Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

N3xpr3v1t3č3k - Profil | Po 17.12.2018 16:30:57

A ještě než mě tu MM odchytne, dovoluji si následující:

    N3xpr3v1t3č3k - Profil | Po 17.12.2018 16:27:49

    Tomáš7 >> Všem dotyčným bych doporučil studium historie a zařídil jim nutnost pracovat....to, že potřebujou ošoustat už tu padlo, s tím souhlasím, jenom nevím, kam bych těm píčám tu jadernou hlavici narval....

      Nrapalla - Profil | Po 17.12.2018 16:25:30

      3xpr3v1t3č3k >> No tys tu scházel, chlape:-)))))))))))))

        N3xpr3v1t3č3k - Profil | Po 17.12.2018 16:24:09

        rapalla >> Cihlou po hlavě a zjebat ještě za tepla...

          Nrapalla - Profil | Po 17.12.2018 16:18:17

          Tomáš7 >> To určitě, proto pořádná přes řepu,by vyřešila mnohé...

            Nu x a - Profil | Po 17.12.2018 16:04:26

            Tomáš7 >> většina těhle feministek jsou lesby..

              NTomáš7 - Profil | Po 17.12.2018 15:54:14

              rapalla >> já se obávám, že tam bude jiný nedostatek jebání

                Nrapalla - Profil | Po 17.12.2018 15:53:30

                Těm přiblblejm frndám by jí měl někdo řádně jebnout tou paličkou. Škoda, že je fotři málo řezali.

                  NTomáš7 - Profil | Po 17.12.2018 14:44:50

                  u x a >> tady v Plzni nebo ve Varech by bylo vyprodáno do hodiny

                    Nu x a - Profil | Po 17.12.2018 13:26:57

                    Tomáš7 >> kolik zabili psů jsem tam nenašel...

                      NKnapík - Profil | Po 17.12.2018 11:53:41

                      Tomáš7 >> akorát že v naší kultuře se psi k jídlu nechovají, už jen aby vyrazili manifestovat masožrouti proti kácení vánočních stromků, tam by se taky dalo posbírat pár bodů .-)

                        Nu x a - Profil | Po 17.12.2018 8:28:34

                        Knapík >> už i ryby na nej kálí...

                          NKnapík - Profil | Po 17.12.2018 7:21:06

                          u x a >> pěknej špric :-)

                            Nu x a - Profil | So 15.12.2018 2:18:17

                            Knapík >> https://www.youtube.com/watch?v=0LkfVkUFDGY 47 minuta a 50tá vteřina ...

                              Nu x a - Profil | So 15.12.2018 1:58:04

                              Knapík >> to je hnus...

                                NKnapík - Profil | Čt 13.12.2018 10:53:27

                                  NTomáš7 - Profil | Út 4.12.2018 7:33:58

                                  dovoluji si upozornit na diskusi s potenciálem:D https://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=47020

                                    NKnapík - Profil | Po 3.12.2018 12:43:11

                                    Tomáš7 >> buď povolí lekníny nebo rybí huba, pokud to bude lov natvrdo, že lovec nedá rybě ani metr, bude to slušný nápor na nářadí i na rybí tkáň.
                                    Kdysi jsem tu zadal k podobnému tématu otázku : Přijde Vám normální, že půlku ryb urvete ?

                                      NTomáš7 - Profil | Po 3.12.2018 12:28:39

                                      u x a >> něco ve stylu: natrhl jsem jí prd.l ale zaš.kal jsem si