Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

mlíčnák - Profil | So 1.1.2022 17:52:05

Petr64 >> o))

    Petr64 - Profil | So 1.1.2022 1:20:55

    mlíčnák >> Dala to vyjimečně sama. Pamatuje si,jak jsem ju učil jezdit.🤣

      1Mara - Profil | So 1.1.2022 0:43:32

      Poušťák >> 😅😅😅

        Poušťák - Profil | So 1.1.2022 0:33:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vše nej majitelům skoroaut....o))))

          1Mara - Profil | So 1.1.2022 0:30:49

          Já přeji Dácii vše nej v novém roce a hlavně šťastných milión kilometrů 🤪😅

            Poušťák - Profil | So 1.1.2022 0:27:47

            Vše nej

              mlíčnák - Profil | Pá 31.12.2021 22:56:57

              sasan111 >> Ukončení simbolicky .
              Pár hodů a pak na dvě o)

                sasan111 - Profil | Pá 31.12.2021 22:21:09

                mlíčnák >> Jojo, známá místa :-)

                  mlíčnák - Profil | Pá 31.12.2021 22:17:25

                  sasan111 >> jeden pic.us majitel dačky dnes blokoval myčku snad půl hodiny...
                  Suzuki mám oplachlu za 5 minut..

                    mlíčnák - Profil | Pá 31.12.2021 22:10:52

                    sasan111 >> Jj.

                      sasan111 - Profil | Pá 31.12.2021 22:04:25

                      mlíčnák >> Splav v Uherském Ostrohu :-)))

                        sasan111 - Profil | Pá 31.12.2021 21:59:49

                        Šťastný majitel Dácie...vzácný exemplář :-)))))

                          mlíčnák - Profil | Pá 31.12.2021 21:56:06

                          Petr64 >> táhla té V3 ska nebo vrtulníkem ? O))
                          Vylehávání dnes neklapalo o(

                            Petr64 - Profil | St 29.12.2021 13:30:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            1Mara >> Hlásím na rat z několikadenního vejletu. Lepší počasí jsem si nemohl vybrat.🤣

                              tonouš - Profil | Po 27.12.2021 6:17:35

                              Jettys >> To ale mluvíš o jiném autě. Já měl 5dver 2.0 V6.

                                Jettys - Profil | Ne 26.12.2021 19:32:56

                                tonouš >> nemůžu souhlasit, měl jsem krátkou 16i spotřeba cca 11l ale nikdy jsem nikde nezůstal ani s vozíkem se drevem

                                  tonouš - Profil | Ne 26.12.2021 19:01:55

                                  MrKos >> Ale jo,asi jo..když jsem ji měl,to sem byl ještě mlaďák.. první pořádný auto po š120 a žigulovi..takže dostávala pohulit a její vlastnosti jsem ještě nedokázal ocenit A využít🙂

                                    MrKos - Profil | Ne 26.12.2021 18:54:45

                                    tonouš >> viděl jsem celkem nedávno dva fanoušky této vitary s označením V6 někde u moře v kempu a tahali s tím karavany velký jako autobus. Bylo to tuším v Itálii a borci z Holandska. Na práci nebo na tahání autobusu asi dobrý auto :-)

                                      tonouš - Profil | Ne 26.12.2021 18:48:06

                                      MrKos >> hele offroad to byl jen spotřebou😁pod 12malokdy,zapadlej pořád 😁

                                        MrKos - Profil | Ne 26.12.2021 18:45:09

                                        tonouš >> mam poslední model po faceliftu a oproti současným moderním trendům je pořád hranatá a s vyšší světlou výškou. Je pravda že dvě generace zpět byla ještě hranatejsi a ještě vyšší ;-)
                                        Ročník 98 byl ještě plnohodnotnej offroad. O tom žádná.

                                          Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111