Kormorán 2017

Petrův zdar.
Kolegové rybáři pokud máte něko fotografie kormoránů hodujících na rybách, fotky okolí a můžete je s číslem revíru zaslat mému kamarádovi, který je použije jako podklad pro svou práci v boji za zachování ryb v našich revírech dalším generacím!!!
Jinak diskuze je otevřena a můžete zde probírat téma KORMORÁN a vše kolem tohodle ptáka.

Kontakt na mého kamaráda pro zasílání fotek a třeba i dotazu na toto téma. Pavel je podle mne velkým odborníkem a přínosem pro náš ČRS.

Ing. Pavel Vrána, Ph.D.
Odborný referent pro životní prostředí, čistotu vod, ichtyologii.
ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ, z. s.
Sekretariát Rady ČRS
Hospodářské oddělení
Nad Olšinami 282/31
100 00 Praha 10
mobil: +420 728 701 379
e-mail: vrana@rybsvaz.cz
web: www.rybsvaz.cz
Autor diskuse: dizlektik fídža - Profil , 17.1.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: TEZAR Profil + martin37 Profil + Hans40 Profil

Jaký je Váš názor na snížení stavů kormorána v naší zemi?

A) Zásadně nesouhlasím-kormorány mám rád2%

B) Nesouhlasím-at si stavy kormoránů vyřeší matka příroda2%

C) Souhlasím pouze s jejich plašením odpalováním petard atd.0%

D) Souhlasím s jejich omezením formou zákonného odstřelu95%

Od 23.2.2017 hlasovalo 176 čtenářů.

NMaxi Sob - Profil | Po 20.2.2017 22:06:33

marmyš >> Je to v několika diskuzích je to hnus fialovej na Labe u Přelouče jich prilítne hejno půl hodiny zalověj a zmizej vloni leden únor čtyřikrát na rybách a pokaždý se stavili .

    NTEZAR - Profil | Po 20.2.2017 22:02:52

    Maxi Sob >> :-))))))

      Nmarmyš - Profil | Po 20.2.2017 21:57:08

      Maxi Sob >> Nejsem z Prahy,ale v tv jsem to už párkrát viděl,ty záběry na Vltavě.

        Nmarmyš - Profil | Po 20.2.2017 21:56:06

        TEZAR >> Uřvancům se nesmí ustupovat,nebo se budem jednou divit.

          NMaxi Sob - Profil | Po 20.2.2017 21:55:33

          TEZAR >> Třista zobáčků a je zaplacená 😁😁

            NMajra7 - Profil | Po 20.2.2017 21:54:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            rikox >> Do tohohle žalostného stavu to ale přivedl čistě člověk (ano, po přečtení příspěvků typu Vítek, Zdenoc již mohu bez výčitek napsat mezmozci a alibističtí pseudoochranáři) a logicky by to tak měl napravit zpátky do puvodního stavu. (v tomto případě rybáři ve spolupráci s myslivci a dalšími - čest jim). Příroda by si s tim jistě poradila v horizontu několika dekád, než by byly všechny ryby sežrány a kormoráni by chcípli hlady

              NMaxi Sob - Profil | Po 20.2.2017 21:52:23

              marmyš >> Jestli von si pan hudebník neplete kormorána s kačenou ?😀

                NTEZAR - Profil | Po 20.2.2017 21:51:16

                marmyš >> :-)))Nesmíme to vidět tak černobíle.Ale taky ne růžově jako oni...-))))

                  NTEZAR - Profil | Po 20.2.2017 21:49:41

                  Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 20.2.2017 20:33:02 >> Souhlas.-)

                    Nmarmyš - Profil | Po 20.2.2017 21:49:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    TEZAR >> Napřed se musí zlikvidovat ochranáři a teprv potom se můžeme zaměřit na kormorány.

                      NTEZAR - Profil | Po 20.2.2017 21:47:31

                      FRANK71 >> Je mi to fakt líto.Ale tohle tady opravdu nejde.

                        NTEZAR - Profil | Po 20.2.2017 21:45:47

                        marmyš >> Pepo,vím,že ten člověk má přírodu rád a mám ho i mezi přáteli.Ale v této diskusi se nemůže řešit ochrana invazního druhu,který prokazatelně škodí našim původním druhům.NAOPAK-je tu snaha legálně tento druh potlačovat a už i zákony nám začínají dávat zelenou.Samozřejmě nejsme všichni myslivci,ale jejich práci budeme třeba moci přes svaz podpořit.A myslím si,že si každý rozumný rybář už ted jejich práce musí vážit.

                          NFRANK71 - Profil | Po 20.2.2017 21:43:19

                          TEZAR >> neeeee, on je jiný a nemůže za to. Je trochu zvláštní. Škoda.

                            Nmarmyš - Profil | Po 20.2.2017 21:39:04

                            TEZAR >> Já čekal,co mi odpoví a ty ho vykartuješ:-((

                              NTEZAR - Profil | Po 20.2.2017 21:35:26

                              rikox >> Nezlob se,ale tyhle názory v této diskusi nemají co dělat-je mi líto,ale už jsem tu dal dvě výstrahy a třetí přepisovat nebudu.REDKA.

                                Nmarmyš - Profil | Po 20.2.2017 21:34:11

                                rikox >> Až tě v lese bude žrát medvěd,tak si to moc neber. To si jen příroda pomáhá.

                                  Nrikox - Profil | Po 20.2.2017 21:31:38

                                  marmyš >> Potřebuji vědět kde ta místa jsou protože Kormorána jsem vyfotil opravdu jen párkrát na Kyjáku a sem tam někde v Bráníku na Vltavě...
                                  V sobotu jsem byl u Mánesa a ani jeden, byl jsem i v Libni a nic...

                                  Ať je to jak je to, stále je to živé zvíře a nezaslouží si aby se zabíjelo lidmi. Od toho si má pomoci příroda ! Co se přemnoží to musí zákonitě pominout !

                                    NTEZAR - Profil | Po 20.2.2017 21:30:50

                                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 20.2.2017 19:53:15 >> Tak tohle je špička,ale bude to stát ranec.

                                      Nmarmyš - Profil | Po 20.2.2017 21:24:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      rikox >> Je to z Prahy? Tři týdny staré.
                                      https://www.youtube.com/watch?v=pGn03-5hCt8

                                        Nrikox - Profil | Po 20.2.2017 21:21:11

                                        Majra7 >> Já žiji už 35 let v Praze... Kormorána občas vidím když přelétne někde nad Vltavou nebo na Kyjáku ale to co je na videu bych nevěřil ani na Dunaj :O

                                          Červené karty: rover, rikox, zdevac, keltt