Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

Njirisyky - Profil | Út 25.1.2022 17:42:35

1Mara >> Jak se pozná, že to bylo firemní

    NMrKos - Profil | Út 25.1.2022 17:42:32

    1Mara >> firemní s tak malým najezdem? To stalo někde pod střechou. Lestenka po dědovi :-))

      Njirisyky - Profil | Út 25.1.2022 17:42:03

      MrKos >> Takže jako se vším, buď a nebo. 😂😂 No, nechám to proběhnout hlavou.

        NMrKos - Profil | Út 25.1.2022 17:40:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Rade >> tak u nás až v roce 2007 , výroba začala 2006

          N1Mara - Profil | Út 25.1.2022 17:31:17

          jirisyky >> já bych do toho dle nešel už z principu že je to firemní a každý s tím jezdil jinak a podobně. .-)

            NMrKos - Profil | Út 25.1.2022 17:27:21

            jirisyky >> no tak určitě je třeba zohlednit věk vozidla a zde uz lze očekávat jak lokální korozi, tak cokoliv jiného. Pokud je nájezd skutečný a historie taky odpovídá skutečnosti, tak to auto může udělat ještě peknych 10 let práce. Ten motor je nenarocny na údržbu a 250tis žádný vetsi problém. Jestli se to vyplatí, tak na takovou otázku neexistuje odpověď :-)

              NMrKos - Profil | Út 25.1.2022 17:22:03

              Rade >> domnívám se že první logan mcv byl vyroben někdy v letech 2005 nebo 2006. Ale palim to od pasu.

                NRade - Profil | Út 25.1.2022 16:47:33

                Sice to píší, ale není to MCV. Logan MCV se dělal až od roku 2013. Jinak vypadá dobře.

                  Njirisyky - Profil | Út 25.1.2022 16:30:55

                  Zdravím místní odborníky. 😁 Malý dotaz. Vyplatí se Dacia z odkazu? Nevím nic bližšího, ani jak na tom jsou u nich motory, či ochrana karoserie proti korozi. Dík za případné komentáře. Jo a na nové nemám. 😂😂

                  https://www.francecar.cz/renault/ojete-vozy/detail/dacia-logan-mcv-16-i-64-kw/

                    N1Mara - Profil | So 8.1.2022 23:06:11

                    sasan111 >> 😀😀👍

                      Nsasan111 - Profil | So 8.1.2022 22:18:59

                      1Mara >> Tak tu plečku odstroj, je po už po Třech králoch :-)))))

                        NPetr64 - Profil | So 8.1.2022 14:35:01

                        1Mara >> Zestárnul jsem o 5 roků, takže za cca měsíc zažádám o důchod.🤣🤣

                          N1Mara - Profil | So 8.1.2022 14:33:44

                          Petr64 >> no vidíš, jak jsi šikovný .-)

                            NPetr64 - Profil | So 8.1.2022 14:30:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            1Mara >> Ále. Nahoře na Ještědu jsem zjistil, že mi asi nefungujou žhaviče, takže bylo potřeba s tím něco udělat.🤣🤣

                              N1Mara - Profil | So 8.1.2022 13:13:06

                              Petr64 >> a copak že takhle v zimě najednou sundaváš plasty ? jak výměna filtrů ?

                                N1Mara - Profil | So 8.1.2022 13:12:20

                                Jettys >> já tam mám vánoční ozdoby od stromečku voe :-)))

                                  NJettys - Profil | So 8.1.2022 12:35:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  1Mara >> ty je tam nemáš? Dacia Chip tuning:-))

                                    NPetr64 - Profil | So 8.1.2022 12:34:48

                                    1Mara >> Stejně to nefunguje a už tam nejsou.

                                      N1Mara - Profil | So 8.1.2022 12:30:36

                                      Petr64 >> Co ty kuličky na hajzl ? To kunám voníš motor ? :-))

                                        NPetr64 - Profil | So 8.1.2022 12:21:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak už vím,jak vypadá motor pod plastama.

                                          Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111