Fanklub seriálu Velké Sedlo

zajímavosti z natáčení,přehrada,herci a tak...
Autor diskuse: u x a - Profil , 3.3.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

vaše nejoblíbenější postava

A) Palyza42%

B) Sikyta4%

C) Michal Stanko 10%

D) Jožin Uherčík(Jandák)21%

E) Květa Uherčíková3%

F) Ivana Opatová(Krausová)10%

G) Šperl6%

H) někdo jiný..4%

Od 3.3.2017 hlasovalo 123 čtenářů.

509 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

N1Mara - Profil | St 10.6.2026 8:39:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Já jen že jsem šel kolem :-))

    Nu x a - Profil | Út 9.6.2026 19:53:36

    1Mara >> už jsem se lekl že se kolem seriálu nic neděje a podivejme:-))

      Njxr - Profil | Út 9.6.2026 19:45:43

      1Mara >> Tvle, já snad sednu na kolo a pojedu se tam podívat.

        NJašu - Profil | Út 24.3.2026 19:51:48

        Možná to bylo tak, že Uherčík a Sikita byla dvojrole jednoho herce. To by byl majstrštych autora. Měli by to zase komplet odvysílat, aby si to lidi připoměli a ještě z archivu vytvořit ze vystříhaných částí dokument o natáčení seriálu. Jinak se lidi nedozvědí, jak to tenkrát opravdu bylo.

          NKnapík - Profil | Út 24.3.2026 13:37:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          u x a >> paní autorku jsem na tu záměnu upozornil.
          Malý důchod možná má, ale třeba je to druhý Dalibor Janda :-)

            Nu x a - Profil | Út 24.3.2026 13:29:41

            Knapík >> no a stejně i s takovým důchodem zbalí mladou kočku..

              NKnapík - Profil | Út 24.3.2026 11:08:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                NMitchell - Profil | Ne 22.2.2026 10:51:17

                Dneska na snidani vajicka podle meho oblibence pana Šperla. Genialni recept ktery me predal. A pekne z pavvicky.

                Jinak vsem preji krasnou nedeli.

                  NMitchell - Profil | Po 16.2.2026 6:50:28

                  Jašu >> to máš pravdu. Kdyby nepotkal tu rebeku mohl být na přehradě větší klid. :-)

                    NJašu - Profil | Pá 13.2.2026 20:29:28

                    Mitchell >> no spíše z jednoho trápení do druhého. Jak říká klasik z bláta do louže. Je to nadčasový seriál

                      NMitchell - Profil | St 11.2.2026 10:36:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Palyzův šťastný den. Věděl, že se může vodě věnovat na 100%.

                        NMitchell - Profil | Po 26.1.2026 15:49:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tady se kluci domlouvají na to kam položí hnízda pro candáty.

                          Nu x a - Profil | Po 26.1.2026 14:13:46

                          Berta >> konečně něco nového kolem seriálu už jsem myslel že se nic neděje

                            NBerta - Profil | Po 26.1.2026 12:28:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Vzpomínka ❤️

                              NMitchell - Profil | Út 9.9.2025 7:02:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak prázdniny máme za sebou a s nimi i poslední díl Velkého Sedla. byl to opět krásný a emotivní zážitek. Tak snad zase za rok spatříme tu krásnou vodu co nám Šperl s Palyzou a se Stankem pohlídají

                                NMitchell - Profil | Pá 22.8.2025 10:42:22

                                jxr >> jo oblečení měli perfektní to není jak dnes když vše hraje barvami :-)

                                  NMitchell - Profil | Pá 22.8.2025 10:40:47

                                  Knapík >> omlouvám se polepším se :-)

                                    Nu x a - Profil | Čt 21.8.2025 18:19:36

                                    Knapík >> já to viděl 2x ale jak říkám není to pro každého...ted sháním film citlivý člověk kde je vidět řeka Radbuza a požár Chaloupky na pilíři

                                      NKnapík - Profil | Čt 21.8.2025 17:55:11

                                      u x a >> to mě asi minulo, zkusím to napravit.

