Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

Nu x a - Profil | Po 3.12.2018 12:23:20

Tomáš7 >> kapraří jsou pakáž co víc chceš slyšet?

    NTomáš7 - Profil | Po 3.12.2018 12:20:47

    Pánové mám na vás dotaz. V diskusi kaprařina je dotaz, jakou pletenku používat v silně zarostlých oblastí a u toho fotka leknínového pole. Cílová ryba je kapr 5 až 10 kg. Jsem jedinej komu tohle přijde nenormální? Jak ten záběr a souboj asi bude vypadat? Zaseknete a ryba je hned v leknínech a to ani nepřipouštím variantu, že u toho dotyčný chrápe. Takže za chvíli bude leknínové pole rozjeba.e na drť a ryby hubu plnou háků. Jak to vidíte vy?

      NPedro1 - Profil | St 28.11.2018 17:30:19

      u x a >> Hele tohle jsi napsal krásně,fakt dobrý:-)))

        NKnapík - Profil | Út 27.11.2018 11:20:40

        Andrias Scheuchzeri >> to máš recht

          NAndrias Scheuchzeri - Profil | Út 27.11.2018 11:11:45

          Knapík >> mrk je plny jedincu rozvinutych natolik, ze to vypada jako ve skolstvi. Autoritu netreba zasluhovat, talentovane treba srazet k zemi, cemu nerozumim toho se bojim nebo to poslu na vysetreni do blazince a tak dale...usmevne...

            NKnapík - Profil | Út 27.11.2018 11:09:58

            Andrias Scheuchzeri >> už vím, to je jen ta krátká prodleva, než dostaneš oprávnění hlavního admina, pak už bude normálně viditelný.

              NAndrias Scheuchzeri - Profil | Út 27.11.2018 11:03:50

              Knapík >> sam nevim...asi v dnesni dobe nemaj lidi radi Capka...

                NKnapík - Profil | Út 27.11.2018 11:02:27

                Andrias Scheuchzeri >> nemáš profil, jak to děláš ?

                  NAndrias Scheuchzeri - Profil | Út 27.11.2018 10:56:39

                  Knapík >> koukni mi na profil..

                    NKnapík - Profil | Út 27.11.2018 10:47:09

                    https://www.youtube.com/watch?v=AEbksaOlqiY

                    POZOR! Obsahuje vulgární výrazy a přímočarou sebekritiku prezidenta republiky

                      NAndrias Scheuchzeri - Profil | Út 27.11.2018 10:41:16

                      A banan je asi na ceste aneb nemam profil...asi po me jdou legendy mrku...

                        NAndrias Scheuchzeri - Profil | Út 27.11.2018 10:33:31

                        Knapík >> jeste nemuzu...ma to nejakou periodu...ale uz jsem se domluvil s kolegou z prace ze to tam napere za me...nemam ani cas ani chut resit tu, ze par blbu nesnese vulgarismus...

                          NKnapík - Profil | Út 27.11.2018 10:23:59

                          Andrias Scheuchzeri >> teď mě napadá, jestli máš bloklý hlavní diskuze, tj. to, co založil MM, nebudeš asi mít právo vkládat inzeráty.
                          Už jsi to zkoušel ?

                            NAndrias Scheuchzeri - Profil | Út 27.11.2018 10:16:34

                            u x a >> ja videl i video...takovym lidem nasrat...

                              NKnapík - Profil | Út 27.11.2018 9:38:38

                              u x a >> překvapuješ, velmi logická konstrukce, ale třeba chce, aby mu někdo zavolal a to téma s ním šíře probral :-)

                                Nu x a - Profil | Út 27.11.2018 9:31:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Knapík >> v přívlači a dravci se někdo ptá ,zda chytat na makrelu štice že to někde čet,sakra když to někde čet tak to tak je,když mu napíšeš že to tak je tak to zase bude jen číst...

                                  NAndrias Scheuchzeri - Profil | Út 27.11.2018 9:27:07

                                  Knapík >> lidi jsou mrdky...někteří se rozvinou v osobnost, jiní zůstanou mrdkou...a co se týče schopnosti se urazit, lidem nedochází, že je to zaprvé jejich problém, a zadruhé jsou to mrdky...

                                    NKnapík - Profil | Út 27.11.2018 9:23:46

                                    Andrias Scheuchzeri >> položil jsem prostý dotaz u Bušáka a ejhle, jakou jsem dostal odpověď ...

                                    Knapík : kolik těch dravců ročně cca pobiješ ?

                                    Torwald : Moc ne. Cca tolik, co chatař za týden v květnu... , jenže ten nikam nic nepíše, tak je to v pořádku.

                                    Jak se tedy zeptat lépe, když konkrétně položený dotaz si tázaný přebere úplně jinak a hned hledá a vidí útok na vlastní osobu ? Fakt nevím. Když mě něco zajímá a chci to vědět, tak se na to přeci úplně normálně zeptám ...
                                    Lidi trápí předsudky, vědomí toho, že ne vše, co dělají, je zcela košér a hlavně si vytváří spoustu absurdních domněnek :-(

                                      NKnapík - Profil | Út 27.11.2018 9:12:19

                                        NAndrias Scheuchzeri - Profil | Út 27.11.2018 9:07:09

                                        Knapík >> už to tak vypadá....a to jenom za dobrý den...