Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

Nkubah - Profil | Ne 17.12.2017 8:43:28

skwor >> jo, také mám nejraději zlamovací...

I když - pak asi vzít rovnou Dragon, odpadlo by nakupování kličky.

    Nskwor - Profil | Ne 17.12.2017 8:40:08

    kubah >> Ptám se spíš ze zvědavosti, nemám rád ty sklopné kličky (ale to by řešil devítiložiskový TD a bylo by).

      Nkubah - Profil | So 16.12.2017 22:41:30

      skwor >> také by mne zajímalo... Takovou vel. 2000 na plavačku bych bral...

        NPáca - Profil | So 16.12.2017 20:00:30

          Nskwor - Profil | So 16.12.2017 19:54:25

            Nkubah - Profil | So 16.12.2017 19:42:41

            goter >> záleží jaký chceš model... Třeba

            http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/32-1-AKCNI-​NABIDKA/153-2-NAVIJAKY

            Nebo RSP, nebo odkaz kolegy níže

              Nsumatron - Profil | So 16.12.2017 19:41:02

              goter >> Podle toho, kde mají na navijáky akci :) třeba zde : http://www.rybytovacov.cz/akcni-ceny-japonske-navij​aky-ryobi

                Ngoter - Profil | So 16.12.2017 19:23:35

                Zdar. Ryobi maniaci, mám otázečku. Kde jde koupit Ryobi navijáčky za nejlepší cenu ? Dííík

                  NPáca - Profil | So 16.12.2017 9:43:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak už ho mám taky doma a taky půjde na Bomba :)

                    Nračet - Profil | Pá 15.12.2017 21:00:30

                    petulaS >> To je slušné

                      NpetulaS - Profil | Pá 15.12.2017 20:32:31

                      račet >> celkem normální, namotal jsem 0.35 cca 450 metrů:-)

                        Nračet - Profil | Pá 15.12.2017 20:29:47

                        petulaS >> Maji slušnou kapacitu

                          Nkubah - Profil | Pá 15.12.2017 17:51:49

                          vvaasskkoo >> nevím, jestli tam najdeš co chceš...

                            Nvvaasskkoo - Profil | Pá 15.12.2017 17:49:42

                            kubah >> díík

                              Nkubah - Profil | Pá 15.12.2017 17:34:23

                                Nvvaasskkoo - Profil | Pá 15.12.2017 17:29:01

                                kubah >> díík,skusim se juknout

                                  Nvvaasskkoo - Profil | Pá 15.12.2017 17:28:26

                                  TomVl >> no právě ,podle hmotnosti tam není skoro rozdíl

                                    Nkubah - Profil | Pá 15.12.2017 16:12:54

                                    TomVl >> já si prohlídnu novinky v Praze, asi také něco přikoupím :-)

                                      NTomVl - Profil | Pá 15.12.2017 15:11:44

                                      kubah >> jo jo jaro se blíží :)))))

                                        NStavoun - Profil | Pá 15.12.2017 7:27:44

                                        kubah >> děkuji za názory a informace