                                        Nu x a - Profil | Čt 21.8.2025 17:52:53

                                        Knapík >> tohle je pro filmové fajnšmekry https://www.csfd.cz/film/182351-sileni/galerie/

                                          Njxr - Profil | Čt 21.8.2025 11:18:14

                                          Knapík >> S tím nelze než souhlasit. Já ten film mám taky hodně rád.

                                            NKnapík - Profil | Čt 21.8.2025 10:43:15

                                            jxr >> to ne, ale za mě docela slušný. Skoro bych řekl, že s Velkým Sedlem a S tebou mě baví svět top Nového role.

                                              Njxr - Profil | Čt 21.8.2025 10:21:30

                                              Knapík >> Jj. Mám na DVD. Taky dobrý. Ale o rybách tam toho moc není.

                                                Njxr - Profil | Čt 21.8.2025 10:21:01

                                                Mitchell >> Mně se líbí ta tehdejší móda :-)

                                                  NAngler76@ - Profil | Čt 21.8.2025 8:10:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                  Knapík >> Viděl jsem před mnoha lety.Mě se moc líbil tady:
                                                  https://www.csfd.cz/film/8602-pesti-ve-tme/prehled/

                                                    NKnapík - Profil | Čt 21.8.2025 7:37:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                    Pamatujete si někdo tenhle film s P. Novým ?
                                                    https://www.csfd.cz/film/4728-postav-dom-zasad-strom/prehled/

                                                      NKnapík - Profil | Čt 21.8.2025 7:36:20

                                                      Tarmo >> jj, Bába z ledu

                                                        NTarmo - Profil | Čt 21.8.2025 7:31:19

                                                        Knapík >> Přesně, i v "Bábě z ledu" , nebo jak se ten film jmenoval.

                                                          NKnapík - Profil | Čt 21.8.2025 7:26:09

                                                          Mitchell >> píšu ti nedostatečnou za toho Palizu .-)
                                                          Honza Palyza vždycky s tvrdým !

                                                            NMitchell - Profil | Čt 21.8.2025 6:54:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            Přidám jednu tématickou tady Paliza řeší nedostatek vody v přehradě. Každoroční téma v ČR.

                                                              NMitchell - Profil | Čt 21.8.2025 6:39:27

                                                              u x a >> jasně každý chce mít krásné vody plné velkých kaprů. Až po čase zjistí, že díky velkým kaprům mají stoky a smradlavou vodu. Ale třeba ty hnízda se hodně rozjeli vem si Orlík, Slapy, Lipno u nás na Moravě Křetínka. Ale je jen škoda že takových hospodářů není víc a nedělá se to na vícero vodách.

                                                                Nu x a - Profil | St 20.8.2025 21:08:26

                                                                Mitchell >> no velký bům bych moc netvrdil, teď je spíš bům sumci obrostlí mechem a K70:-(

                                                                  NMitchell - Profil | St 20.8.2025 14:29:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                  jurasoft >> tady v tomto seriálu zaznělo na rozdíl od Dobré vody spousta moudrých myšlenek a moudrých věcí bylo i vidět. Například hospodaření s vodu, hnízda pro candáty ty jsou třeba teď velký bům.

                                                                    NAngler76@ - Profil | Po 18.8.2025 9:19:17

                                                                    jurasoft >> Zdravím kolego,spletl jsi si diskuzi.Tady se řeší Velké Sedlo ne Dobrá voda...

                                                                      NMitchell - Profil | Po 18.8.2025 8:47:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                      Piskořík >> Jo starej dobrej Šperl. Neskutečný pracant a srdcař.

                                                                        NAngler76@ - Profil | Ne 17.8.2025 12:25:44

                                                                        Tak Jožin dopíchal:-)Může mi někdo rozumně vysvětlit proč tenhle super seriál není na Csfd v červených číslech?Ta přednáška z letu o užitečnosti ryb a přehradě obecně je prostě bomba,nadčasová záležitost.

