                    NKnedla12 - Profil | Ne 17.12.2017 10:45:46

                    kubah >> Já bych chtěl něco na medium feeder a max 5x do roka bych to dal na střední vláčku

                      Nkubah - Profil | Ne 17.12.2017 10:44:04

                      Knedla12 >> ale tohle si koupím asi hned, na plavačce bude na dlouho :-)

                      http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/32-1-AKCNI-​NABIDKA/153-2-NAVIJAKY/5/1522-RYOBI-CYNOS-CD-4000

                        NKnedla12 - Profil | Ne 17.12.2017 10:40:45

                        kubah >> :)

                          Nkubah - Profil | Ne 17.12.2017 10:38:58

                          Specialista >> to je asi nějaká "zaváděcí" cena

                            NSpecialista - Profil | Ne 17.12.2017 10:38:24

                            Hm, nový Zauber doma za dvojku je už lákavé..

                              Nkubah - Profil | Ne 17.12.2017 10:38:18

                              Knedla12 >> já budu kupovat až zde... Hned na výstavě :-)

                                NKnedla12 - Profil | Ne 17.12.2017 10:37:46

                                kubah >> Budete někdo objednávat? Přidal bych se nejspíš... :)

                                  Ngoter - Profil | Ne 17.12.2017 9:36:26

                                  sumatron >> Diiiiik..... Tam to zatim vypada nejslibneji :)

                                    Ngoter - Profil | Ne 17.12.2017 9:35:10

                                    kubah >> jj dekuji.... hledam TT power vetsi velikosti. Jdu na to :)