Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

NTomVl - Profil | Ne 3.12.2017 7:23:35

já 2 >> vyloženě na daleké náhozy také nevím., které Ryobi by měl vhodnou cívku, ale vybírej od velikosti 5000 výše pokud chceš Ryobi. Na to by se více hodila např 4000 Daiwa. Ta je mohutnější zase jedno jaká podle tvých finančních možností. Mrkni se dole na fotku. Ryobi musí mít to největší tělo. Vždy 2 velikosti mají stejný základ lišící se pouze cívkou. Vybírej z těch největších jedno jaký model začínají velikostí 5000. Ten vydrží 100g krmítka. Dovolím si doplnit svůj názor. Lov na 100m je dobrý tak na kapry. Když ostatní menší ryby berou opatrně, tak záběr pomalu ani nepoznáš...na takovou vzdálenost se ty ryby budou buď chytat sami díky 100g krmítku nebo o nich nebudeš pomalu vědět.....myslím bílá ryba. Já teda už na 100m chytám feederem pouze občas a i na 100m ti stačí na stojaté vodě 60g krmítko. 100g je dobré možná tak na Labe nebo někam do proudu, kde často vzdálenost 100m nevyužiješ pokud nechytáš na Dunaji. .

    NPidess - Profil | Ne 3.12.2017 0:22:23

    já 2 >> kolik potřebuješ házet? já mám sargus II od Penn a přehodím s nimi v pohodě Labe a to opravdu házet neumím, ani mi to nepřijde na Feeder nějaká výhra chytat na 100 metrech ))

      Njá 2 - Profil | Ne 3.12.2017 0:05:47

      Pidess >> Penn nemá cívky na daleké náhozy. a ryobi nevím které

        NCsabaC - Profil | So 2.12.2017 23:57:35

        wanman >> ja uz som s nim chytal 3-4x no od leta od kedy ho mam bol na vedlajsej kolaji, kedze na privlacovkach mam arctiky.a na bolo a match je super. Akurat ten pruzinovy spatny chod bol zvlastny pre mna. Nepochopil som to celkom, aky to ma prinos.zajtra ho dam na bolo a potom i lahku vlacku

          NPidess - Profil | So 2.12.2017 23:50:04

          já 2 >> né, dělám si srandu, Ryobi, Penn

            NPidess - Profil | So 2.12.2017 23:49:35

            já 2 >> katapultem))))))

              Njá 2 - Profil | So 2.12.2017 23:18:59

              Colasrumem >> A čím má tedy ta těžká krmítka házet daleko?

                Njá 2 - Profil | So 2.12.2017 23:06:55

                Colasrumem >> Ono to s tím kupováním bylo trochu složitější.

                  NColasrumem - Profil | So 2.12.2017 23:04:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  já 2 >> to jsou navijáky na 40g krmítka, těžko bude naviják o váze 260g na krmítka jako půlkilový Slammer. Pokud si je koupil na 100g krmítka, tak neví co si kupuje a doporučil bych, aby si nechal poradit.

                    Njá 2 - Profil | So 2.12.2017 23:00:24

                    Colasrumem >> A co s nima hážeš za krmelce? Já bych potřeboval aby mi vydržely 80-100g Což přesně měl ten kamarád a nedaly ani rok

                      NColasrumem - Profil | So 2.12.2017 22:57:33

                      já 2 >> já měl taky dva černé 3000 a mám dva zlaté 4000 a naprostá pohoda. Ty MS range se mi taky rozpadly a mám od nich jen cívky?o))

                        Nnerf - Profil | So 2.12.2017 22:53:06

                        já 2 >>...žádnej, kup si člun.

                          Njá 2 - Profil | So 2.12.2017 22:08:03

                          nerf >> Ty se tomu směješ, ale jakej navi mám dát na dlouhé hody? Když nemám korunky na ultegru

                            Nwanman - Profil | So 2.12.2017 20:03:27

                            CsabaC >> máš pravdu ,čas ukáže ale dej vědět jak ti sednul ,první dojem je asi nejdůležitější

                              Nskwor - Profil | So 2.12.2017 19:45:29

                              Černásmrt snad nějaké 6000 Ryobi měl. Aspoň myslím.

                                NCsabaC - Profil | So 2.12.2017 19:42:48

                                wanman >> mam ho tiez, zajtra ho pojdem asi prevetrat. Konstrukcne je paradny, oststne ukaze cas

                                  Nnerf - Profil | So 2.12.2017 19:31:32

                                  já 2 >> :-))

                                    Nrájovec - Profil | So 2.12.2017 19:02:48

                                    sliver >> Arcticu II měl kolega Bacha, ale spíš jen menší velikost. Já jsem na tu šestitisícovku kdysi koukal na Aquazoně, ale pak jsem vzal něco jiného.

                                      Nsliver - Profil | So 2.12.2017 18:53:40

                                      zdravím, přečet sem 10 stran zpět, nenašel jsem ani zmínku o arctice ll 6000. Má ho někdo z vás ?

                                        Njá 2 - Profil | So 2.12.2017 18:29:34

                                        kubah >> Viděl jsem dva vysypané... ze dvou co jsem viděl