                                                                          NAngler76@ - Profil | Ne 17.8.2025 12:21:48

                                                                          Piskořík >> Místo Francouzáku si měl na Krause vzít pořádnou bejsbolku:-)

                                                                            Nu x a - Profil | Pá 15.8.2025 16:32:53

                                                                            přesně tak min 7 nebo 8 let by mu jeste dnes schazelo do důchodu,dřív bylo moderní vypadat strší dnes starý kmeti si barví vlasy a chodí s dvacítkama

                                                                              NKnapík - Profil | Pá 15.8.2025 11:00:52

                                                                              u x a >> tak ani ne, v době natáčení seriálu mu bylo 63/64 let - *1922 +2009.
                                                                              Nicméně v tom věku už měl být tenkrát v penzi dávno.

                                                                                NKnapík - Profil | Pá 15.8.2025 7:12:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                Piskořík >> starý Šperl by měl dneska do důchodu asi ještě hodně daleko ...

                                                                                  NPiskořík - Profil | Čt 14.8.2025 22:31:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                  :o)

                                                                                    NAngler76@ - Profil | Čt 14.8.2025 13:25:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                    Tak jsem si znovu pustil Epizodu 6 a Nocárkův monolog cca v 30.minutě v řeči s šoferem masakrální:-)Pan Dietl byl opravdu borec.

                                                                                      NPiskořík - Profil | St 13.8.2025 18:31:17

                                                                                      1Mara >> Rypadlo má řádný, to jo…..:o))

                                                                                        N1Mara - Profil | St 13.8.2025 18:27:08

                                                                                        Piskořík >> ale ten drapák mezi očima se mu musí nechat :-)))

                                                                                          NPiskořík - Profil | St 13.8.2025 18:17:06

                                                                                          u x a >> Copak ksicht, ale on na to bude mít určitě i povahu….koukej, jak Šperla škrtí a ještě ho chytnul za lebku….padouch jeden….:o)

                                                                                            Nu x a - Profil | St 13.8.2025 18:10:10

                                                                                            Piskořík >> Kraus s tím jeho xychtem nikdy nemohl hrát kladnou postavu

                                                                                              Njxr - Profil | St 13.8.2025 17:40:34

                                                                                              😪 4/10 holt nemám tu televizi a paměť už mě šálí.

                                                                                                NPiskořík - Profil | St 13.8.2025 14:50:51

                                                                                                Kraus tradičně pěkný kvítko….:o)

                                                                                                  Nu x a - Profil | St 13.8.2025 14:50:14

                                                                                                  Knapík >> test by měl udělat celý mrk povinně

                                                                                                    NTarmo - Profil | St 13.8.2025 12:30:06

                                                                                                    Řízek 5,125 >> Úplně stejně

                                                                                                      NŘízek 5,125 - Profil | St 13.8.2025 8:54:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                      Knapík >> Odpověděl/a jste správně na 9 z celkových 10 otázek.

                                                                                                      předseda národního výboru, no...

                                                                                                        NKnapík - Profil | St 13.8.2025 7:19:38

                                                                                                        1Mara >> to víš, romantické drama.

                                                                                                          N1Mara - Profil | Út 12.8.2025 15:55:53

                                                                                                          Zkoukl jsem všech 9 dílů , jako seriál je to super....

                                                                                                            NKnapík - Profil | Út 12.8.2025 13:50:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                            Něco pro fajnšmekry :-)
                                                                                                            https://www.kinotip2.cz/clanky/retrokviz-serial-velke-sedlo-20250811-14040.html?b=hf&
                                                                                                            Ale pár otázek je tam tedy podivných ...

