Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

Nkubah - Profil | So 2.12.2017 18:24:56

já 2 >> nebál bych se ani trošku... Stejně jako Zauberů L

    Njá 2 - Profil | So 2.12.2017 18:22:37

    wanman >> Děkuju, tomuhle kolovrátku nevěřím ani trochu

      Nwanman - Profil | So 2.12.2017 17:54:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      nadělil jsem si maver elite a tohle myslím k proutkům sedne jako pr..l na hrnec
      slam NCRT 3000 ,úžasně lehký ,jsem zvědavej jak budou šlapat

        Nwanman - Profil | So 2.12.2017 17:49:23

        já 2 >> to opravdu nevím kolik to lítá ,na daleký odhozy pro heavy feeder používám https://www.tropicliberec.cz/navijak-ms-range-prime​-feeder-5000x/ to už je daný konstrukcí cívky navijáku a tady to letí jako z praku ,ovšem se šokovkou ,přes 100m

          NKvakoš - Profil | So 2.12.2017 17:36:12

          milans14 >> Zauber L 3000. A zatím si jenom chrochtám. Dokonce byla náhradní civka v ceně. Sice na starého zaubra ale i tak.

            Nmilans14 - Profil | So 2.12.2017 17:35:31

            kubah >> Nee.

              Nkubah - Profil | So 2.12.2017 17:33:49

              milans14 >> sakra, to nepoznáš ? :-)

              Zauber L

                Nmilans14 - Profil | So 2.12.2017 17:32:38

                Kvakoš >> Ahoj, co to je za Ryobi řadu ? Díky.

                  Nkubah - Profil | So 2.12.2017 17:27:40

                  Kvakoš >> tenhle se jim povedl... A jak si spokojen ?

                    NKvakoš - Profil | So 2.12.2017 17:19:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Můj první Ryobi naviják. Nějak mě Shimano přestalo bavit.

                      Njá 2 - Profil | So 2.12.2017 17:00:50

                      wanman >> To není co nejdál, doletí to třeba 100m? s kapkou? Já mám browning 420 a navi mi nevyhovue, mám pocit, že se kvůli tomu špatně hází

                        Nwanman - Profil | So 2.12.2017 16:56:32

                        já 2 >> dávám tam krmelce kolem 120g a mám to na chytačku do velkého proudu na Vltavě líta to super a zdolávání taky příjemná ale furt musíš hlídat místo za sebou . Nejsem ten typ co musí lovit ryby co nejdál od břehu tak jsem ho na dálku netestoval ......

                          Njá 2 - Profil | So 2.12.2017 16:19:39

                          wanman >> Jak se Ti s tím háže? Kolik to lítá?

                            Nwanman - Profil | So 2.12.2017 15:43:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ecusima 6000 používám na heavy feeder browning 450cm/200g

                              Nwanman - Profil | So 2.12.2017 15:38:01

                              když futrál od mivardi tak http://www.mivardi.cz/produkty/pouzdra-batohy-a-tas​ky/obaly-team-mivardi/obal-na-pruty-rigid-match-tea​m-mivardi/ v pohodě se mě tam vejdou čtyři pruty někdy i více ale hlavní že i zauber cf a nemusím dávat kličku dolů

                                Nmilans14 - Profil | So 2.12.2017 11:54:55

                                rájovec >> Díky Mirku.

                                  Nrájovec - Profil | So 2.12.2017 11:47:18

                                  milans14 >> Pruty nebo navijáky bych od nich taky nekoupil, ani třeba stojan, ale šité věci mají slušné. Tenhle futrál myslím používá víc fídrařů. Je dobře polstrovaný a do třetí vnitřní komory se ti vejde buď další prut, nebo podběráková tyč.

                                    Nmilans14 - Profil | So 2.12.2017 11:30:42

                                    rájovec >> Ahoj, to pouzdro vypadá dobře. Jen jsem si všiml, že u některých je Mivardi sprosté slovo :)))

                                      Nrájovec - Profil | So 2.12.2017 11:21:06

                                      milans14 >> Ahoj. Moje fídry bydlí v tomhle futrále https://www.parys.cz/mivardi-pouzdro-nakaprove-prut​y-executive.php?var=52421 Je to kaprařské pouzdro s dostatečným prostorem pro navijáky, takže u Shiman 4000 jsem kličky nemusel sklápět. To Verum je o něco větší, tak uvidím, ale nezdá se, že by měl být problém.