                                                                                                              NMitchell - Profil | Po 11.8.2025 14:38:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                              u x a >> a je to dobře, že tyto vody se rozproudily. Takové klenoty se prostě jen tak nevidí a buďme rádi, že je pan Dietl zařídil. :-)

                                                                                                                NJašu - Profil | Po 11.8.2025 12:34:38

                                                                                                                To byla doba, kdy štiky stály ve frontách za každým pařezem a machrování s ulovenou štikou patřilo k běžným scénám všedního dne. Úspěšný lovec i se štičí krví na rukách byl pak přijat do středu party a opít do němoty.

                                                                                                                  Nu x a - Profil | Po 11.8.2025 9:43:00

                                                                                                                  Angler76@ >> to je v pořádku v každém dílů se všimneš něčeho nového, já na velké sedlo koukám dnes a denně..

                                                                                                                    NAngler76@ - Profil | Po 11.8.2025 8:43:39

                                                                                                                    u x a >> Já si tenhle díl už vůbec nevybavoval a je tam vše.Krausovo pytlačení divočáků z posedu,Uherčíkova koupačka předsedy,nádherná přehlídka retro nástrah kde se vyjímaly poklady jako planda a devon,akorát ta prasárna s krvavou štikou to lehce kazila....Srdce rybářovo i myslivcovo chrochtalo blahem:-)

                                                                                                                      Nu x a - Profil | Ne 10.8.2025 22:50:57

                                                                                                                      Jsem rád že to kolem seriálu zase žije

                                                                                                                        NKnapík - Profil | Ne 10.8.2025 17:44:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                        Angler76@ >> jj, výměna nástrah i oblečení 😆

                                                                                                                          NAngler76@ - Profil | Ne 10.8.2025 12:21:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                          Dneska Top Epizoda z kontrolního odlovu.Ten strejda na skládačce v kvádru jak to tahal na bábovku mě rozsekal:-)

                                                                                                                            NJašu - Profil | So 2.8.2025 22:52:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                            Takovej klenot je nejlepší sledovat na staré bedně, která trochu zrní/šumí a děj nejde posouvat vpřed ani vzad. Pak nastává ta správná filmová atmosféra a napětí

                                                                                                                              NMitchell - Profil | So 2.8.2025 22:40:48

                                                                                                                              jxr >> pokud mas pc nebo chytry telefon muzes sledovat pres nej posku klidne odkaz.

                                                                                                                                Njxr - Profil | Út 29.7.2025 15:38:59

                                                                                                                                Tom - Tuk >> Díky. Já jí nemám taky hodně dlouho. A zbavit se jí bylo hodně dobré rozhodnutí :-)

                                                                                                                                  NTom - Tuk - Profil | Út 29.7.2025 14:37:21

                                                                                                                                  jxr >>
                                                                                                                                  Také nemám TV, přístí rok oslavím 20. rok bez TV.
                                                                                                                                  Můžeš se podívat tady:
                                                                                                                                  https://serial.kukaj.tw/velke-sedlo
                                                                                                                                  anebo (VKLÁDAM ODKAZ NA TENTO DEZINFORMAČNÍ HNOJOMET JEN Z DOBRÉHO SRDCE A NERAD) na TV žumpa online:
                                                                                                                                  https://www.ceskatelevize.cz/porady/1029800684-velke-sedlo/400201100021001/

                                                                                                                                    NJašu - Profil | Po 28.7.2025 16:09:53

                                                                                                                                    Koukám na to snad po desáté a čím dál víc mě baví postava náměstka Nocárka. Ty jeho peripetie na rybách a úvahy proč ryby neberou jsou myslím nadčasové

                                                                                                                                      NPike - Profil | Po 28.7.2025 9:10:52

                                                                                                                                      jxr >> já bych do toho moc nezabrušoval, protože pak musí člověk vybrušovat😂

                                                                                                                                        Njxr - Profil | Po 28.7.2025 9:08:21

                                                                                                                                        Pike >> Nejsem majitelem mobilu, jen ho mám v užívání ;-)

                                                                                                                                          Červené karty: Darďas